Jump to content

Συνάντηση Αθήνας 8 Ιουνίου


Mr_Zoo

Recommended Posts

Καλά να περάσετε παιδιά! Πιείτε μια τζούρα καφέ και για μένα :bigemo_harabe_net-146:

Link to comment
Share on other sites

Θα χαρω να σε γνωρισω κωστα μου απο κοντα!

Σου εχω και καποια ευχαριστα νεα φιλε μου;-)

Θα σου τα πω απο κοντα:-)

Οποιος μπορει ας ερθει παιδια,θα περασουμε καλα!

Link to comment
Share on other sites

παρων και εγω.

Επιτέλους θα σε γνωρίσω και από κοντά!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εμείς τώρα ξεμπερδεψαμε, ας μου στείλει pm κάποιος ένα κινητό να συνεννοηθούμε...

Link to comment
Share on other sites

Θα χαρω να σε γνωρισω κωστα μου απο κοντα!

Σου εχω και καποια ευχαριστα νεα φιλε μου;-)

Θα σου τα πω απο κοντα:-)

Οποιος μπορει ας ερθει παιδια,θα περασουμε καλα!

Επιτέλους θα σε γνωρίσω και από κοντά!!

επιτελους αξιωθηκα να ερθω και εγω σε μια μαζωξη και ειχα την ευκαιρια να ξαναδω παιδια που εχουμε συναντηθει καποιες φορες,οπως ο Δημητρης και ο Χρηστος(Dedalus n Ikarus,ευχαριστω παιδια που με σκεφτηκατε),για τον Νικο(niknik) τα λογια ειναι περιττα(GENTLLEMAN) αλλα και να γνωρισω απο κοντα και παιδια που εχουμε μιλησει πολλες φορες ειτε απο εδω,οπως ο Μιχαλης(mad23) τον οποιο και ευχαριστω και δημοσια για την προσφορα που ειχε να μου κανει αλλα και τον Γιαννη(Bloster) για την βοηθεια και τις συβουλες του(μεγαλο πρηξιμο) που μου εχει δωσει τοσες φορες τηλεφωνικως,αλλα και παιδια που δεν εχουμε μιλησει η ειδωθει.

συνιστω σε οποιον δεν εχει ερθει σε συναντηση να το βαλει στο προγραμματα του μιας και ειναι πολυ ομορφη εμπειρια.

συζητηση,χαβαλες,πειραγματα,απο ολα εχει το μενου.

ευχαριστω ολους για αυτο το ευχαριστο απογευμα Σαββατου.να ειστε ολοι καλα.

Έγινε επεξεργασία - Κωστας Τ
Link to comment
Share on other sites

Η συνάντηση ήταν επιτυχής , πολλα νεα πρόσωπα και παλαιοι φιλοι, ηταν ενα ευχαριστο απογευμα σαββατου. θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε τον Νίκο (niknik) για την προσφορά σε όλα τα μέλη που παρευρέθηκαν στην συνάντηση των αντί ηλιακών lierac-phyto filia από την εταιρεία που εργάζεται ales group hellas

Link to comment
Share on other sites

Η συνάντηση ήταν επιτυχής , πολλα νεα πρόσωπα και παλαιοι φιλοι, ηταν ενα ευχαριστο απογευμα σαββατου. θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε τον Νίκο (niknik) για την προσφορά σε όλα τα μέλη που παρευρέθηκαν στην συνάντηση των αντί ηλιακών lierac-phyto filia από την εταιρεία που εργάζεται ales group hellas

Θελει να σας μαυρισει ολους μου φαινεται και το κανει με τροπο :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

ο ΤΑΝ τα είπε όλα, πραγματικά άλλη μια ωραία απογευματινή συνάντηση....

Ορίστε και το "υλικό"

IMG_9698_zpsa647f766.jpg

IMG_9699_zps21534776.jpg

IMG_9700_zpsd3af11cb.jpg

IMG_9701_zps93fb34c3.jpg

IMG_9702_zpsd027236d.jpg

IMG_9704_zps02cfbd99.jpg

IMG_9705_zpsc4ca9158.jpg

IMG_9706_zps0412058d.jpg

IMG_9707_zps5a6b2209.jpg

IMG_9709_zps31452601.jpg

IMG_9711_zps78cbcf12.jpg

IMG_9710_zps3dde8730.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αλλη μια συναντηση ελαβε τελος.Ηταν μια ευχαριστη προσελευση με αρκετη ψαροκουβεντα, χαβαλε και μπυρα.

Ραντεβου στην επομενη συναντηση!

Link to comment
Share on other sites

Μην μου πείτε τίποτα απλά θα αυτομαστιγωθώ ,θέλω να ελπίζω οτι την επόμενη φορά θα είμαι παρών

Link to comment
Share on other sites

Τέλεια περάσαμε κι απόψε!!!!Νίκο ευχαριστούμε για τα προϊόντα που μας έφερες!

Link to comment
Share on other sites

ποσο ζηλεύω που δεν κατάφερα να κάτσω στην παρέα! αχ αυτές οι γιορτές! την άλλη φορά θα κάτσω εώς το τέλος!

Νίκο ευχαριστω για την κρέμα να σε καλα!

Link to comment
Share on other sites

Απο τις ωραιοτερες συναντησεις παιδια!

Ολοι μια παρεα,γελια και συζητησεις σε πολυ ομορφο κλιμα!

Χαρηκα ιδιαιτερως κωστα που σε γνωρισα απο κοντα.Εισαι οπως σε φανταζομουν σαν χαρακτηρας και ακομα καλυτερος :bigemo_harabe_net-64:

θα χαρω να σε δω και στις επομενες φιλε μου.

