Jump to content

Ποιο Κοράλλι Θα Θέλατε Να Βάλετε Στο Reef Σας?


giannisss

Recommended Posts

του ειπα αν βρει σαν αυτα τα δυο που θελω να με ενημερωσει αν και η τιμη θα ειναι τσουχτερη,στο ιντερνετ το βρηκα γυρω στα 75-80 ευρω,για ελλαδα τωρα ουτε που φανταζομαι ποσα λεφτα θα ειναι...γενικα μου πε φερνει chalice,το πρωτο που ειναι διαστημικο και μου αρεσει πρεπει να ναι φωτοσοπ απο οτι μου παν...ασε παιδια ειναι ζημια χαλασα χθες 65 ευρω και σημερα αλλα 29,ενταξει θα με χωρισει ο κυριακος χαλαρα αν συνεχισω αυτο το τροπαρι...αν και σημερα που του λεω μετα τη δουλεια παω να παρω μια cleaner και μια σαλιαρα γελουσε :P

Link to comment
Share on other sites

του ειπα αν βρει σαν αυτα τα δυο που θελω να με ενημερωσει αν και η τιμη θα ειναι τσουχτερη,στο ιντερνετ το βρηκα γυρω στα 75-80 ευρω,για ελλαδα τωρα ουτε που φανταζομαι ποσα λεφτα θα ειναι...γενικα μου πε φερνει chalice,το πρωτο που ειναι διαστημικο και μου αρεσει πρεπει να ναι φωτοσοπ απο οτι μου παν...ασε παιδια ειναι ζημια χαλασα χθες 65 ευρω και σημερα αλλα 29,ενταξει θα με χωρισει ο κυριακος χαλαρα αν συνεχισω αυτο το τροπαρι...αν και σημερα που του λεω μετα τη δουλεια παω να παρω μια cleaner και μια σαλιαρα γελουσε :P

για δες εδω.http://www.ebay.com/sch/thecoralfarmer/m.html

Link to comment
Share on other sites

Στελνουν μονο Αμερικη αυτοι...Μακαρι να στελναν ευρωπη!!!

Link to comment
Share on other sites

Στελνουν μονο Αμερικη αυτοι...Μακαρι να στελναν ευρωπη!!!

:bigemo_harabe_net-146:

Link to comment
Share on other sites

πο πο τι λες τωρα ρε? και εγω θελωωωωωωωωωωωωωωωωω

Link to comment
Share on other sites

πο πο τι λες τωρα ρε? και εγω θελωωωωωωωωωωωωωωωωω

το ειχα ενα απο αυτα ειναι πανεμορφο
Link to comment
Share on other sites

χαλασα χθες 65 ευρω και σημερα αλλα 29,ενταξει θα με χωρισει ο κυριακος χαλαρα αν συνεχισω αυτο το τροπαρι...

Είσαι το όνειρο κάθε άντρα reefά....

Link to comment
Share on other sites

όλες ότι υπάρχει τα θέλω τώρα ααααα και 10 τόνο ενυδρειο παιδιά προς θεού δεν πιστεύω να ήμουν να υπερβολικός ούτε και άρρωστος το χοπι μου κάνω :bigemo_harabe_net-71:

Έγινε επεξεργασία - lykourgos
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Εγω θελω ενα open brain να βαλω πισω απ την καμαρα που εχει χωρο, 2-3 ανεμωνες αν και με μια ειναι ρισκο....

Ενα χωραφακι με ζωανθους να μπλεκονται τα χρωματα...

Ενα φραγκακι plate που εχω βρει 2 σημεια που θα μπορουσα να το βαλω και να τουμπανιαση....

Τα υπολοιπα μολις μαθω τα ονοματα τους :-Ρ

Απο σκληρα μου αρεσουν λιγα πραγματα, ισως επειδη ειμαι νινι ακομα :-Ρ

Link to comment
Share on other sites

post-43593-0-05102400-1391775441_thumb.jpg

αστα μιχαλη αλοιμονο σε εμας που δν εχουμε ουτε ενα θειο,ξαδελφο,μπατζανακη,κατι βρε αδελφε να παμε να τους δουμε απο κοντα εστω..οχι για κατι αλλο προς θεου τι σκεφτηκατε...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

attachicon.gifDSC_0003.jpg

αστα μιχαλη αλοιμονο σε εμας που δν εχουμε ουτε ενα θειο,ξαδελφο,μπατζανακη,κατι βρε αδελφε να παμε να τους δουμε απο κοντα εστω..οχι για κατι αλλο προς θεου τι σκεφτηκατε...

Αυτο το ειχα Βασιλη :)

Link to comment
Share on other sites

Στρατο ξερω σιγουρα οτι μενεις ελλαδα!τοτε αν δεν εισαι ναυτικος,η αν δεν εχεις ανιψια στο αμερικα...τοτε πες μου που το βρηκες.. :bigemo_harabe_net-135:

Link to comment
Share on other sites

εγω τα θελω ολα γιατι δεν εχω τιποτα ακομα..... ετσι και αλλιως με τα λεφτα που εχω με κοβω σε κανα χρονο να αρχισω να βαζω κοραλλια....

Link to comment
Share on other sites

Υπομονη φιλε και θα βρεθει, ολοι στην ιδια μοιρα ειμαστε πανω κατω....

Εγω προσωπικα μολις εστησα και ξεκινησα στρωσιμο εχασα την δουλεια μου, στο τσακ να το σταματησω ημουν, αλλα λιγο τα παιδια εδω μεσα, λιγο η αρραβωνιαστηκια μου, λιγο οι φιλοι, συνεχειζω και οπου βγει...

Αγαλι αγαλι φιλε και ολα θα φτιαξουν σιγα σιγα :-)

Έγινε επεξεργασία - Akridas66
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...