Jump to content

Poly Reef!


spartansem

Recommended Posts

Κωστα ποσο παει η ταριφα;! Μπας και δουμε τιποτα τις προκοπας και εμεις....

Έγινε επεξεργασία - Akridas66
Link to comment
Share on other sites

Κωστα ποσο παει η ταριφα;! Μπας και δουμε τιποτα τις προκοπας και εμεις....

Καλά μωρέ είσαι τρελοοοοοοοοοοοσσσσσς;;;; Θες να έρθω στην λούτσα για να βγάλω φωτογραφίες;;;; Εδώ ο Πολύβιος είναι δύο στενά και το βλέπω μια φορά το δίμηνο το ενυδρείο του!! Άγγελε να'μαστε καλά φιλαράκι να βγει ο jr. Με το καλό και θα το φιξάρουμε....!

Link to comment
Share on other sites

Πάντως παιδιά το ενυδρείο έχει ξεφύγει..... Μια millepora που είχα την είδα και απλά έπαθα σοκ..... Γενικά μιλάμε για πολυυυυυυ χρώμα και τρελή ανάπτυξη!

Link to comment
Share on other sites

Ωχχχ φοβάμαι για αυτό

που θα δω

περιμενουμεεεε

Από φωτισμό τι έχει?

Link to comment
Share on other sites

Καταρχην ενα μπραβο στον φωτογραφο για την εξαιρετικη προσπαθεια που εκανε,αλλα ενα μεγαλυτερο μπραβο στον Πολυβιο για το τρομερο αποτελεσμα που εχει πετυχει ,η 18η φβτο δεν υπαρχει απιστευτα χρωματα,μπραβο Πολυβιε,μπραβο Κωστα. :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραιες φωτο!!!!

Κωστα ψαξου λιγο ακομα και δε λιγο καιρο βλεπω να κανεις φωτογραφισεις για τα αναλωσιμα μου!!

Πολυβιε απιστευτο ενυδρειο γεματο χρωμα και υγεια!!

Έγινε επεξεργασία - Akridas66
Link to comment
Share on other sites

χιλια μπραβο στον Πολυβιο για το εξαιρετικο αποτελεσμα

οπως και χιλια μπραβο και στον Κωστη που μοιραζεται

την ικανοτητα του για τρομερες φωτο.

να στε καλα και οι δυο.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ όμορφο να το χαίρεσαι!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ότι βγαίνει, βγαίνει από τη δουλειά και την φροντίδα του Πολύβιου! Εγώ το μόνο που κάνω, είναι να τραβάω φωτογραφίες όσο πιο κοντά μπορώ σε αυτό που βλέπουν τα μάτια μου.... Πολύβιε έχεις ένα από τα καλύτερα reef που παίζουν για εμένα.... Συνέχισε με τον ίδιο ρυθμό κολλητέ!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ειστε καλα,ευχαριστω για τα καλα σας λογια και χαιρομαι που το μοιραζομαι to ενυδρειο μαζι σας!Κολητε με τις scoly και τις απο πανω ληψεις εδωσες ρεστα!!thanks :thumbsu: :thumbsu: men!!

Link to comment
Share on other sites

:bow::bow: .....στο φωτογραφο!

Μπραβο κωστα που καταφερες να βγαλεις την πραγματικη ομορφια του ενυδρειου του πολυβιου :thumbsu:

Ειδικα μια top down(που λενε και στο χωριο μου) που φαινονται τα zoanthus ειναι :mom:

:bow::bow: .....στον πόλυ!

Εχεις "διαστημικο" ενυδρειο φιλε μου και μπραβο σου!

Ποικιλια στα ζωντανα,σε φοερη κατασταση και με ενα υπεροχο aquascape που οσο περναει ο καιρος θα δειχνει ακομα πιο ομορφο!

Ευχαριστουμε για την εμπνευση αλλα και που μοιραστηκες τις φωτο μαζι μας...ασχετως αν τις ανεβασε ο κωστας :usd::usd:

Φτου,φτου και φτου!

Link to comment
Share on other sites

εξοπλισμος:2 tunze 6045,1 coralia κινεζικο 4000lt/h,1 κυκλοφορητης 1500lt/h που τροφοδοτει το refiugium.skimer redsea 60 airlift,carbon reactor aquamedic,2 coral plus 39w ATI,1 actinic 39w ATI,1 coralplus 39w ATI.ολες τοποθετημενες σε diy φωτιστικο απο αλουμινιο με ξεχωριστα balast.refiufium 90lt με caulerpa peltata φωτιζομενη απο 1 τ8 18w στα 6500k 24/24hr.η ψυξη γινεται απο 4 απλο fun.αναπληρωση HL-233 απο fishstreet τοποθετημενη στο main tank.

χθεσινες τιμες.Ca:400,Μg:1280,Κh 8,ph 8,10,NO3:μη ανιχνευσιμα,Po4:μη ανιχνευσιμα. ολα με salifert test.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...