Ενα ευχαριστω και απο μενα στο νικο για τα προιοντα που μας εφερε αλλα και σε ολα τα παιδια που ηρθαν και φτιαξαμε αυτην την ομορφη παρεα.

Link to comment
Share on other sites

για αλλη μια φορα η συναντηση ηταν υπεροχη ,με συζητησεις γελια και οχι μονο,η ωρα περασε γρηγορα Εκπληκτικη παρεα,να ειστε ολοι καλα φιλοι μου.Το ευχαριστω παει και στην εταιρεια μου που εργαζομαι την ALES GROUP HELLAS για την υπεροχη προσφορα της σε ολα τα μελη της συναντησης,ραντεβου στην επομενη.

Link to comment
Share on other sites

επιτελους αξιωθηκα να ερθω και εγω σε μια μαζωξη και ειχα την ευκαιρια να ξαναδω παιδια που εχουμε συναντηθει καποιες φορες,οπως ο Δημητρης και ο Χρηστος(Dedalus n Ikarus,ευχαριστω παιδια που με σκεφτηκατε),για τον Νικο(niknik) τα λογια ειναι περιττα(GENTLLEMAN) αλλα και να γνωρισω απο κοντα και παιδια που εχουμε μιλησει πολλες φορες ειτε απο εδω,οπως ο Μιχαλης(mad23) τον οποιο και ευχαριστω και δημοσια για την προσφορα που ειχε να μου κανει αλλα και τον Γιαννη(Bloster) για την βοηθεια και τις συβουλες του(μεγαλο πρηξιμο) που μου εχει δωσει τοσες φορες τηλεφωνικως,αλλα και παιδια που δεν εχουμε μιλησει η ειδωθει.

συνιστω σε οποιον δεν εχει ερθει σε συναντηση να το βαλει στο προγραμματα του μιας και ειναι πολυ ομορφη εμπειρια.

συζητηση,χαβαλες,πειραγματα,απο ολα εχει το μενου.

ευχαριστω ολους για αυτο το ευχαριστο απογευμα Σαββατου.να ειστε ολοι καλα.

:bigemo_harabe_net-146: :bigemo_harabe_net-146: :bigemo_harabe_net-146:

Link to comment
Share on other sites

Απο τις ωραιοτερες συναντησεις παιδια!

Ολοι μια παρεα,γελια και συζητησεις σε πολυ ομορφο κλιμα!

Χαρηκα ιδιαιτερως κωστα που σε γνωρισα απο κοντα.Εισαι οπως σε φανταζομουν σαν χαρακτηρας και ακομα καλυτερος :bigemo_harabe_net-64:

θα χαρω να σε δω και στις επομενες φιλε μου.

Ενα ευχαριστω και απο μενα στο νικο για τα προιοντα που μας εφερε αλλα και σε ολα τα παιδια που ηρθαν και φτιαξαμε αυτην την ομορφη παρεα.

φιλε μιχαλη το κοραλι τα σπαει σε υχαριστω πολυ.

ποσο ζηλεύω που δεν κατάφερα να κάτσω στην παρέα! αχ αυτές οι γιορτές! την άλλη φορά θα κάτσω εώς το τέλος!

Νίκο ευχαριστω για την κρέμα να σε καλα!

Λυκουργο το μανιτατι να μην σου ποω ανοιξε σε χρονο 0 οσο για το χρωμα των ζοανθων απλα υπεροχο να εισαι καλα.

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω αν και είμαι σίγουρος ότι περάσατε καλά.Δυστυχώς ένα αναπάντεχο γεγονός με κράτησε μακριά.Θέλω να πιστεύω ότι στην επόμενη

θα μπορέσω να παραβρεθώ :bigemo_harabe_net-88:

Link to comment
Share on other sites

Το κακό είναι οτι Σάββατο τυχαίνουν όλα... Γιορτές,γενέθλια που μεταφέρθηκαν από καθημερινές,εγκαίνια (χθες έχασα γνωστού μου και στεναχωρήθηκα)... Είναι και η κούραση από τα Σαββατιάτικα ψώνια (με τη γκρίνια που συνεπάγονται). Μήπως ρε παιδιά να το μεταφέραμε για Κυριακή μεσημέρι μεριά;Λέω εγώ τώρα.... :bigemo_harabe_net-126:

Link to comment
Share on other sites

ηταν οντως μια ακομα υπεροχη συναντηση !!!

ευχαριστουμε την ALES GROUP HELLAS για τα αντηλιακά !!

και προσωπικα ευχαριστω τον Νικο ( niknik) για το υπεροχο κοραλλι !!

αντε να ειμαστε καλα και για την επομενη συναντηση με ακομα περισσοτερα ατομα και πολλες ενυδρειακες κουβεντες !! :D :D

Link to comment
Share on other sites

Το κακό είναι οτι Σάββατο τυχαίνουν όλα... Γιορτές,γενέθλια που μεταφέρθηκαν από καθημερινές,εγκαίνια (χθες έχασα γνωστού μου και στεναχωρήθηκα)... Είναι και η κούραση από τα Σαββατιάτικα ψώνια (με τη γκρίνια που συνεπάγονται). Μήπως ρε παιδιά να το μεταφέραμε για Κυριακή μεσημέρι μεριά;Λέω εγώ τώρα.... :bigemo_harabe_net-126:

Εγω ειμαι μεσα :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Σωστο φωτη!Και εγω μεσα ειμαι αλλα δεν ξερω για τα παιδια που προτιμανε την κυριακη να πανε για μπανιο!

Για το χειμωνα νομιζω πως οντως μπορει να ειναι καλυτερα να τις κανουμε κυριακες.

Δημητρη τι ωρα φυγατε οι τελευταιοι χθες? :)

Link to comment
Share on other sites

Μιχαλη κατα τις 12 - 12.30!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...