Jump to content

Απιστευτη Συμπεριφορα


Giorgos Kk

Recommended Posts

Μετα απο 3 χρονια που ειχα γκαμπι πρωτη φορα το βλεπω αυτο...η θυληκια που εχω κυνηγαει τον αρσενικο συνεχεια...του εχει κοψει λιγο την ουρα και το εχει δαγκωσει και στο στομα...και εχει σκοτωσει και εναν θυληκο επειδι το κυνηγουσε και το τσιμπαγε συνεχεια και πεθανε μαλλον απο το στρεσαρισμα...

υπαρχει καποιος που ν αεχει προσεξει τετοια συμπεριφορ ακαι ξερει γιατι ειναι??

:bigemo_harabe_net-88:

Link to comment
Share on other sites

και το καλυτερο απο ολα....εχει γεννησει περιπου 10 μικρα και ουτε καν που τα κυνηγαει και τρωει και μαζι τους! :bigemo_harabe_net-111: απιστευτο...

Link to comment
Share on other sites

........που να βγάλεις άκρη με τις γυναίκες ρε φίλε;;; Σε λίγο θα σου ζητήσει να πάει και στη μάνα της!

Δε ξέρω να σου απαντήσω, απλά ήθελα κάπου να ξεσπάσω! :bigemo_harabe_net-69:

Link to comment
Share on other sites

........που να βγάλεις άκρη με τις γυναίκες ρε φίλε;;; Σε λίγο θα σου ζητήσει να πάει και στη μάνα της!

Δε ξέρω να σου απαντήσω, απλά ήθελα κάπου να ξεσπάσω! :bigemo_harabe_net-69:

χαχαχα καλυτερα να μην το συνεχισουμε το θεμα 'γυναικα' γιατι δεν θα τις καταλαβουμε ποτε....ψαρια-ζωα..ολα!

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο 3 χρονια που ειχα γκαμπι πρωτη φορα το βλεπω αυτο...η θυληκια που εχω κυνηγαει τον αρσενικο συνεχεια...του εχει κοψει λιγο την ουρα και το εχει δαγκωσει και στο στομα...και εχει σκοτωσει και εναν θυληκο επειδι το κυνηγουσε και το τσιμπαγε συνεχεια και πεθανε μαλλον απο το στρεσαρισμα...

υπαρχει καποιος που ν αεχει προσεξει τετοια συμπεριφορ ακαι ξερει γιατι ειναι??

:bigemo_harabe_net-88:

και το καλυτερο απο ολα....εχει γεννησει περιπου 10 μικρα και ουτε καν που τα κυνηγαει και τρωει και μαζι τους! :bigemo_harabe_net-111: απιστευτο...

Μεταμορφωνεται φαινεται απο ζωοτοκο σε κιχλιδα :)

(αν ξερεις απο συμπεριφορες κιχλιδων κατα την αναπαραγωγη) ;)

Έγινε επεξεργασία - delta66
Link to comment
Share on other sites

είχα και εγώ γκάπυς και είχα προσέξει κάποια κυνηγητά απο την θηλυκιά προς τον αρσενικό με τέτοιες άγριες διαθέσεις .αλλά να τα βγάζει βόλτα και να τρώει με τα μωρά δεν το είδα ποτέ .μάλλον είναι ειδική περίπτωση το ψαράκι σου .και όπως είπαν και παραπάνω δεν βγάζεις άκρη με τα θηλυκά !!!!!

Link to comment
Share on other sites

είχα και εγώ γκάπυς και είχα προσέξει κάποια κυνηγητά απο την θηλυκιά προς τον αρσενικό με τέτοιες άγριες διαθέσεις .αλλά να τα βγάζει βόλτα και να τρώει με τα μωρά δεν το είδα ποτέ .μάλλον είναι ειδική περίπτωση το ψαράκι σου .και όπως είπαν και παραπάνω δεν βγάζεις άκρη με τα θηλυκά !!!!!

χαχα ναι...και εγω εχω τρελαθει να βλεπω να ειναι μαζι με τα μικρα και να τρωει...μετα απο 3 χρονια πρωτη φορα...περιμενω να δω πολλα απο αυτο το ψαρι! :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Τα ψαράκια σε ποσά λίτρα είναι ; Τα είχες και τα τρια χρόνια στα ίδια λίτρα ;

Link to comment
Share on other sites

Τα ψαράκια σε ποσά λίτρα είναι ; Τα είχες και τα τρια χρόνια στα ίδια λίτρα ;

σε 30 λιτρα ειναι!οχι εδω και 2 εβδομαδες τα εχω..και παλια ειχα στο συγκεκριμενο ενυδρειο γκαπι αλλα ποτε τετοια συμπεριφορα...ειχα και θυληκο περιπου 8εκ. αλλα και αυτο τιποτα!

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα , τι έχει μείνει τώρα δηλαδή ;

Link to comment
Share on other sites

εχει μεινει η μανα μαζι με τα μωρα της και ακομα μερικα ειναι μαζι της στον βυθο και ψαχνουν και αλλα κανουν βολτες...και κανενα στο κερατοφυλλο!!!ολα κανονικα στον βυθο και αλλα στην μεση και επιφανεια..και συνεχιζει να τρωει μαζι τους!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...