Jump to content

Καταλαβαινεις Οτι Εισαι Εθισμενος Οταν....:-)


Recommended Posts

1)H οταν στην σημερινη εποχη ανακαλυπτεις νεους αγιους.Η γυναικα μου συνεχεια λεει.Τι καλο παιδι αυτος ο Θωδορης.Και πως να μην το πει αφου ξερει πως μου χαρισε πανω απο 30αντα ακροπορες και αλλα τοσα ζοανθους.Τελευταια πρειν φυγει στο σανι για δουλεια μου χαρισε το ροστρατους του που ποτε δεν ειχε για να καθαρισει το ενυδρειο μου απο τις απτεσιες.Τι αλλο να πω .Αγιο αυτο το παιδι,νερο πεινουμε στο ονομα του.Το θεμα ειναι πως σε λιγο θα το πιστεψω και εγω. :bigemo_harabe_net-134:

2) Οταν πας στο πασαρι για να αγορασεις ενα μυδι για το απαιρητικο σου ψαρι :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

ο αι bababrillios μεγαλη η χαρη του.βοηθεια μας.

Link to comment
Share on other sites

παντως αμα ενωσουμε τις δυναμεις μας θα πρεπει να βγει ενα τρομερο αποτελεσμα ενα τρομερο ενυδρειο που λεω να το ονομασουμε AQUAZONE TEAM REEF,τι λετε?

μεσα και εγω !!! :bigemo_harabe_net-122: ...γιατι πανω απο ολα aquazone spirit !! :bigemo_harabe_net-65:

Link to comment
Share on other sites

ο αι bababrillios μεγαλη η χαρη του.βοηθεια μας.

αμην

Link to comment
Share on other sites

1) Όταν αλλάζεις όλη τη διαρύθμιση του σπιτιού σου απλά και μόνο γιατί δεν σου αρέσει η θέση που έχεις στο ενυδρείο σου

2) Όταν αρχίζεις να λες γλυκόλογα του τύπου...¨τι κάνει το αστέρι μου?" "τί έχει το μικρό μου και δεν είναι ζωηρό σήμερα?" κ.α και συνεχίζεις να επιζείς όταν η γυναίκα σου συνειδητοποιεί οτι δεν απευθύνεσαι σε εκείνη αλλα στα ψάρια....!!!!!!!!!!!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Στάθη μου............ Το ψάρι να το φέρεις πάλι πίσω ετσιιιιιιιι. Χαχαχαχα.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1) Όταν αλλάζεις όλη τη διαρύθμιση του σπιτιού σου απλά και μόνο γιατί δεν σου αρέσει η θέση που έχεις στο ενυδρείο σου

2) Όταν αρχίζεις να λες γλυκόλογα του τύπου...¨τι κάνει το αστέρι μου?" "τί έχει το μικρό μου και δεν είναι ζωηρό σήμερα?" κ.α και συνεχίζεις να επιζείς όταν η γυναίκα σου συνειδητοποιεί οτι δεν απευθύνεσαι σε εκείνη αλλα στα ψάρια....!!!!!!!!!!!!!

deada..... :hysterical: :hysterical:

Ωραιος και ο αγιος baba! :D

θα τον γιορταζω και εγω μερικες φορες απο εδω και περα! :P

Link to comment
Share on other sites

1)H οταν στην σημερινη εποχη ανακαλυπτεις νεους αγιους.Η γυναικα μου συνεχεια λεει.Τι καλο παιδι αυτος ο Θωδορης.Και πως να μην το πει αφου ξερει πως μου χαρισε πανω απο 30αντα ακροπορες και αλλα τοσα ζοανθους.Τελευταια πρειν φυγει στο σανι για δουλεια μου χαρισε το ροστρατους του που ποτε δεν ειχε για να καθαρισει το ενυδρειο μου απο τις απτεσιες.Τι αλλο να πω .Αγιο αυτο το παιδι,νερο πεινουμε στο ονομα του.Το θεμα ειναι πως σε λιγο θα το πιστεψω και εγω. :bigemo_harabe_net-134:

2) Οταν πας στο πασαρι για να αγορασεις ενα μυδι για το απαιρητικο σου ψαρι :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Χαχαχαχαχ….Στάθης, Θεός!

