Jump to content

Aποχώρηση Απο Χόμπι & Φόρουμ


danny

Recommended Posts

Σε συνέχεια του θέματος μετά απο σπάσιμο του ενυδρείου HAILEA και όχι απο δική μου υπαιτιότητα και τη μη θετική κατάληξη του ζητήματος του καταστήματος ************************************ (καθως είναι υπεύθυνοι)

αποφάσισα να μη συνεχίσω το χόμπι και να αποχωρήσω και απο το φόρουμ που τόσα πολλά μου προσέφερε κατά τη διάρκεια της φιλοξενίας.

Παρόλο που απο την αρχή και την κατα λάθος εισαγωγή στο χόμπι και όλες τις ατυχίες (μικρό ενυδρείο, πολλά & ασύμβατα ψάρια, αμμωνίες κ.τ.λ), δεν τα παράτησα την πρώτη φορά αλλά τώρα ήρθε η ώρα.

Και Μέσα απο εδώ γνώρισα και έκανα φίλους που με βοήθησαν αλλά και βοήθησα με το δικό μου τρόπο.

Μιας που δεν θα υπάρχει ενυδρείο δεν μπορώ να μπαίνω να βλέπω διάφορα θέματα.

Η απόφαση μου είναι οριστική & αμετάκλητη και θα γίνει διαγραφή και απο άλλο εντός ελλάδος φόρουμ ταυτόχρονα.

Ευχαριστώ Πολύ όλους για την φιλοξενία, την βοήθεια, αλλά και την γνωριμία και ίσως τα ξαναπούμε κάποια στιγμή στο μέλλον.

Να δώσω συγχαρητήρια φυσικά και στο ******************************, καθώς με έκανε να αποχωριστώ αυτό το όμορφο χόμπι.
Παρακαλώ να διαγραφή άμεσα ο λογαριασμός μου.
Ευχαριστώ Πολύ
Link to comment
Share on other sites

κανε οτι θελεις φιλε μου,αλλα με 2-3,10 αστοχιες και ατυχιες(ακομη και αν προερχονται εμμεσα απο αλλον) αφηνεις το χομπι ισως τελικα να μην ηταν και το χομπι σου,γιατι οσοι συνεχιζουμε εχουμε φαει εκατονταδες ατυχιες πασης φυσεως και συνεχιζουμε...

καλη τυχη οτι και να κανεις, και να ξερεις πως δεν διαγραφεται ο λογαριασμος σου εδω μεσα.

Link to comment
Share on other sites

Ετσι όπως τα λές φταίμε κι εμείς δηλαδή !!!

Δεν μπορεί να γίνει διαγραφή λογαριασμού τεχνικά .

Link to comment
Share on other sites

Και εγω ειχα ατυχιες πολλες. Τι να πρωτοθυμηθω, ξεκινησα οταν πηγαινα στο γυμνασιο αρχες δεκαετιας του 80. Μου εσπασε το ενυδρειο απο δικο μου λαθος. Παντρευτηκα και αναγκαστηκα να παρατησω το χομπυ αλλα μετα απο 20 χρονια ξαναξεκινησα να ασχολουμαι. Κανε μια προσωρινη αποχη αλλα εαν το εχεις μεσα σου πιστευω οτι θα σε ξαναδουμε στο χωρο μας. Να εισαι καλα και οπως ελεγαν και οι παλιοι...καθε εμποδιο για καλο!

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου οι ατυχιες στο χομπι συμβαινουν και προσωπικα ουκ ολιγες φορες, παντα ομως μετα το πρωτο σταδιο του θυμου επανερχομαι δριμυτερος, θα σου προτεινα να το αφησεις λιγο καιρο να ηρεμησει και αν συνεχισεις να μην θελεις παλι να ασχοληθεις παρατα το, αν εχεις ομως οντως το μικροβιο που εχουμε ολοι εμεις δεν θα το αφησεις και θα φτιαξεις ενα ενυδρειο ακομα πιο ομορφο και με περισσοτερη εμπειρια πλεον, αν ενας επαγγελματιας δεν σου συμπεριφερθηκε σωστα αυτο δεν πρεπει να σε ριχνει.

Έγινε επεξεργασία - grigoros
Link to comment
Share on other sites

Κανε μια προσωρινη αποχη αλλα εαν το εχεις μεσα σου πιστευω οτι θα σε ξαναδουμε στο χωρο μας. Να εισαι καλα και οπως ελεγαν και οι παλιοι...καθε εμποδιο για καλο!

+1000 !
Link to comment
Share on other sites

Επεξεργάστηκε η ανακοίνωση του φίλου όσον αφορά την επωνυμία του καταστήματος διότι δεν έχει βήμα στο φόρουμ.


Link to comment
Share on other sites

Οι ατυχίες και οι δυσκολίες είναι μέρος της ζωής.

Αλίμονο αν σε κάθε στραβή αφήνουμε αυτό που αγαπάμε να κάνουμε.

Δώσε μια δεύτερη ευκαιρία στον εαυτό σου αν πραγματικά αγαπάς το χόμπυ.

Εξάλλου με τη συγκεκριμένη στάση σου, τιμωρείς μόνο τον ευατό σου.

Link to comment
Share on other sites

κανε οτι θελεις φιλε μου,αλλα με 2-3,10 αστοχιες και ατυχιες(ακομη και αν προερχονται εμμεσα απο αλλον) αφηνεις το χομπι ισως τελικα να μην ηταν και το χομπι σου,γιατι οσοι συνεχιζουμε εχουμε φαει εκατονταδες ατυχιες πασης φυσεως και συνεχιζουμε...

καλη τυχη οτι και να κανεις, και να ξερεις πως δεν διαγραφεται ο λογαριασμος σου εδω μεσα.

+1000. μαλον δεν ηταν η αγαπη πρως το υπεροχο ιδατινο κοσμο,αλλα ενθουσιασμος που δεν του αφισες περιθορια να εξελιχθει σε ποιο βαθεια συναισθηματα.καλη σου τυχη!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...