Jump to content

Κατά Αιόλου Γένεσις


Aiolos

Recommended Posts

Βαγγελη διαβασα ολο το θεμα και νομιζω ειναι οτι πιο μελετημενο θα εχει γινει ποτε... εγγυηση ο baba με τον Ορεστη..

Κατι μου λεει οτι θα στηνουμε ταυτοχρονα.............

Αυτο με τον αφρο ισως να με ενδιαφερει και εμενα... για πες πως ακριβως λειτουργει και πως το δουλευεις?

Εγω παντως σου ξαναλεω ... κανε το ενυδρειο λιιιγο πιο ψηλο... 5 ποντοι μπορουν να κανουν την διαφορα.... :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Καλό update Βαγγέλη!!!! παρακολουθουμε αγωνιωδώς !!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Στις προετοιμασίες είμαι ακόμη... το καλό πράγμα αργεί να γίνει.

Link to comment
Share on other sites

χμμμμ από που να αρχίσω... αλλά και πως να αρχίσω δηλαδή, μιας και εμπλέκονται πολλά και πολλοί σε όλη την ιστορία !!!

Ένα τσίπουρο με παρέα προχτές έφερε τα πάνω κάτω όχι μόνο σε μένα, αλλά και στους υπόλοιπους. Τα πάνω κάτω με την καλή έννοια.

αλλά ας σας κρατήσω ακόμη λίγο σε αγωνία, γιατί η ιστορία είναι 3 σε 1 χαχαχαχαχχαχ

Ενυδρειοαλλαξιές !!!

Link to comment
Share on other sites

κοντά έπεσες, αλλά για άλλον προορίζεται και εγώ θα πάρω του άλλου..... είναι μια τριπλή τράμπα !!!!

Link to comment
Share on other sites

Το ενυδρείου το κάγκελο....
(ο μπατζανάκης της εξαδέλφης, που ήταν γαμπρός της πεθεράς !!!)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έμαθα τι έγινε χαχαχαχαχα!!!!

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν....

πούλησα στον baba μια τετραπλή περισταλτική της GHL και με τα χρήματα αυτά θα κολλούσε το ενυδρείο μου (μαζί με τον Ορέστη.
Ο baba όμως ήθελε ένα μεγαλύτερο ενυδρείο από αυτό που έχει, αλλά μεγαλύτερο ήθελε και ο Gio.....

Σε μια τσιπουροκατάσταση, πετάει την ιδέα ο Ορέστης.....

Να πάρω εγώ του Gio, που είναι στα μέτρα που θέλω,.... ο Gio του baba που πάντα το ήθελε, και ο baba να κάνει μεγαλύτερο που πάντα ήθελε και αυτός....

Link to comment
Share on other sites

Στην όλη ιστορία εκτός από τον Ορέστη που θα κολλήσει το νέο δίμετρο++ του baba, συμμετέχει και ο Ανδρέας Κίκα που θα γίνει ο "ξενοδόχος" για τα ψάρια όλων μας !!!

Άρα οι "εμπλεκόμενοι" είμαστε 5.... σπείρα ολόκληρη !!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

λοιπόν....

πούλησα στον baba μια τετραπλή περισταλτική της GHL και με τα χρήματα αυτά θα κολλούσε το ενυδρείο μου (μαζί με τον Ορέστη.

Ο baba όμως ήθελε ένα μεγαλύτερο ενυδρείο από αυτό που έχει, αλλά μεγαλύτερο ήθελε και ο Gio.....

Σε μια τσιπουροκατάσταση, πετάει την ιδέα ο Ορέστης.....

Να πάρω εγώ του Gio, που είναι στα μέτρα που θέλω,.... ο Gio του baba που πάντα το ήθελε, και ο baba να κάνει μεγαλύτερο που πάντα ήθελε και αυτός....

Ο Gio του baba που παντα το ηθελε???? Χαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαααα

Τρελλοκομειο...

Ακομα φυσικα δεν ειναι τπτ σιγουρο...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

χάριν ποιητικής αδείας είπα να δώσω λίγο περισσότερο χρώμα στο κείμενο χα χα χα

οι πιθανότητες να μη πάει κάτι καλά είναι μικρές.. άλλωστε όπως λέει και ο τρίτος εμπλεκόμενος, "είμαστε υπερβολικοί εμείς οι ρεφάδες"

Link to comment
Share on other sites

Σας φαντάζομαι ρε θηρία να μιλάτε στο τσιπουραδικο με πάθος για ενυδρεία, ψάρια, κοράλλια κτλ και να σας κοιτάνε οι θαμώνες που κάθονταν κοντά σας σαν Κινέζους ή επιστήμονες χαχαχα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπα να μας δειρουν θελαν Γρηγορη... ο Βαγγελης γελουσε ασταματητα στην διαπασών και παραλιγο θα τρωγαμε αντι για ψαρια...ξυλο!!!!! :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...