Jump to content

Δωρο Στον Αντρα Μου Co2 Ποιο Να Του Παρω?


Recommended Posts

θελω να του το παρω για την πρωτοχρονια θα το εχω? ξερει κανεις που θα το βρω στην Αθηνα?

http://fish.aquaristic.net/en/Technical-Equipment/CO2-fertilization/CO2-system-complete/CO2-complete-pant-2000-with-magnetic-valve-reusable-system-2000-with-magnetic-valve.html

εχετε να προτεινετε κατι αλλο? ευχαριστω

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αδερφη ελευθερη εχεις?

Εχεις pm

Link to comment
Share on other sites

Παρτα από εδώ http://www.olympia-p.gr/index.php/el/products/co2-aquarium Πάρε τηλέφωνο και ζητά τον Πάνο. Είναι πολύ εξυπηρετικός και γνωστής του αντικειμένου. Θα γλυτώσεις κάνα 30 στα σίγουρα και θα τα έχεις άμεσα.

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητή Στέλλα,

Ζητώ συγνώμη εκ των προτέρων που σπαμάρω στο θεμα σου ΑΛΛΑ είναι ένα πόστ που αξίζει να γίνει PINNED και να λειτουργήσει ώς παράδειγμα για συζύγους, αρραβωνιαστικιές και φιλενάδες αυτού του φόρουμ!!!

Σε ευχαριστώ προσωπικά για αυτό σου το θέμα, και εύχομαι ο Μιχάλης να ευχαριστηθεί το δώρο του!!!

:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Στέλλα, Το μόνο σίγουρο είναι ότι με το δώρο σου θα τρελαθεί!!!

Καλές γιορτές!!!

Έγινε επεξεργασία - mary74
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητή Στέλλα,

Ζητώ συγνώμη εκ των προτέρων που σπαμάρω στο θεμα σου ΑΛΛΑ είναι ένα πόστ που αξίζει να γίνει PINNED και να λειτουργήσει ώς παράδειγμα για συζύγους, αρραβωνιαστικιές και φιλενάδες αυτού του φόρουμ!!!

Σε ευχαριστώ προσωπικά για αυτό σου το θέμα, και εύχομαι ο Μιχάλης να ευχαριστηθεί το δώρο του!!!

:)

οσο ειναι φιλεναδα ολα ειναι μια χαρα, οταν γινει αραβωνιαρα ετσι και ετσι και οταν καταφερει και γινει συζυγος τοτε την κατσαμε την βαρκα, οταν ερθει και το κουσουβελο αστα να παν στο διαολο.

Link to comment
Share on other sites

Πολλά πολλά μπράβο για την ιδέα και την πρωτοβουλία σου. Δεν γνωρίζω αν μίλησες με την εταιρία αλλά νομίζω δεν φέρνει μειωτήρες πλέον... μόνο κατασκευάζει φιάλες. Καλές γιορτές.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ που βοηθήσατε την γυναίκα μου νΑ μου πάρει τόσο όμορφο δώρο...εύχομαι σε όλο το φόρουμ καλές γιορτές με Υγεία κ αγάπη .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ που βοηθήσατε την γυναίκα μου νΑ μου πάρει τόσο όμορφο δώρο...εύχομαι σε όλο το φόρουμ καλές γιορτές με Υγεία κ αγάπη .

Αρε Μιχαλη τυχερε!!!

Καλες γιορτες και σενα με υγεια στην οικογενεια σου.

Και μη ξεχασεις να μας δειξεις το ενυδρειο σου μετα απο το δωρο που θα σου κανει η γυναικα σου!:P

Link to comment
Share on other sites

Πολλά πολλά μπράβο για την ιδέα και την πρωτοβουλία σου. Δεν γνωρίζω αν μίλησες με την εταιρία αλλά νομίζω δεν φέρνει μειωτήρες πλέον... μόνο κατασκευάζει φιάλες. Καλές γιορτές.

Δεν κατασκευάζει φιάλες τις πουλά μόνο ! Κατά καιρούς φέρνει και ρυθμιστές σε λίγο τσιμπημένη τιμή.

Link to comment
Share on other sites

μου το εφεραν.......κομπλε Παρασκευα με μανομετρα κ ηλεκτροβανα......ειμαι παρα παρα πολυ χαρουμενος.....

Link to comment
Share on other sites

μου το εφεραν.......κομπλε Παρασκευα με μανομετρα κ ηλεκτροβανα......ειμαι παρα παρα πολυ χαρουμενος.....

Αντε καλοδούλευτο!!! Και εγώ από εκεί το πήρα περίπου κανένα εξάμηνο+. Τότε δεν είχε μειωτήρες και σε ερώτηση που του έκανα αν ποτέ θα φέρει ή όχι μου είχε απαντήσει ότι κάποτε έφερνε από Κίνα αλλά το έκοψε γιατί και κάποια προβλήματα αξιοπιστίας αντιμετώπισε και δεν είχε κέρδος σαν εταιρία και δεν θα έφερνε πάλι...

Γι' αυτό το λόγο σου έγραψα ότι δεν έχει μειωτήρες...

Μάλλον άλλαξε γνώμη.

Link to comment
Share on other sites

Που θα βρω στον Πειραιά κ στα περίχωρα διαχυτηρα κ μπαμπεκον

τρολερ??

Στα περισσότερα μεγάλα ενυδρειακά μαγαζιά θα βρείς και διαχυτήρα και buble counter (μετρητή φυσαλίδων επι το Ελληνικότερον).

΄Κοίτα και στα μαγαζιά που έχουν βήμα στο φόρουμ και σίγουρα θα βρείς πολλά να σου αρέσουν και να κάνεις την δουλειά σου.

Link to comment
Share on other sites

Δεν κατασκευάζει φιάλες τις πουλά μόνο ! Κατά καιρούς φέρνει και ρυθμιστές σε λίγο τσιμπημένη τιμή.

Οκ ναι έχεις δίκιο τις πουλά μόνο.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...