Jump to content

Ποτέ Γυμναστική Στο Δωμάτιο Με Ενυδρείο !!!


Recommended Posts

Πονεσε η καρδια μου...

Link to comment
Share on other sites

καλά για όλα αυτά εγώ δεν κάνω γυμναστική.....Αλλά και πάλι φέτες είμαι..... Φέτες ζαμπόν, ψωμί, τυρί του τοστ, αλλά πάνω απ όλα είμαι γεμάτος από φέτες μπέικον ....

Έγινε επεξεργασία - Mr_Zoo
Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα α το χαζο...... κι εμεις στο γυμναστηριο το εχουμε το ενυδρειο αλλα εχουμε παρει τα μετρα μας :P ωραιο βιντεακι

Link to comment
Share on other sites

Γκασμάς μεγάλος..αλλά το κακό δεν είναι τίποτε να γίνει !

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα! γελαμε αλλα το τι μπορει να συμβει στον καθενα μας κανεις δεν ξερει. Το βιντεακι παντως εχει πολυ γελιο :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Απίστευτος ο τύπος αλλά ποτέ δεν ξέρουμε τι μας περιμένει :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

την μαμα του δεν καταλαβα γιατι την φωναζει???

πραγματικα δεν θελω να ζησω τετοιο εμπειρια! θα τρεχω γυρω γυρω στο σαλονι πιανοντας το κεφαλι μου και θα φωναζω βοηθεια βοηθεια :sarcasm::sarcasm::sarcasm::sarcasm:

Link to comment
Share on other sites

γελατε εε? και εγω το ιδιο ειχα παθει μονο που ανοιξαν οι σιλικονες και βρηκα τα χρυσοψαρα στο πατωμα !!!

Link to comment
Share on other sites

γελατε εε? και εγω το ιδιο ειχα παθει μονο που ανοιξαν οι σιλικονες και βρηκα τα χρυσοψαρα στο πατωμα !!!

Έκανες βάρη στο δωμάτιο και άνοιξαν οι σιλικονες?
Link to comment
Share on other sites

Έκανες βάρη στο δωμάτιο και άνοιξαν οι σιλικονες?

oχι δεν εκανα βαρη αλλα ημουν στην κουζινα και ακουω ενα θορυβο απο το δωματιο σαν να τρεχει νερο μπαινω μεσα και τι να δω νερα παντου και τα 2 φανσυ χρυσοψαρακια μου να εχουν μετακινηθεί 2 μετρά μακριά ( εχω ανοιξει θεμα για αυτο)απο το ενυδρείο ευτυχώς τα έσωσα μόνο το ενα ομως επεζησε μεχρι σημερα και εχει γινει γομαρι δεν το εχω πλεον αλλα βρισκεται σε λιμνη ο ξαδερφος μου το ονομασε lucky (εγω το λεω bob)γιατι οντος ηταν τυχερο οταν μετακομισω σκεφτομαι να το παρω πισω και να αγορασω ενα μεγαλο ενυδρειο μου ελειψε ιδιαιτερα :( !

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...