:bowdown: :bowdown: :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

  1. Όταν ξεκινάς να φτιάξεις το σπίτι σου με βάση το ενυδρείο..χωρίς να φοράς κράνος όταν λες στην γυναίκα σου ότι δεν θα μπει εδώ η τραπεζαρία γιατί θα μπει ενυδρείο!!!

Όταν δεν είσαι καλά και πίνεις Votka μαζί με τα ψάρια… ένα σφηνάκι εγώ ένα εσύ….

Link to comment
Share on other sites

Στάθη μου............ Το ψάρι να το φέρεις πάλι πίσω ετσιιιιιιιι. Χαχαχαχα.

Oυτε το μυδι δεν προλαβε να φαει Τεο...Δεν ηξερα πως να στο πω ρε φιλε...Σορι παντως...Που ξερεις μπορει και αυτο να αγιασει εκει που πηγε... :bigemo_harabe_net-145:

Link to comment
Share on other sites

Στάθη μου............ Το ψάρι να το φέρεις πάλι πίσω ετσιιιιιιιι. Χαχαχαχα.

Oυτε το μυδι δεν προλαβε να φαει Τεο...Δεν ηξερα πως να στο πω ρε φιλε...Σορι παντως...Που ξερεις μπορει και αυτο να αγιασει εκει που πηγε... :bigemo_harabe_net-145:

Χαχαχααχααα λεω κ εγω τετοιο χαιδεμα κάποιο λάκκο έχει η φάβα... :)

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχααχααα λεω κ εγω τετοιο χαιδεμα κάποιο λάκκο έχει η φάβα... :)

Χαχαχαχα,στο λακκο στο λακκο...Φιλαρακια μου :bigemo_harabe_net-169:

Link to comment
Share on other sites

1) Οταν εχεις πει πανω απο 100 φορες "Αυτο ηταν το τελευταιο πραγμα που αγορασα γιατο ενυδρειο. Μην με αφησεις να παρω οτιδηποτε αλλο οσο και να το θελω. θα δεις..."

2) Οταν δεν μπορεις να σταματησεις να το χαζευεις κι ας εχεις δεκαδες αλλα πραγματα που πρεπει να κανεις

Link to comment
Share on other sites

Η πρωτη σου απαντηση yonigrn ειναι τελικα κατι που μας ενωνει οοολους τους "καμμενους" :D

Link to comment
Share on other sites

1) οταν θες να βαψεις τον τοιχο σου μοβ επιδη σου θημιζει κοραλινη :P !!!!

2) ενω ολοι οι φιλοι σου που εχουν μαζεφτει σπιτι σου βλεπουν ταινια εσυ βλεπεις το ενηδριο και εχεις χασει ολο το εργο

και μετα σε δουλευουν!!! :P

Έγινε επεξεργασία - odis
Link to comment
Share on other sites

1) οταν θες να βαψεις τον τοιχο σου μοβ επιδη σου θημιζει κοραλινη :P !!!!

2) ενω ολοι οι φιλοι σου που εχουν μαζεφτει σπιτι σου βλεπουν ταινια εσυ βλεπεις το ενηδριο και εχεις χασει ολο το εργο

και μετα σε δουλευουν!!! :P

Χαχαχαχ… κλασική περίπτωση!

Link to comment
Share on other sites

1) οταν θες να βαψεις τον τοιχο σου μοβ επιδη σου θημιζει κοραλινη :P !!!!

2) ενω ολοι οι φιλοι σου που εχουν μαζεφτει σπιτι σου βλεπουν ταινια εσυ βλεπεις το ενηδριο και εχεις χασει ολο το εργο

και μετα σε δουλευουν!!! :P

Μόνο 1 φορά? Συνέχεια! Εν τω μεταξύ βλέπουν το ενυδρείο και τα σκληρά και όλων των άσχετων τους κάνει εντύπωση η ξένια(το πεστ) :bigemo_harabe_net-75: και για τα σκληρά αδιαφορούν. Τόσο βλάχοι είναι! :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Μόνο 1 φορά? Συνέχεια! Εν τω μεταξύ βλέπουν το ενυδρείο και τα σκληρά και όλων των άσχετων τους κάνει εντύπωση η ξένια(το πεστ) :bigemo_harabe_net-75: και για τα σκληρά αδιαφορούν. Τόσο βλάχοι είναι! :bigemo_harabe_net-74:

