Jump to content

Καταλαβαινεις Οτι Εισαι Εθισμενος Οταν....:-)


Recommended Posts

Οταν μαζι με το αφρολουτρο στη μπανιερα,ριχνεις και καμια 20αρια σταγονες Coral RX Pro...........

Απλα δεν υπάρχει.... +1926 :D

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά λόγω του τριημέρου η ψηφοφορία θα συνεχιστεί μεχρι την τεταρτη.

Την ίδια μέρα η' την πέμπτη θα ανακοινωθεί ο νικητής που κέρδισε την δωροεπιταγη των 30 ευρω :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

οταν φτάσεις σε ένα σημείο που δεν έχεις χώρο για αλλα κοράλια και λες τωρα μήπως παίζω jegga (κλεμμένο)

και το άλλο αγάπη μου δώρο μου το έκαναν δεν το πλήρωσα!!

+1 και απο εμας :)

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι εχω το καλύτερο.........

Όταν έχεις ξεχάσει την οσμωση όλο το βράδυ να τρέχει στην κουζίνα κ ξυπναs κ πας να κατέβεις απο το κρεβάτι σου κ πατάς νερα.....όταν ενα σπίτι 85 τετραγωνικά ειναι 1 ένα δάκτυλο το νερο ειναι 8 το πρωι Σαββάτου 10 το πρωι δουλεύεις σε οποίο σημείο του σπίτι κ να κοιτάξεις έχεις νερα κ εσυ αντι να αρχίσεις με την σφουγγαριστρα να μαζευεις πας κ ζυγηζεις το αλατι κ βάζεις το βάζεις στο βαρέλι με κυκλοφορητες γιατι την κυριακη έχεις αλλαγη κ πρέπει να σπάσει το αλατι.......νομίζω τα λέει όλα....5 κουβαδες σφουγγάρισματος 3 μεγάλες λεκάνες κ 10 πετσετες στο πάτωμα να μαζεύουν νερα.....

Δεν υπήρχε μέρος του σπιτιού να μην είχε νερο.ευτυχως που δεν εχω παρκέ....κ το αποκορύφωμα αφου δεν έχεις μαζέψει τα πάντα κ η γυναίκα σε περιμένει κατα τις 20:00 που σχολαω να μάζαψεις ότι έχει μείνει εσυ ρίχνεις άκυρο γιατι έχει συγκέντρωση το aquazone........

+1

Link to comment
Share on other sites

Όταν ο πεθερος σου σε φωνάζει bababriliooooo ΕΕΕ bababrilio!!!

Link to comment
Share on other sites

κυριακος:εισαι εθισμενος οταν κανεις σεξ με τη γυναικα σου και συνεχως σκεφτεσαι αυτη τη γαματη euphyllia που ειδες το απογευμα στο φιλο σου το σπυρο και ποσο θα πηγαινε στο δικο σου ενυδρειο και σαν να μην φτανει αυτο της λες εκεινη την ωρα(που αλλα πρεπει να λες),σου αρεσε η euphyllia του σπυρου και αντι να σε πλακωσει στο μπινελικι σου απανταει πωωωω τελεια ηταν,θελω κι εγω και βαζουμε τα γελια γιατι εχουμε καταλαβει οτι καηκαμε!!!

+1

Link to comment
Share on other sites

Και κάτι αντίθετο !!!

... όταν ο φίλος σου σκάει ένα σωρό ευρώ για το ενυδρείο του, και "κολλάει" στα 12 ευρώ, για ετήσια συνδρομή για την παρακολούθηση του ενυδρείου του από απόσταση !!!

(θα έσκαγα αν δεν το έγραφα)

Link to comment
Share on other sites

Και κάτι αντίθετο !!!

... όταν ο φίλος σου σκάει ένα σωρό ευρώ για το ενυδρείο του, και "κολλάει" στα 12 ευρώ, για ετήσια συνδρομή για την παρακολούθηση του ενυδρείου του από απόσταση !!!

(θα έσκαγα αν δεν το έγραφα)

Μολογα τωρα ποιος ειναι αυτος....

Ασε ασε ξερω.... τωρα τον πιασαν οι τσιγγουνιες....

Link to comment
Share on other sites

Γιαυτό του κόλλησε σήμερα το pc......

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα παιδια!

Αρχικα ενα μεγαλο ευχαριστω και μπραβο σε ολους οσους συμμετειχαν αλλα και σε ολους οσους ψηφισαν!

Θα επαναληφθει σιγουρα κατι αναλογο τους επομενους μηνες! :thumbup:

Τα αποτελεσματα της ψηφοφοριας μεχρι στιγμης ειναι.

Safaprn-4

Διας-4

Ankyv-2

Kyriakos-margarita-2

Οdis-1

Lykourgos-1

Οπως βλεπετε υπαρχει ισοπαλια αναμεσα στις φοβερες απαντησεις του safaprn και του Διας(στρατος).

