Jump to content

Τι Κανουμε Οταν Πεθαινει?


Recommended Posts

Για ολα υπαρχει η πρωτη φορα , την πρωτη φορα την παταμε παντα . Αν σου πω και γω τι εκανα στην αρχη , θα καταλαβεις :)

Link to comment
Share on other sites

Για ολα υπαρχει η πρωτη φορα , την πρωτη φορα την παταμε παντα . Αν σου πω και γω τι εκανα στην αρχη , θα καταλαβεις :)

Πες καπετάνιο, μη ντρέπεσαι, εγω θέλω να μάθω! (και φυσικά τα λέω σωστά, αφου είμαι ο Aquazone)
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα φιλε . Επεσα και γω σε εναν πετσοπα ο οποιος ηθελε να πουλησει . Για να καταλαβεις θα σου πω ακριβως τι ειχα στην αρχη .

Σε 60 λιτρα λοιπον ειχα : 2 νταρφ γκουραμι , 2 μπαλουν μολυ , 15 καρδηναλιους , 15 γκαπυ , 1 ξιφοφορο .

Πες μου λοιπον εσυ , αν ολα αυτα τα ψαρια ειναι για 60 λιτρα . Εγω λεω οχι . Το αποτελεσμα ; Να ψοφα το ενα μετα το αλλο .

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα φιλε . Επεσα και γω σε εναν πετσοπα ο οποιος ηθελε να πουλησει . Για να καταλαβεις θα σου πω ακριβως τι ειχα στην αρχη .

Σε 60 λιτρα λοιπον ειχα : 2 νταρφ γκουραμι , 2 μπαλουν μολυ , 15 καρδηναλιους , 15 γκαπυ , 1 ξιφοφορο .

Πες μου λοιπον εσυ , αν ολα αυτα τα ψαρια ειναι για 60 λιτρα . Εγω λεω οχι . Το αποτελεσμα ; Να ψοφα το ενα μετα το αλλο .

Πω πω ρε φίλε, τι είχες κάνει;;;; Είδες λοιπόν τι σου κάνει η άγνοια σε συνδυασμό με εναν άχρηστο και απληστο πετσοπά; Έγινε επεξεργασία - Safarpn
Link to comment
Share on other sites

E ναι , πηγαινα εγω , τα εβλεπα , μου αρεσαν . Μπαινει αυτο ρωτουσα εγω ; Ναι αμε , μπαινει , το αγοραζα εγω , ξερεις ποσα εχασα ;

Δυστυχως το συγκεκριμενο pet shop ειναι εδω μαζι με τα αλλα , αλλα εγω επαψα εδω και πολυ καιρο να πηγαινω εκει .

Link to comment
Share on other sites

Πρωτα διαβαζεις και μετα αγοραζεις,ειναι απλο το πραγμα!Πας ετοιμος στο πετσοπ και παιρνεις μονο αυτο που θες.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ραστα το εμαθα πλεον αυτο που λες , αλλα τοτε δεν ηξερα για αυτο εδω το forum και την πατησα .

Εννοειται πως θα εφευγα Συλβια , θα μουν το λιγοτερο αφελης και ανοητος αν εξακολουθουσα να πηγαινω εκει .

Link to comment
Share on other sites

Αχχ τα καημένα !!!! Τελικα ο κοσμος ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ :bigemo_harabe_net-58:

Μην κοπανιεσαι εσυ , ενταξει , no big deal , χαχαχαχαχαχα .

Link to comment
Share on other sites

Αντε απο δω ρε , χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα .

Πηγες τελικα στα Jumbo για τα πρωτα ψωνια ; Δεν μας ειπες .

Link to comment
Share on other sites

Πήγα αλλα οταν τους είπα ότι γέννησε το ψάρι μου και θέλω να αγοράσω τα βασικά, φωναξανε την αστυνομία. Έλα Καρπενήσι, έχω σπίτι. Έχουμε ωραίες παραλίες. Θα κάνεις τσάμπα διακοπές. Χαχαχαχαχα!!

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα να σου πω , εχουμε και ενα κουνελι εδω και τρια χρονια . Μια μερα λοιπον πηγα να παρω μια ποτηστρα , μπαινω στο μαγαζι , λεω καλημερα , θελω μια πιπιλα για το παιδι . Με κοιταξαν καλα καλα οι υπαλληλοι , χαχαχαχαχα . Ευχαριστω για την προσκληση αλλα δεν μπορω :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Και τελικά.Άμα ψοφήσει ένα ψαράκι.Τι πρέπει να κάνουμε.Δεν εννοώ που πρέπει να πατάξουμε το ψάρι,εννοώ τι μετρήσεις....

 

Έγινε επεξεργασία - Shark100
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...