μετα απο καποιο σημειο με την ενασχοληση με το ενυδρειο εχω παρατηρησει οτι βλεπεις αλλα πραγματα και σου αρεσουν αλλα πραγματα στο ενυδρειο πχ οταν ειχα παει με φιλους να παρουμε ψαρια τα ocellaris τα βλεπανε πανεμορφα και τα picasso νομιζαν οτι ηταν άρρωστα... και σε εμενα παντως την ξενια παρατηρουν !! :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Μόνο 1 φορά? Συνέχεια! Εν τω μεταξύ βλέπουν το ενυδρείο και τα σκληρά και όλων των άσχετων τους κάνει εντύπωση η ξένια(το πεστ) :bigemo_harabe_net-75: και για τα σκληρά αδιαφορούν. Τόσο βλάχοι είναι! :bigemo_harabe_net-74:

χαχαχαχαχαχαχα ελιωσααααααααα :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Οταν βλεπεις του φιλους σου να χαλιουνται για ενα κοραλι που αναστηθηκε.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τελικα οντως θα υπαρξει "δωρακι" για την απαντηση που θα ψηφιστει ως δημοφιλεστερη-αγαπημενη. :thumbup:

Οποτε οσοι δεν προλαβαν να απαντησουν εχουν περιπου 1 εβδομαδα να δωσουν την δικη τους εκδοχη για το

"Καταλαβαινεις οτι εισαι κολλημενος-αρρωστος-εθισμενος με το reef ενυδρειο σου οταν...."

με μεχρι μονο 2 απαντησεις.

Φυσικα οποιο απο τα παιδια που εχουν απαντησει ηδη,θελει να κανει αλλη μια προσπαθεια μπορει να δωσει τον καλυτερο του εαυτο. :D

Για μερικους ειμαι σιγουρος οτι μπορουν ακομα καλυτερα :P

Το βραβειο θα ειναι μια δωροεπιταγη για αγορες των 30 ευρω απο το καταστημα

fish-kai-pet-planet.jpg

Η συντονιστικη ομαδα σας ευχαριστει για τη συμμετοχη σας και το καταστημα για την προσφορα του.

Ας παρει φωτια το χιουμορ μας... :D

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι εχω το καλύτερο.........

Όταν έχεις ξεχάσει την οσμωση όλο το βράδυ να τρέχει στην κουζίνα κ ξυπναs κ πας να κατέβεις απο το κρεβάτι σου κ πατάς νερα.....όταν ενα σπίτι 85 τετραγωνικά ειναι 1 ένα δάκτυλο το νερο ειναι 8 το πρωι Σαββάτου 10 το πρωι δουλεύεις σε οποίο σημείο του σπίτι κ να κοιτάξεις έχεις νερα κ εσυ αντι να αρχίσεις με την σφουγγαριστρα να μαζευεις πας κ ζυγηζεις το αλατι κ βάζεις το βάζεις στο βαρέλι με κυκλοφορητες γιατι την κυριακη έχεις αλλαγη κ πρέπει να σπάσει το αλατι.......νομίζω τα λέει όλα....5 κουβαδες σφουγγάρισματος 3 μεγάλες λεκάνες κ 10 πετσετες στο πάτωμα να μαζεύουν νερα.....

Δεν υπήρχε μέρος του σπιτιού να μην είχε νερο.ευτυχως που δεν εχω παρκέ....κ το αποκορύφωμα αφου δεν έχεις μαζέψει τα πάντα κ η γυναίκα σε περιμένει κατα τις 20:00 που σχολαω να μάζαψεις ότι έχει μείνει εσυ ρίχνεις άκυρο γιατι έχει συγκέντρωση το aquazone........

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Εκτος συναγωνισμου........................

Οταν κανεις το χομπυ επαγγελμα !!! :D

Link to comment
Share on other sites

Στο είπα ότι εχω το καλύτερο στρατο....

Link to comment
Share on other sites

Στο είπα ότι εχω το καλύτερο στρατο....

Πιο πανω γραφω "εκτος συναγωνισμου" :)

Link to comment
Share on other sites

Εκτος συναγωνισμου........................

Οταν κανεις το χομπυ επαγγελμα !!! :D

εγω τι θα ψηφίσω τωρα !! ? :bigemo_harabe_net-74:

Έγινε επεξεργασία - giannisss
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...