Jump to content

Armatus


beast

Recommended Posts

foto είναι δύσκολο γιατί δεν είμαι σπίτι τα oscar είναι 12 cm τα arowana 18cm :bigemo_harabe_net-88:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 58
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

οταν μπορεσεις βαλε :bigemo_harabe_net-64: μηπος θα υπαρχει προβλημα με τα μεγεθοι? :bigemo_harabe_net-88: μην επιτεθουν τα arowana στα οσκαρ!

Link to comment
Share on other sites

:bigemo_harabe_net-88: kλασικο πολύ φίλε μου

Έγινε επεξεργασία - Fubu7
Link to comment
Share on other sites

την ειχα αγορασει απο ebay....οταν την εβαλα στο ενυδρειο ενω μου αρεσε παρα πολυ σαν αφισσα ηταν too much,,,,,,,,,,,,κατα την γνωμη μου βαλε αυτην την αφισσα αν δεν εχεις η εχεις ελαχιστη διακοσμηση μεσα στο ενυδρειο,,,εγω που ηδη ειχα ριζες με αυτην την αφισσα φαινοταν ενας χαμος,,,,,,,,,,

Link to comment
Share on other sites

mod ευχάριστο (εσύ την εχις ακόμα αν ναι στύλε πμ αν είναι και δεν τι θες να την αγοράσω)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

φιλε κριμα για το ψαρι σου............εμαθες απο το δυσκολο δρομο δυστυχώς για σενα αλλα και το ψαρι σου που αρπάχτηκε απο το φυσικο του περιβάλλον ταξιδεψε μεε αεροπλανα κτελν για να πεθανει στην Ελλαδα σε ενα ενυδρειο κριμα δεν ειναι?? πριν παρουμε ενα τετοιο ψαρι διαβάζουμε τι επίπεδο δυσκολίας έχει και προχωράμε μετα στην αγορα του , τα hydrolicous ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ ΨΑΡΙΑ και στην διατροφη αλλα και στις συνθηκες που ζουνε και για μενα δεν κανουν για ενυδρειο ακομα και τα 2000 λιτρα ειναι λιγα για αυτα τα τερατα !!!!!κατα καιρους διαβαζω πολλα post για μεγαλους θηρευτές που δυστυχώς ο μεσος χομπιστας δεν μπορει να συντήρηση τις ανάγκες αυτων των ψαριω και τα ποιο πολλα πεθαίνουν μεσα σε ενα χρονο το πολυ , ελπιζω καποια στιγμη να απαγορευτεί η εισαγωγη τετοιων ψαριων για τι σε λιγο καιρο θα εχουν τη τυχη π[ου εχουν τα pacu , pagasius και πολλα αλλα

:thumbup: Δυστυχώς εχεις απόλυτο δίκιο

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...