Jump to content

Ομορφα Ενυδρεια Γλυκου Νερου


Recommended Posts

8418304-1359841395958.jpg

Αυτο τωρα τι το ηθελες και το εβαλες..??Πολυ ακυρη φωτογραφια..

Link to comment
Share on other sites

:ph34r: εμενα μου αρεσε !! :sarcasm:

Εσενα σου αρεσε φιλε μου αλλα αυτο που δειχνει η φωτο μονο σωστο δεν ειναι...

Link to comment
Share on other sites

καλως δεν θα χαλασουμε εδω τις καρδιες μας ... !! -_-

Δεν θα τις χαλασουμε αλλα αφου βαζετε φωτογραφιες τουλαχιστον βαλτε κατι ωραιο και σωστο,χρονια προσπαθουμε να πουμε σε ολους οτι οι γυαλες δεν ειναι για ψαρια,μη τα χαλατε τωρα με κατι τετοια!:)

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα τις χαλασουμε αλλα αφου βαζετε φωτογραφιες τουλαχιστον βαλτε κατι ωραιο και σωστο,χρονια προσπαθουμε να πουμε σε ολους οτι οι γυαλες δεν ειναι για ψαρια,μη τα χαλατε τωρα με κατι τετοια! :)

κοιτα εχεις απολυτο δικιο , δεν το ειδα ως τι ειναι σωστο απλα ως εικονα ... αμα θες σβηστην ! ^_^

Link to comment
Share on other sites

Και το υπέροχο ενυδρείο του Raven.

post-16058-0-82643100-1370346515_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ενα απο τα πιο ωραια ενυδρεια στο forum

οπως το Raven

του nicpapa

Link to comment
Share on other sites

Παιδια παρα πολυ ωραια ενυδρεια πραγματικα!Και για οσους ειναι κατοχοι αυτων μπραβο και να τα χαιρονται!!

Αλλα μερικα...δεν ειναι fake???Με την εννοια οτι φαινονται καπως μικρα σε λιτρα με παρα πολλα ψαρια μεσα?

Και οχι τιποτα αλλο αλλα το βλεπω εγω ο αρχαριος και λεω βουρ παω να το ντιγκαρω ψαρια το ενυδρειο μου!!(Οχι οτι θα το κανω -γιατι διαβασα πριν στο φορουμ και σας ρωτησα-αλλα δημιουργειται λαθος εικονα για τα ενυδρεια για οσους δεν ξερουν και πανε να ξεκινησουν τωρα!

Link to comment
Share on other sites

Αν εξαιρέσεις το ενυδρείο στο ποστ 30, δεν νομίζω πως υπάρχει άλλο έντονα υπερφορτωμένο (τα περισσότερα είναι μεγάλα ενυδρεία).

Δεν θα σχολιάσω βέβαια αυτό με την γυάλα. :)

Link to comment
Share on other sites

Βασικα ναι ειδικα στο 30 και μαλλον 31 αναφερομουν αλλα ισως να κανω και λαθος για το 31 γιατι δεν εχω τοση πειρα να τα ξεχωριζω! :bigemo_harabe_net-82: Οπως και να εχει πραγματικα τα περισσοτερα ειναι να τα χαζευεις για ωρες κια να σου δινουν ιδεες!!! :bigemo_harabe_net-69:

Έγινε επεξεργασία - SPYROS81
Link to comment
Share on other sites

Από το ενυδρείο που βλέπετε στο ποστ#30 αφαιρέστε τουλάχιστον το 1/3 των ψαριών που φαίνετε!

Προκύπτει από την αντανάκλαση της γωνίας!

Δεν μπορώ να υπολογίσω το μήκους του συγκεκριμένου ενυδρείου αλλά φαίνετε να είναι μελετημένο για τα ψάρια που φιλοξενεί μιας που τα σκαλαρια εκτός του ότι είναι κοπαδοψαρα θέλουν και μεγάλο ύψος! ;)

Έγινε επεξεργασία - ebenos
Link to comment
Share on other sites

Νίκο όσα και να αφαιρέσω περίπου 16-18 κομμάτια που έχει το κοπάδι μου φαίνονται πολλά. Βέβαια η θέση του ενυδρείου δεν μας αφήνει να καταλάβουμε το μήκος του. Πάντως το ύψος είναι από τα πιο σωστά που έχω δει για αυτά τα ψάρια, και έχεις απόλυτο δίκιο. :)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...