Jump to content

Απαράδεκτη Συμπεριφορά


Recommended Posts

παληκαρια εγω δεν εχω ιδεα για ποιο μαγαζι λεμε και δεν με νοιαζει κιολας απλα οπως σε ολουςτους κλαδους υπαρχουν οι καλοι και οι κακοι επαγγελματιες!ολοι θελουν να πουλησουν γτατι ετσι πρεπει να κανουν!!! υπαρχει ανταγωνισμος (καλο ειναι αυτο) και οποιος ειναι καλος στη δουλεια του και νοικοκοιρης ανταμιβεται!!!!ακουμπαμε τα χρηματα μας γουσταρουμε εμεις ζουνε παραλληλα και καποιοι ανθρωποι απ αυτο!νομιζω οτι να γινεται κριτικη ειναι καλο, καλοπροαιρετα παντα,!! οπως μαθαινουμε εμεις απ τα λαθη μας ετσι μπορει να μαθει και ο επαγγελματιας στην προκημενη περιπτωση οι pet shopαδες!!

Link to comment
Share on other sites

Ωραία Αγγελίνα!!!

Από αύριο θα λέγομε και εγώ Χριστίνα :lookatme:

Μόνο πες μου τη να γίνω μελαχρινή ή ξανθιά:::

χαχαχαχα καλο !!

Link to comment
Share on other sites

μπορω να βαλω την ιστοσελιδα του μαγαζιου? η δεν ειναι σωστο γιατι ειναι σαν διαφημιση !

Link to comment
Share on other sites

Ανγκελινα ποιο τελικα ειναι το ονομα του καταστηματος;

Φυσικα και μπορεις. Διαφημιζεις για καλο ενα καταστημα κατι που ωφελει ολους τους συνχομπιστες κ το καταστημα.

Κανεις δηλαδη καλο σε ολους

Έγινε επεξεργασία - moufas1973
Link to comment
Share on other sites

καλητερα να μου απαντησει καποιος διαχειριστης αν ειναι σωστο γιατι ολα τα καταστηματα καλα ειναι

Έγινε επεξεργασία - AngelinaA
Link to comment
Share on other sites

εχω να παω πολυ καιρο !

Link to comment
Share on other sites

λοιπον αυτη ειναι η σελιδα τους αν θεωρειτε οτι δεν ειναι σωστο ας γινει διαγραφη

Έγινε επεξεργασία - AngelinaA
Link to comment
Share on other sites

δεν βγηκε? πατα ************

Link to comment
Share on other sites

Δεν ποσταρισες το λινκ

Πω πω ρε φίλε σε αναμμένα κάρβουνα κάθεσαι χαχαχαχαχαχαχαχα!!!!
Link to comment
Share on other sites

Οκ ευχαριστουμε.

Ειναι ομορφο να διαφημιζουμε τους σωστους επαγγελματιες του χωρου γιατι αυτο ωφελει τα μελη :)

Να σαι καλα φιλαρακι :)

Link to comment
Share on other sites

δεν βγηκε? πατα ************

Με την ίδια λογική που δεν επιτρέπεται η δημοσιοποίηση κάποιου καταστήματος που "κατηγορείται" όταν δεν έχει βήμα, το ίδιο ισχύσει και στην "θετική" δημοσιοποίηση καταστημάτων διότι θεωρείται άμεση ή έμμεση διαφήμιση.

Αν σας ενδιαφέρει τόσο πολύ να μάθετε, μπορείτε να ζητήσετε να σας το στέλνουν με πμ.

Σεβαστείτε τόσο τους όρους, όσο και τους επαγγελματίες που έχουν βήμα στο ΑΖ διότι θεωρείται αθέμιτος ανταγωνισμός.

Μη ξεχνάτε ότι όλα αυτά το συνεργαζόμενα καταστήματα και εταιρείες, συμβάλουν ενεργά με δώρα και υποστήριξη εξοπλισμού σε όλες τις δραστηριότητες του ΑΖ, είτε πρόκειται για την κοπή της πίτας, είτε για άλλες εκδηλώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη απαγορευεται να μιλαμε ονομαστικα για οποιοδηποτε καταστημα δεν αποτελει χορηγο του φορουμ. Οκ δεν το γνωριζα οτι το φορουμ εχει χορηγους καταστηματα κ επιτρεπεται να αναφερομαστε μονο σε αυτα. Συγνωμη

Link to comment
Share on other sites

Η "χορηγία" μπορεί να ερμηνευτεί με πολλούς τρόπους, εγώ αναφέρθηκα σε συνεργασίες.

Link to comment
Share on other sites

Απο την άλλη βλέπω πολλές φορές να αναφέρονται ενυδρειακά προϊόντα με την ονομασία της εταιρίας σε διάφορες συζητήσεις. Τα προϊόντα μιας εταιρίας όμως ενα κατάστημα που έχει βήμα στο φόρουμ μπορεί να μη τα φέρνει και να έχει μιας άλλης εταιρίας. Αυτο δεν αποτελεί αθέμιτο ανταγωνισμό για το ίδιο; Η γνώμη μου ειναι ότι απο τη στιγμή που μια κοινοποίηση θα κάνει μόνο καλό στο κάθε μέλος, ειναι θετικό να γινεται. Βέβαια να μη γινεται δυσφήμηση μιας επιχείρησης. Κάποια καταστήματα έχουν βήμα εδώ και κάποια όχι. Ουσιαστικά ωθούμαστε προς την πρώτη κατηγορία για τις αγορές μας. Η διαφήμιση για αυτα τα καταστήματα ειναι δεδομένη απο τη στιγμή που βρίσκονται εδώ έτσι δεν ειναι; Ειναι η προσωπική μου άποψη.

