Jump to content

Νέος Στη....θάλασσα!!!!!!


Ikarus

Recommended Posts

Πραγματικά πολυ ωραία χρώματα. Να το χαίρεσαι φιλαρακι.

Πολλα μπράβο για την προσπάθεια σου.

Link to comment
Share on other sites

μερικες φωτο,με την εξέλιξη του ενυδρειου

Πολυ όμορφο φιλε ikarus το ενυδρείο σου με ωραία ποικιλία sps.

Link to comment
Share on other sites

μερικες φωτο,με την εξέλιξη του ενυδρειου

Χρήστο είσαι σε πάρα πολύ καλό δρόμο συνέχισε με την ίδια αφοσίωση και θα γίνει πολύ δυνατό.....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ρε απατεώνα τις παλιές μας έβαλες??? Όπως και να έχει, έχεις απίστευτα χρώματα και ζωντανά!!!

Link to comment
Share on other sites

Χρηστο τρομερη αναπτυξη και χρωματα ερχομαι με το φραγκοψαλιδο ετοιμασου :bigemo_harabe_net-78: :bigemo_harabe_net-78: .σεριατοπορα ,μιλεπορα σου ερχομαι.......

Link to comment
Share on other sites

Ωχ παναγία μου.....κάτι με έπιασε με αυτή την πορτοκαλοπρασινογαλαζιοκόκκινη σεριατοπόρα......νταμπλάς μου ήρθε!Φοβερά χρώματα και πολύ στρωτή ανάπτυξη!Χίλια μπράβο!!

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο μπράβο μπράβο και πάλι μπράβο φίλε.Να είμαστε καλά να το χαιρόμαστε και να δουλεύεις ασταμάτητα και να βγάζεις όσο πιο πολλά μπορείς για να το συντηρείς και να το μεγαλώνεις.

Link to comment
Share on other sites

πάρα πολύ όμορφος ο ύφαλος σου, να τον χαίρεσαι !!!! :bigemo_harabe_net-64:

..οι άκρες τις hystrix γιατί έχουν στραφεί όλες προς μία κατευθυνση ??? :bigemo_harabe_net-88:

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο Χρηστο..!!Απιστευτο αποτελεσμα...Χαιρομαι που βλεπω frag απο εμενα να πηγαινουν σφαιρα!!Keep reefing!

Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραία χρώματα μπράβο σου

Ευχαριστώ,να είσαι καλά !

Ωχ παναγία μου.....κάτι με έπιασε με αυτή την πορτοκαλοπρασινογαλαζιοκόκκινη σεριατοπόρα......νταμπλάς μου ήρθε!Φοβερά χρώματα και πολύ στρωτή ανάπτυξη!Χίλια μπράβο!!

Κώστα,σε ευχαριστώ και όποτε θελήσεις,έλα να σου κόψω !

Μπραβο ρε χρηστο!!

Πολυ ομορφο ρε φιλε και ωραια χρωματα! :bigemo_harabe_net-122:

Να'σαι καλα να το χαιρεσαι!

Σε ευχαριστώ Μιχάλη,χαίρομαι πολύ που σου αρέσουν !

Μπράβο μπράβο μπράβο και πάλι μπράβο φίλε.Να είμαστε καλά να το χαιρόμαστε και να δουλεύεις ασταμάτητα και να βγάζεις όσο πιο πολλά μπορείς για να το συντηρείς και να το μεγαλώνεις.

Φίλε μου,να είμαστε καλά,να το χαιρόμαστε κι άμα πάνε καλά οι δουλειές σκέφτομαι να μου φτιάξεις ενυδρείο το υπνοδωμάτιο που έμεινες ! :bigemo_harabe_net-64:

πάρα πολύ όμορφος ο ύφαλος σου, να τον χαίρεσαι !!!! :bigemo_harabe_net-64:

..οι άκρες τις hystrix γιατί έχουν στραφεί όλες προς μία κατευθυνση ??? :bigemo_harabe_net-88:

Σε ευχαριστ'ω,μάλλον έχει στραφεί προς τα εκεί εξαιτίας μιας κλίσης του βράχου που είναι κολλημένη !

Αυτό όντως το παρατήρησα κι εγώ!Κάνει το κοράλλι πολύ πιο εντυπωσιακό!!

Μπραβο Χρηστο..!!Απιστευτο αποτελεσμα...Χαιρομαι που βλεπω frag απο εμενα να πηγαινουν σφαιρα!!Keep reefing!

Σε ευχαριστώ,Αλέξη εκτιμώ την απάντησή σου και να ξέρεις τα φραγ σου τα προσέχω ιδιαίτερα,διότι δεν έχω βρει πουθενά τόσο αξιόλογα χρώματα και ζωντανά!

Link to comment
Share on other sites

Χρηστο τρομερη αναπτυξη και χρωματα ερχομαι με το φραγκοψαλιδο ετοιμασου :bigemo_harabe_net-78: :bigemo_harabe_net-78: .σεριατοπορα ,μιλεπορα σου ερχομαι.......

Φίλε μου Νίκο,ότι θες και όποτε θες !!!

Link to comment
Share on other sites

Άντε με το καλό τώρα να φτιάξουμε και τον μηχανισμό να το ανεβοκατεβάζεις!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...