Jump to content

Coral Spawning


Recommended Posts

Πραγματικα υπέροχα :)

Link to comment
Share on other sites

ημερες ποιες ειναι ???

σε εμενα εχουν ειδη αρχισει εδω και κατι μερες να πετανε τετοια!!!

πρεπει να εισαι πολυ περηφανος για αυτο,βαλε βιντεο
Link to comment
Share on other sites

το κανανε για μερικες μερες και σταματισαν μαλιστα το ειχα κανει και θεμα σε αλλο φορουμ αλλα δεν μου απαντησαν!!!

τωρα που ξερω αμα δω το οτιδιποτε θα το τραβηξω. επισις θελω να βαλω καμερα ip οποτε θα ειναι και on line για ολους!

Link to comment
Share on other sites

το κανανε για μερικες μερες και σταματισαν μαλιστα το ειχα κανει και θεμα σε αλλο φορουμ αλλα δεν μου απαντησαν!!!

τωρα που ξερω αμα δω το οτιδιποτε θα το τραβηξω. επισις θελω να βαλω καμερα ip οποτε θα ειναι και on line για ολους!

περιμενουμε φιλαρακι
Link to comment
Share on other sites

Με καθηστερει το οικονομικο! Θελω να αλλαξω αντλια και κυκλοφορητης και μετα θα παρω καμερα ip με HD για να μπορεις να χαζευεις σαν να εισαι διπλα!

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Μπραβο σου φιλε μου φανταστικό..μοναδικές στιγμές και δείκτης απόλυτης υγείας!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Αυγουστος η στιγμη πλησιαζει για ολο τον πλανητη.

 

Έγινε επεξεργασία - niknik
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Σημερα δεν ειναι η μεγαλγ μερα? :bigemo_harabe_net-67:

Κανονικα ναι για να δουμε, χωρις να σημαινει οτι δεν μπορει να συμβει μεσα στο χρονο.

Link to comment
Share on other sites

παιδια συγνωμη αλλα επειδη ειμαι ασχετος με το συγκεκριμενο θεμα.δεν εχω καταλαβει το εξης.αυτο οταν συμβαινει τι γινεται ακριβως? πχ εχεις δυο clam και το παθαινουν.και γινεται ζευγαρωμα με αυτον τον τροπο?δηλαδη παιζει να δεις να γεννιεται clam και πως γινεται αυτο?μπορει να συμβει αυτο σε ενα ενυδρειο?ειναι ετσι οπως το εχω φανταστει η σκεφτομαι χαζα?ας μου το εξηγησει καποιος

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

[media]



 

Η ωρα εφτασε ας το δουμε το τελειοτερο φαινομενο στη Γη.

Έγινε επεξεργασία - niknik
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω είναι το τελικό σημιο στα κοράλλια ενός ενυδρείου!

Δυστυχώς είναι τρομερά δύσκολο να γίνει και κατά μεγάλο βαθμό τύχη,

Έχουν παρατηρηθεί πως κατά σειρά συγκεκριμένου γεγονότων που η σειρά δεν πρέπει να σπάσει λόγο του ότι δεν θα γίνει..

Μάλλον η φύση με την παλιρια με την άνοδο της θερμοκρασίας με καπιες αλλαγές στη χημεία και όλα μαζί στη σωστή σειρά με τελευτεω το φεγγάρι που σε πλήρη πανσεληνο ενεργοποίη κάποιο ίσως γονίδιο

Που κάπιοί το ονομαζουνε cryptochome που αυτό οφείλετε σε στη ενεργοποίηση μιας πρωτεΐνης και τότε βαρανε! Τώρα κάνεις δεν ξέρει ακριβώς τι γίνετε

Πάντως το μόνο σίγουρο ειναι το αποκορύφωμα των κοραλιων!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...