Jump to content

Καλησπέρα σε όλους


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους .Είχα ενα γλύφτη εδώ και 2 χρόνια ξαφνικά μέσα σε 4 ώρες που έλειψα από το σπίτι ενώ ήταν μια χαρά όταν γύρισα τον βρήκα ψώφιο. Η βασική μου απορροία είναι – γιατί η κοιλιά του έγινε μαύρη΄? Και επίσης η μυρωδιά της σύψης ήταν πολύ έντονη πράγμα το οποίο δεν μου φαίνεται λογικό. Είναι κάποιος ιός? Κυνδηνεύουν και τα υπόλοιπα ψάρια μου?

Φιλικά Χριστίνα

;)

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κανένας που να μπορεί να με βοηθήσει με την απορροία μου . Εαν τουλάχιστον κάποιος μπορεί να μου δώσει κάποιο link

Ευχαρηστώ

Link to comment
Share on other sites

Δώσε περισσότερα στοιχεία για την περίπτωση, μήπως και μπορέσει να σε βοηθήσει κάποιος. Πχ: τι θα πει "γλύφτης"? Σε ποιο ψάρι αναφέρεσαι? Κάνε πιο αναλυτική περιγραφή και της κατάστασης του ψαριού και της κατάστασης του ενυδρείου. Ρίξε και μια ματιά στην κατηγορία με τις ασθένειες, μήπως και βγάλεις κάποια άκρη:

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showforum=38

Link to comment
Share on other sites

Ειναι καποιου ειδους αρρωστια το ειχε παθει και ο δικος μου.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά thank’s για τις απαντήσεις .... filoxenos έτσι μου είπαν οτι λέγεται στο pet και ήταν γυρω στα 5 cm τα μονα συμπτώματα που είχε δε , ήταν αυτά... Το ψάρι ,δεν είχε κανένα πρόβλημα όπως και κανένα σύμπτωμα και αυτό στο λέω σίγουρα γιατί έχω το συνήθειο να τα παρατηρώ με τις ώρες. Η κοιλιά του έγινε μάυρη μέσα σε 4 ώρες και η σύψη ήταν πολύ προχωρημένη για ένα 4ωρο. Γι αυτό και μου έκανε εντύπωση και ρωτάω. Δεν βρήκα κάτι αντίστοιχο στο link :D

thank you both ;)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...