Jump to content

Νέος Στη....θάλασσα!!!!!!


Ikarus

Recommended Posts

Ωραιες κατασκευες φτιαχνει η Κρητη !!!!

Ένα πράγμα μόνο έχω να σου πω φίλε Σταύρο

"Πάντα η Κρήτη διαφορά έχει απ΄τους άλλους τόπους

γιατί έχει αντάρτικη ψυχή και κουζουλούς ανθρώπους¨

Link to comment
Share on other sites

μπραβο φιλε η χαρα σου φαινετε στη φωτο να το χαρεις μεχρι εκει που δεν παει :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

μπραβο φιλε η χαρα σου φαινετε στη φωτο να το χαρεις μεχρι εκει που δεν παει :bigemo_harabe_net-64:

Σ' ευχαριστώ πολύ φίλε μου Νίκο!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλοριζικο χρηστο!!!!καλογεμιστο και ολα καλα να πανε σου ευχομαι!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Το ενυδρείο μου αν και είναι ακόμα ημιτελές και άδειο ξεπέρασε τις προσδοκίες μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλοριζικο χρηστο!!!!καλογεμιστο και ολα καλα να πανε σου ευχομαι!!!!!

Σ' ευχαριστώ πολύ Βασίλη και σε περιμένω να το δεις κι από κοντά.

Link to comment
Share on other sites

Ikarus εισαι ευχαριστημενος απο την μεταφορικη ???? :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Χρήστο να το χαρείς και να το δεις όπως φαντάζεσαι!!!!! Περιμένουμε πολλά από εσένα…!!!! Μην ξεχάσεις να βάλεις πολλές πολλές φωτογραφίες!!!! Έχεις το στήσιμο και την μεταφορά του παλιού στο καινούριο… οπότε πολλές φωτογραφίες!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Χρήστο να το χαρείς και να το δεις όπως φαντάζεσαι!!!!! Περιμένουμε πολλά από εσένα…!!!! Μην ξεχάσεις να βάλεις πολλές πολλές φωτογραφίες!!!! Έχεις το στήσιμο και την μεταφορά του παλιού στο καινούριο… οπότε πολλές φωτογραφίες!!!!!!!!

Σ' ευχαριστώ πολύ Γιάννη,αλλά μόνο για φωτογραφίες λες,την περίπτωση να έρθεις από εδώ να βοηθήσεις την έχεις σκεφτεί ????? :bigemo_harabe_net-76: :bigemo_harabe_net-76: :bigemo_harabe_net-76: :bigemo_harabe_net-76:

Link to comment
Share on other sites

Χίλια μπράβο φιλαράκι!Σου εύχομαι να το δεις όπως ακριβώς το έχεις φανταστεί!

Ικαρε καλοριζικο!!!

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Χρησταρα καλογεμιστο φιλε.....

Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ πολύ Γιάννη,αλλά μόνο για φωτογραφίες λες,την περίπτωση να έρθεις από εδώ να βοηθήσεις την έχεις σκεφτεί ????? :bigemo_harabe_net-76: :bigemo_harabe_net-76: :bigemo_harabe_net-76: :bigemo_harabe_net-76:

Μπριζόλες θα έχεις???

Αφού θα έρθω έτσι και αλλιώς!!!έχω πάρει και ένα καλάμι ψαρέματος και θέλω να το δοκιμάσω…. μείνε ήσυχος…… χααχχαχαχααχχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα λογω απωλειας κινητου,δεν εχω φωτογραφιες με την διαδικασία της μεταφοράς γιαυτο θα περασω στο θεμα.

Link to comment
Share on other sites

θελω να ευχαριστησω,θερμά τον πολυχρονακη νικο για την τελεια εργασια που προσφερε,ωστε το αποτελεσμα να ξεπερναει τις προσδοκίες που ειχα.Νίκο,σε ευχαριστω απο καρδιας, με θαυμασμο μεγαλο, τετοιο ενυδρειο απου καμες, δεν θα υπαρξει αλλο.....? και ακόμα θέλω να ευχαριστήσω τον αδερφο μου daedalus για ολην την βοηθεια του

post-54898-0-63664800-1373472375_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ και εγώ Χρήστο.Και εγώ τέτοια οικογενειακή φιλοξενία δεν τη περίμενα.

Το σημαντιότερο από όλα είναι η παρέα και οι φίλοι που απέκτησα.

Link to comment
Share on other sites

Χρησταρα πολυ ομορφο να το χαιρεσε ,πως παει το ats?ξεκινησε?

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο ρε Χρηστάρα σου εύχομαι να τη δείς τούμπανο την ενυδρειάρα σου...

΄Ενα μεγάλο μπράβο και στο Νίκο Πολυχρονάκη για την εξαιρετική δουλείά που έκανε και για όλα όσα μας έδειξε και μας συμβούλεψε αυτό το σ/κ είσαι μεγάλος reefas!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...