Jump to content

Σκεψεις Για Αγορα Απο Amazon Και Ebay Υποστρωματος Και Ψυξης


Recommended Posts

Ειδα οτι το υποστρωμα που θελω να αγορασω για το "μεγαλο" ενυδρειο που θα παρω σε 2 μηνες(τοσο κοντα :) ),δηλαδη το seachem flourite εχει στα ελληνικα καταστηματα 27 ευρω ενω απο το amazon ειναι πολυ πιο φθηνα http://www.amazon.com/Flourite-7-kg-15-4-lbs/dp/B00025YSB0 (μεταφορικα δεν ξερω ποσα θα ειναι καθως δεν παραγγελνω απο εξω αλλα μονο απο ελλαδα) http://www.amazon.com/gp/product/B0019J0ISU/ref=pd_lpo_k2_dp_sr_3?pf_rd_p=1535523702&pf_rd_s=lpo-top-stripe-1&pf_rd_t=201&pf_rd_i=B00025YSB0&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_r=0WEYZA66HDMRE8GE5RW5

Ετσι λεω για να δω τα παιδια στο φορουμ τι θα μου πουν γιατι ειχα αρχισει να το σκευτομαι

Επισης θελω να αγορασω κατι για ψυξη για τα ενυδρεια μου.Και ανεμηστηρες αν κανουν δουλεια και ηθελα να μου πειτε αν υπαρχει τιποτα τετοιο σε ebay ή amazon και να μου προτοινετε καποια πραγματα γιατι με ψυξη δεν εχω ασχοληθει ποτε

Link to comment
Share on other sites

Βασικα πιστευω οτι με τα μεταφορικα θα σου ερθουν μια η αλλη αν το παρεις απο εδω..

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν το λεει πουθενα,αλλα μεσα στα μεταφορικα παιζουν ρολο και τα κιλα που ειναι τοδεμα.Παντως για τετοιες αγορες δεν ξερω αν συμφερει..και το site απ οτι βλεπω ειναι απο Αμερικη οπωτε θα εχει πολλα μεταφορικα..

Link to comment
Share on other sites

Nαι ε?Απο εδω θα πανε περιπου 80 ευρω να φανταστω?Μπορω να βαλω καποιο απουποστρωμα κατω απο το seachem flourite προκοιμενου να γλητοσο το ενα 7κιλο και να παρω 2 7κιλα και οχι 3

Link to comment
Share on other sites

Κάνε ένα account στο amazon και κάνε την διαδικασία να τα παραγγείλεις,πριν φτάσεις να τα πληρώσεις θα σου λέει αν στέλνονται ελλάδα και πόσο είναι τα μεταφορικά.

Link to comment
Share on other sites

Καλο,αυτο θα κανω απο περιεργια και με νο να δω ποσο ειναι.Αν δεν ειναι καο ακριβα τα μεταφορικα ας το σκευτο

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...