Jump to content

Κατασκευή Νέου Ενυδρείου Reef


grigoros

Recommended Posts

εξαιρετικό...πολύ όμορφο. Εχει γίνει εντυπωσιακό.Φουλ ανάπτυξη.....ενυδρείο της χρονιάς....

Έγινε επεξεργασία - gmarbel
Link to comment
Share on other sites

Η ανάπτυξη τον κοραλλιών και γενικα του ενυδρειου σου ειναι εντυπωσιακή σε σύγκριση με αυτο που ειχαμε δει πριν κάποιους μήνες..

Πολλα Μπραβο σου .....

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά για τα καλά σας λόγια, η αλήθεια είναι ότι από τότε που το έστησα είμαι συνέχεια από πάνω του σε σημείο να μου την λέει η γυναίκα μου αλλά μέρα με την μέρα βλέπω να με ανταμείβει το αποτέλεσμα.

Link to comment
Share on other sites

Φιλαρακι,τι να λεμε....να το χαιρεσαι.

μιλαμε για κοσμημα!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το στήσιμο είχε γίνει εξ ολοκλήρου από τον sammy, είναι πολύ καλλιτέχνης στο στήσιμο και έχει στήσει και άλλων φίλων συνχομπιστων εδώ πάνω με εξαιρετικό γούστο, ο αυτοκράτορας είναι μεγάλη προσωπικοτητα, από την αρχή που τον είχα βάλει στο ενυδρείο και ήταν όπως το λέω στην κυριολεξία σαν ένα 2ευρω δεν το πείραξε ποτέ κανένα ζωντανό μέσα στο ενυδρείο, μεγαλώνοντας δε άρχισε να δείχνει την κυριαρχία του αφού όσα είναι στο μέγεθος του τα έχει στη φάπα, μόνο τον Νασο ακόμα δεν έχει πειράξει αλλά αν μεγαλώσει κι άλλο δεν θα την γλιτώσει και αυτό, είναι η μεγάλη μου αδυναμία.

:blush: Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια Γρηγόρη, και σε ευχαριστώ που με άφησες να βάλω τα χέρια μου μέσα και να επιμεληθώ του στησίματος αλλά η αλήθεια είναι πως είχα βοήθεια και από τα παιδιά.

Την τελευταία φορά που είδα το ενυδρείο σου live πραγματικά τα "έσπαγε" τρομερή ανάπτυξη.

Link to comment
Share on other sites

:blush: Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια Γρηγόρη, και σε ευχαριστώ που με άφησες να βάλω τα χέρια μου μέσα και να επιμεληθώ του στησίματος αλλά η αλήθεια είναι πως είχα βοήθεια και από τα παιδιά.

Την τελευταία φορά που είδα το ενυδρείο σου live πραγματικά τα "έσπαγε" τρομερή ανάπτυξη.

Τα καλά πρέπει να λέγονται φιλαράκι μου, να 'σαι καλά.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Geoooooooo μου,που εισαι καλε μου φιλε;

Χρονια πολλα!

Τι κανει η ενυδρειαρα σου;

Πεεεεεεεεεες μου...η λατρεια/καψουρα σου τι κανει;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...