Jump to content

Πρωταθλητης Ξανα.


Recommended Posts

συγχαρητηρια στην ομαδαρα μας που για ακομα μια φορα στην ιστορια της κατακτα ενα ακομα νταμπλ στο μπασκετ.

485463_482658945133965_1791802421_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο κωστή...Αν και το φάγατε το σπρώξιμο....και χωρίς να το χρειάζεστε κιόλας......γι'αυτό κι ετώ αν ήμουν μέσα,θα πέταγα ότι είχα πάνω μου.....ΔΕΝ παίζει ποτέ στο Ελλαδιστάν να δούμε μπάσκετ....

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο κωστή...Αν και το φάγατε το σπρώξιμο....και χωρίς να το χρειάζεστε κιόλας......γι'αυτό κι ετώ αν ήμουν μέσα,θα πέταγα ότι είχα πάνω μου.....ΔΕΝ παίζει ποτέ στο Ελλαδιστάν να δούμε μπάσκετ....

Κωστη δεν θελω τετοια :D :D :D .

Link to comment
Share on other sites

συγχαρητηρια στην ομαδαρα μας που για ακομα μια φορα στην ιστορια της κατακτα ενα ακομα νταμπλ στο μπασκετ.

485463_482658945133965_1791802421_n.jpg

Αντε να γελάσουμε και εμείς λίγο φέτος. :bigemo_harabe_net-146:

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο κωστή...Αν και το φάγατε το σπρώξιμο....και χωρίς να το χρειάζεστε κιόλας......γι'αυτό κι ετώ αν ήμουν μέσα,θα πέταγα ότι είχα πάνω μου.....ΔΕΝ παίζει ποτέ στο Ελλαδιστάν να δούμε μπάσκετ....

γιατι βλεπουμε ποδοσφαιρο??

Link to comment
Share on other sites

Άντε Πανάθα μας τρέλανες πάλι πάντα τέτοια, ο ίδιος ο Μπαρτζώκας παραδέχτηκε ότι ήταν δίκαιο το πρωτάθλημα,κρίμα που κάποιοι ανόητοι οπάδοί σταμάτησαν αυτό το ματς...

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω! Ελεγα να το κρατησω μεσα μου αλλα δεν μπορω!

Το κουβαδακι σας και σε αλλη παραλια!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τρομερό βιντεάκι , τόσα μπλακ άουτ σε τελικούς δεν ξανάγινε!!

Λάσμε - Γκίστ κορυφαίοι ηλεκτρολόγοι!!

Πάλι το σηκώσαμε στο εξοχικό, όπως το'99!!

Πανάθα μας τρέλανες πάλι!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω! Ελεγα να το κρατησω μεσα μου αλλα δεν μπορω!

Το κουβαδακι σας και σε αλλη παραλια!

Πέστα και μην τα κρατάς μέσα σου :hysterical: :hysterical: :hysterical:

Το βιντεάκι τρομερό. :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Ξεθύμανε η ντόπα...... τι να σου κάνουν και οι διαιτητές.....3-0 χαλαρά!!!

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη εσεις που τοσα χρονια παιρνετε το πρωταθλημα παιζει ντοπα;

Χαρειτε ρε το πρωταθλημα που πηρατε και μην ασχολειστε με π@π@ριες. :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

το χαιρομαστε Στρατο μιας και εφετος εχει μεγαλυτερη αξια απεναντι στον(οσο και αν δεν μας αρεσει ειναι γεγονος) back to back πρωταθλητη ευρωπης και με μια ομαδα κουνουργια που μεχρι προχθες ακομα επερνε παιχτες.οσο για το ντοπαρισμα δεν συμφωνω καθολου και δεν μειωνω την αξια του αντιπαλου.τουλαχιστον,μεγαλωνοντας,αυτο το εμαθα.

Έγινε επεξεργασία - Κωστας Τ
Link to comment
Share on other sites

Πέστα και μην τα κρατάς μέσα σου :hysterical: :hysterical: :hysterical:

Το βιντεάκι τρομερό. :thumbup:

Ε μετα απ την καραμουζα που φαγαμε απ τους "Ευρωπαιους" για το Final Four πιστευω ηρθε η σειρα μας!

Αλλα αυτον τον Παπανικολαου βρε παιδι μου τον λυπηθηκε η ψυχη μου!

Link to comment
Share on other sites

Δυστηχώς ο ολυμπιακός έδειξε απόλυτα κουρασμένος.....μην ξεχνάτε ότι όταν έπαιζε στο λονδίνο ο παναθηναικός ετοιμαζόταν.....αλλά ότι και να λέμε είναι κουραφέξαλα....το αξίζατε,το πήρατε.

Κωστή διαιτητικά λάθη έγιναν.-

Αυτό όμως δεν είναι δικαιολογία για τον καλό ολυμπιακό,που εχθές έδωσε το είναι του αλλά τον πρόδωσε η ίδια η εξέδρα του.....χάναμε μόνο με 4 πόντους,από μια ομάδα που απ'όπου και να σούταρε τα έβαζε.....αθόρυβα και σωστά είμασταν μια ανάσα πίσω....κρίμα για τα παιδιά.Μόνο κρίμα.....

ΥΓ.Κάπου θα συναντηθούμε ξανά....τότε θα είμαστε έτοιμοι.Η ομάδα δεν ήταν αυτό που είναι. ;)

Έγινε επεξεργασία - kostaskappa
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...