Έγινε επεξεργασία - Safarpn
Link to comment
Share on other sites

Απο την άλλη βλέπω πολλές φορές να αναφέρονται ενυδρειακά προϊόντα με την ονομασία της εταιρίας σε διάφορες συζητήσεις. Τα προϊόντα μιας εταιρίας όμως ενα κατάστημα που έχει βήμα στο φόρουμ μπορεί να μη τα φέρνει και να έχει μιας άλλης εταιρίας. Αυτο δεν αποτελεί αθέμιτο ανταγωνισμό για το ίδιο; Η γνώμη μου ειναι ότι απο τη στιγμή που μια κοινοποίηση θα κάνει μόνο καλό στο κάθε μέλος, ειναι θετικό να γινεται. Βέβαια να μη γινεται δυσφήμηση μιας επιχείρησης. Κάποια καταστήματα έχουν βήμα εδώ και κάποια όχι. Ουσιαστικά ωθούμαστε προς την πρώτη κατηγορία για τις αγορές μας. Η διαφήμιση για αυτα τα καταστήματα ειναι δεδομένη απο τη στιγμή που βρίσκονται εδώ έτσι δεν ειναι; Ειναι η προσωπική μου άποψη.

+100000

Link to comment
Share on other sites

Η "χορηγία" μπορεί να ερμηνευτεί με πολλούς τρόπους, εγώ αναφέρθηκα σε συνεργασίες.

Αυτος που κανει δωρα κ υποστηριζει με εξοπλισμο καλειται χορηγος κ το οφελος του η προβολη του μεσω του φορουμ.

Για αυτο κ δεν επιτρεπονται τα θετικα σχολια για καταστηματα εκτος φορουμ.

Γιατι αλλιως ενα φορουμ που θελει την προβολη του χομπυ και το συμφερον των μελων και δεν εξαρταται απο κανενα καταστημα δεν εχει προβλημα την διαφημιση σωστων καταστηματων. Γιατι αυτη η διαφημιση ωφελει τα μελη του. Κι αδιαφορει για το καταστημα. Γιατι να δεχτω οτι ηθικα δεν θελει την δυσφημιση. Την διαφημιση ομως;

Αλλα οπως ειπαμε αυτους τους κανονες εχει το φορουμ σεβαστοι:)

Link to comment
Share on other sites

Οχι αλλο καρβουνοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και ειναι σεβαστοί οι κανόνες του φόρουμ και κανείς δεν αντιλέγει. Απλα κάνουμε αυτή την κουβέντα μήπως και γίνει κοινά αποδεκτό η αλλαγή ή αναθεώρηση κάποιου/ων. Ερώτηση: αν ήταν γενική απαίτηση των μελών ενός φορούμ για αναθεώρηση ενός κανόνα, αυτο θα ήταν εφικτό; (Δεν το πάω κάπου, απο περιέργεια ρωτάω)

Link to comment
Share on other sites

Οχι αλλο καρβουνοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

Γιατί;Θα τις κάψεις;;;;

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω ότι θα καταλήξει κάπου αυτή η συζήτηση, μπλέκοντας διάφορους όρους και ορολογίες που μπορεί ο καθένας να τους ερμηνεύει (καλός ή κακός) όπως θέλει.

Πολύ απλά σεβόμαστε τους όρους που έχουν τεθεί από το φόρουμ.

Όσο για το αν κατονομαστεί κάποιο προϊόν, είναι πολύ διαφορετικό να πει κάποιος το ΧΧΧ φίλτρο είναι όλα τα λεφτά, "χτύπα το" και πολύ διαφορετικό να αναφερθεί ένα κατάστημα που δεν έχει βήμα εδώ.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 σελιδες μπλαμπλα ασκοπο....βρε ορεξη που την εχετε..

Mobile klaz speaking...

Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον στο ΑΖ υπάρχει διάλογος με τα μέλη, ενώ πολύ απλά θα μπορούσαμε "αυταρχικά" να κλειδώνουμε και να σβήνουμε θέματα, εφ όσον υπάρχουν οι όροι.

Παρόλα αυτά (και πρέπει να εκτιμηθεί απ όλους μας) δίνονται εξηγήσεις.

Γνωρίζεται πολλά φόρουμ που η συντονιστική ομάδα κάνει διάλογο σε τέτοια θέματα?

Link to comment
Share on other sites

Με την ίδια λογική που δεν επιτρέπεται η δημοσιοποίηση κάποιου καταστήματος που "κατηγορείται" όταν δεν έχει βήμα, το ίδιο ισχύσει και στην "θετική" δημοσιοποίηση καταστημάτων διότι θεωρείται άμεση ή έμμεση διαφήμιση.

Αν σας ενδιαφέρει τόσο πολύ να μάθετε, μπορείτε να ζητήσετε να σας το στέλνουν με πμ.

Σεβαστείτε τόσο τους όρους, όσο και τους επαγγελματίες που έχουν βήμα στο ΑΖ διότι θεωρείται αθέμιτος ανταγωνισμός.

Μη ξεχνάτε ότι όλα αυτά το συνεργαζόμενα καταστήματα και εταιρείες, συμβάλουν ενεργά με δώρα και υποστήριξη εξοπλισμού σε όλες τις δραστηριότητες του ΑΖ, είτε πρόκειται για την κοπή της πίτας, είτε για άλλες εκδηλώσεις.

εγω του το ειπα αλλα ηθελε να μαθει..συγνωμη κιολας που το εγραψα

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...