Οποτε οσοι δεν εχετε ψηφισει βοηθηστε σας παρακαλω λιγο την κατασταση :P

Αντε βαλτε ενα χερακι να βγει ο τελικος νικητης! ;)

Link to comment
Share on other sites

Αν βγουν τελικά ισοπαλία, μπορούν να πάρουν ένα clam και να το χωρίσουν στην μέση..... με λεμονάκι όμως !!!

Link to comment
Share on other sites

Οταν μαζι με το αφρολουτρο στη μπανιερα,ριχνεις και καμια 20αρια σταγονες Coral RX Pro...........

+1

Link to comment
Share on other sites

Καταλαβαίνεις ότι είσαι εθισμένος οταν..... κατα τη διάρκεια της ερωτικής πραξης, ρίχνεις χαστουκάκια στο κορμάκι της και της λες : "Ωραίο κοραλάκι"!

:bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: συν ενα κι απο μενα!!!!!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Οταν μαζι με το αφρολουτρο στη μπανιερα,ριχνεις και καμια 20αρια σταγονες Coral RX Pro...........

σε αυτο και εγω
Link to comment
Share on other sites

Καταλαβαίνεις ότι είσαι εθισμένος οταν..... κατα τη διάρκεια της ερωτικής πραξης, ρίχνεις χαστουκάκια στο κορμάκι της και της λες : "Ωραίο κοραλάκι"!

+1

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα νικοοοο μου(niknik) ποσες φορες θα ψηφισεις βρε!

Η κατασταση μεχρι στιγμης εχεις ως εξης..

Safaprn-6

Διας-5

Ankyv-2

Kyriakos-margarita-2

Οdis-1

Lykourgos-1

Η ψηφοφορια θα κλεισει οριστικα στην εναλλαγη της κυριακης με τη δευτερα ωστε ο νικητης να μπορει παραλαβει και

την δωροεπιταγη των 30 ευρω απο το καταστημα με την εναρξη της εβδομαδας :thumbup:

23 περιπου ωρες ακομα να ψηφισουν οσοι θελουν και δεν εχουν προλαβει! ;)

Link to comment
Share on other sites

Η ψηφοφορια τελειωσε παιδια :bigemo_harabe_net-64:

Νικητης αναδειχτηκε τελικα ο safarpn για την απαντηση...

"Καταλαβαίνεις ότι είσαι εθισμένος οταν..... κατα τη διάρκεια της ερωτικής πραξης, ρίχνεις χαστουκάκια στο κορμάκι της και της λες : "Ωραίο κοραλάκι"!"

Συγχαρητηρια φιλε μου!

Θα ενημερωθει το καταστημα και απο τριτη θα μπορεις να παραλαβεις την δωροεπιταγη των 30 ευρω απο το

καταστημα Fish And Pet & R/C Planet :thumbup:

Ενα μεγαλο μπραβο σε ολους οσους μπηκαν στον κοπο να γραψουν εστω και μια λεξη!

Σας ευχαριστουμε για τη συμμετοχη σας και το καταστημα για την προσφορα του!

Απο σεπτεμβριο θα επαναληφθει! ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Κατ' αρχήν να σας πω συγχαρητήρια για τον πρωτότυπο όσο και αστείο διαγωνισμό. Πολλές ατάκες με έκαναν και χαμογέλασα και πιστεύω ότι το χιούμορ τελικά δεν ειναι κάτι που λίγοι το έχουν αλλα όλοι μας απλα πρέπει να μας σπρώξουν με κάποιο τροπο για να το βγάλουμε προς τα έξω. Σας ευχαριστω λοιπόν για το "έπαθλο". Πραγματικά πολυ το χάρηκα! Η ατάκα του ΔΙΑ ήταν όλα τα λεφτά πάντως!

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ προβληματιζόμουν ποιόν να ψηφίσω.. Δία ή Safarpn... ήταν σκληρή μάχη, αλλά τελικά την κέρδισε το ωραίο λογοπαίγνιο και εδώ που τα λέμε θα μπορούσε να είναι και πιο πραγματοποιήσιμο..... χα χα χα

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου Safarpn αξιος :)

Σου ευχομαι να ριξεις πολλα χαστουκακια,και να πεταξεις στ'αληθεια την ατακα :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εκτός συναγωνισμού φυσικά μιας και τέλειωσε ο διαγωνισμός, αλλά συνέβει σήμερα.

Αγόρασε ένα φίλος μου 40" 3D τηλεόραση, και μην έχοντας κάτι να δει μου ζήτησε να του δώσω καμιά ταινία.
Του πήγα λοιπόν ένα usb stick με 3D ντοκιμαντερ από θαλάσσια τοπία.... ξέρετε κοράλλια και τέτοιες αηδίες !!!

Ταυτόχρονα με την προβολή μπλέκαμε την συζήτηση, μια για τα ψαράκια που έχω και εγώ στο ενυδρείο, μια για τις δυνατότητες της τηλεόρασης.....

Μαγεμένος από την ομορφιά του 3D βυθού μου λέει.."πω πω σαν να έχεις ενυδρείο στο σπίτι είναι.., η δικιά σου TV πόσων λίτρων είναι?"

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...