Jump to content

Live Στο Whole Note


Recommended Posts

Σε όποιον από τους Θεσσαλονικείς αρέσει η Garage και η stoner rock και δεν έχει τίποτα καλύτερο να κάνει Παρασκευή βράδυ 14 Ιουνίου και ώρα 22:00, παίζω με μια μπάντα στο Whole note του Μύλου. Ελάτε να τα "σπάσουμε" :band: η είσοδος είναι ελεύθερη(τα ποτά χρεώνονται)



Link to comment
Share on other sites

Ωραιος ο σαμμυ!!!

Mobile klaz speaking...

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραια :bigemo_harabe_net-64:

Ευχαριστώ παιδιά! αν και τα καλύτερα δεν ήρθαν ακόμα! :bigemo_harabe_net-134:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παιδιά! αν και τα καλύτερα δεν ήρθαν ακόμα! :bigemo_harabe_net-134:

Tα καλυτερα θα ερθουν οταν με παρετε για τραγουδιστη.Ειδικα το παπακι παει στην ποταμια το λεω τελεια :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παιδιά! αν και τα καλύτερα δεν ήρθαν ακόμα! :bigemo_harabe_net-134:

Tα καλυτερα θα ερθουν οταν με παρετε για τραγουδιστη.Ειδικα το παπακι παει στην ποταμια το λεω τελεια :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Να σε δω να τραγουδας και τιποτα αλλο στον κοσμο.... :D

Link to comment
Share on other sites

Σωτήρη σίγουρα θα έπερνα την κυρά&θα ερχόμουν ....δυστυχώς θα είμαι εκτός πόλης...Είσαι καλλιτέχνης...

Έγινε επεξεργασία - Alexpsycho
Link to comment
Share on other sites

Σωτηρη θα το παλεψω να ερθω, σου ευχομαι να ειναι μονο η αρχη και να ακολουθησουν ακομα καλυτερες καταστασεις!!

Link to comment
Share on other sites

Ωραιος sammy :bigemo_harabe_net-64:

Καλα σπασιματα!!Αν ημουν πανω θα ερχομουν σιγουρα.

Απο stoner τι θα παιξετε?Δικα σας η' απο γνωστα συγκροτηματα?

27 ιουνιου ξερεις ποιοι ερχονται ε?

Link to comment
Share on other sites

Tα καλυτερα θα ερθουν οταν με παρετε για τραγουδιστη.Ειδικα το παπακι παει στην ποταμια το λεω τελεια :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Αυτό θα είναι το άλλο project αν και βρήκα τραγουδιστή και μπασίστα τελικά....αλλά κάτι θα κάνω και για σένα ή μάλλον θα βάλω την Άννα να με ξεκουράσει σε μερικά κομμάτια και να πιω καμιά μπύρα και να απολαύσω την υπέροχη μαθήτριά μου να τα "σπάει" :bigemo_harabe_net-85:

Σωτήρη σίγουρα θα έπερνα την κυρά&θα ερχόμουν ....δυστυχώς θα είμαι εκτός πόλης...Είσαι καλλιτέχνης...

και μόνο που το σκέφτηκες φτάνει....θα έρθεις στο επόμενο :bigemo_harabe_net-134:

Σωτηρη θα το παλεψω να ερθω, σου ευχομαι να ειναι μονο η αρχη και να ακολουθησουν ακομα καλυτερες καταστασεις!!

Σίγουρα θα ακολουθήσουν και καλύτερες καταστάσεις και εκεί αν δεν έρθεις...... :bigemo_harabe_net-55:

Ωραιος sammy :bigemo_harabe_net-64:

Καλα σπασιματα!!Αν ημουν πανω θα ερχομουν σιγουρα.

Απο stoner τι θα παιξετε?Δικα σας η' απο γνωστα συγκροτηματα?

27 ιουνιου ξερεις ποιοι ερχονται ε?

είμαι καινούργιος στη μπάντα παίζουν δικά τους με επιρροές από Stoner και κάποια γνωστά κομμάτια διασκευασμένα στα μέτρα τους. Εγώ παίζω session απλά θα βάλω το δικό μου χρώμα στη φάση. ποιοι έρχονται με πιάνεις αδιάβαστο :bigemo_harabe_net-101:

Link to comment
Share on other sites

Ωραια πραγματα! :bigemo_harabe_net-64:

Οι clutch ερχονται sammy και νωρις θα παιξουν και οι planet of zeus(ελληνες) οι οποιοι ειναι απιστευτοι!

Έγινε επεξεργασία - mad23
Link to comment
Share on other sites

Ωραια πραγματα! :bigemo_harabe_net-64:

Οι clutch ερχονται sammy και νωρις θα παιξουν και οι planet of zeus(ελληνες) οι οποιοι ειναι απιστευτοι!

Τους Planet of Zeus δεν τους πολύ έχω ακούσει, αν και τους ξέρω, αλλά οι Clutch τα "σπάνε" φοβερή μπάντα.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...