Jump to content

Τhe Complete Aquarium Guide e-book Πως να το κανω upload?


tony

Recommended Posts

Ψαρια ,φυτα ,αξεσουαρ τα παντα για το ενυδρειο 700 ειδη ψαριων, 70 φυτα.....ενα πολυ ενδιαφερων βιβλιο αλλα πως να το κανω upload ?

Format: PDF

Language: Eng

Pages: 288

Size: 19mb post-2684-1171370755_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Διανέμεται δωρεάν το συγκεκριμένο? Γιατί αν υπάρχουν copyrights xρειάζεσαι την έγγραφη έγκριση του εκδοτικού οίκου προκειμένου να βγει πublic...

Link to comment
Share on other sites

που μπορω να το βρω;

Aν όχι στα ελληνικά βιβλιοπωλεία, τότε σίγουρα στο Amazon ;)

Link to comment
Share on other sites

καταρχην βρηκα το βιβλιο στο internet σε ενα torrent site ο φιλτατος Stefanos με "επιασε" αλλα δεν ειναι απο το συγκεκριμενο site που αναφερ8ηκε.Μη 8ελοντασ να κανω διαφημηση του βιβλιου αν και ειναι το επαγγελμα μου χιχι .. το βιβλιο μπορεις να το βρεις σε οποιδηποτε pet shop που εχει φυσικα και βιβλια .(Eγω τουλαχιστον το εχω βρει).Τωρα στο 8εμα μασ επιτρεπετε να γινει upload ? και να δημοσιευτη? και οσον αφορα τα copyrights εφοσοσν εχει γινει e-book ανηκει σε οποιον το εχει δημιουργηση και σιγοyρα δεν ειναι της εταιριας το e-book . αν βγαλω το εξοφιλο και τα references και τα acknowledgments ημαστε οκ .(5 χρονια αυτα κανω οσον αφορα τις σπουδες) εγω 8ελω να μα8ω αν το επιτρεπει o administrator.και αν το 8ελετε και εσεις φυσικα .

Έγινε επεξεργασία - tony
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...