Jump to content

Από Το Ζάχαρο Στην Υπέρταση.


reaperburner

Recommended Posts

Από το ζάχαρο (γλυκό νερό), στην υπέρταση (αλμύρο νερό) λοιπόν. Τώρα θα μου πείτε ότι διάλεξα ένα λίγο περίεργο τίτλο για να πω γειά σας σε όλη την παρέα του forum αλλά..... Τα παραπάνω είναι παθήσεις που δήμιουργούνται στον οργανισμό μας,έτσι και εγώ θεωρώ πως το hobby που λέγεται ενυδρείο είναι και αυτό μια πάθηση(με την καλή έννοια).Ανακατέβεται στο αίμα σου και ριζώνει στο μυαλό σου.Δεν ξέρω αν είναι λόγο της χαράς που πέρνουμε όταν καταφέρουμε να κάνουμε τα σκαλάρια μας να ζευγαρώσουν και να γεννήσουν ή η αίσθηση ότι κάνουμε κάτι που πραγματικά έχει νόημα,όταν δημιουργούμε ένα ολοζώντανο κόσμο μέσα σε ένα γυάλινο κουτί.Αποφάσησα λοιπόν να αφήσω το γλυκό νερό και να μπώ στο αλμυρό(Μου κόλλησαν το μικρόβιο).Μαζί όμως με το αλάτι ήρθαν και οι απώρείες καθώς το αλμυρό νερό είναι ένας τεράστιος κόσμος.Έτσι γράφτηκα στο forum με σκοπό να διαβάσω και να λύσω σιγά,σιγά τα πολλά ερωτηματικά.Θα ήθελα να πω επείσης ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Θανάση(Admin) και στον Δημήτρη που με βοήθησαν πάρα πολύ στο να κάνω αυτό το μεγάλο βήμα.

Υ.Γ. Δημήτρη ξέρω ότι με ένα ευχαριστώ δεν ξεχρεώνω τίποτα και ότι χρωστάω κέρασμα , χαχα δεν το ξεχνώ!!! :bigemo_harabe_net-66::bigemo_harabe_net-66::bigemo_harabe_net-66:

Έγινε επεξεργασία - reaperburner
Link to comment
Share on other sites

:welcome:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στον παρέα !

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες.

:welcome:

Εστω και υπερτασικός, (εμείς είμαστε του σακχάρου) :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες φιλε μου και αν εδω ηρθες για γιατρεια να σαι σιγουρος οτι εδω θα κολλησεις κι αλλες ανιατες αθενειες σαν κι αυτες που περιεγραψες! ;)

Link to comment
Share on other sites

Να ΄στε καλά όλοι σας και ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια, Σύντομα θα ανέβουν και οι πρώτες fotos μετά το στρώσιμο. :bigemo_harabe_net-145:

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες!

Link to comment
Share on other sites

καλώς ήρθες !!

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...