Jump to content

Απίθανες Στιγμές(Γλυκό)


adlib

Recommended Posts

το βίντεο είναι όμορφο και πάντοτε νιώθουμε όμορφα όταν ασχολούμαστε με τα ψάρια μας, αλλά επιτρέψτε μου να βάλω τα πράγματα λίγο στην θέση τους δεν είναι ούτε ασυνήθιστο ούτε απίθανο είναι σχεδόν ο κανόνας σε κάποια είδει ψαριών.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Θα βάλω ένα σιδερένιο γάντι και μόλις καταφέρω να χαιδέψω το Dovii θα ανεβάσω video και εγώ. :lolu: :lolu:

Έγινε επεξεργασία - Force
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα και απο εμένα. Στην αρχή θα σας φανεί κάτι συνηθισμένο αλλα δεν ειναι. Αφου τα γκουραμι μου γέννησαν τα αυγά τα ρούφηξα το βιολογικο φιλτρο που εχω πέρασαν απο σφουγγάρια, μακαρονια, βαμβάκι κλπ και εκκολαφθηκαν και ζουν εδω και μια βδομάδα μέσα στο κομμάτι απ όπου βγαίνει το καθαρό νερό στο ενυδρειο!

https://m.youtube.com/watch?v=i3UJ2uw9ByU

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ανοίγοντας τα φώτα πριν απο 5 λεπτα, κάποιος πηδηξε μεσα στην ταΐστρα και εκανε παρέα τα μικρα :D αφου πρόλαβα να τον τραβήξω 3 φωτο, έκανε ενα άλμα και ξαναβγηκε !

post-49841-0-72103500-1423657972_thumb.jpgpost-49841-0-36842600-1423657980_thumb.jpgpost-49841-0-93528700-1423657984_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία - argentinos
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Όμορφες φωτογραφίες και βίντεο από όλους! Προσωπικά δεν έχω κάποια φωτογραφία πρόσφατη και ούτε σπάνια ή απίθανη στιγμή. Όταν στήσω ξανά το ενυδρείο ελπίζω να μπορέσω να βγάλω κάποια, σχετική με το θέμα, φωτογραφία.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ενα παλιο βιντεο που βρηκα σκαλιζοντας φωτογραφιες των ενυδρειων μου.

Μια χαρα που δυστυχως δεν κρατουσε για πολυ,αλλα παραμενει ως η πιο "απιθανη στιγμη" που εζησα σε ενυδρειο μου!

Δειτε το σε hd.

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Ενα παλιο βιντεο που βρηκα σκαλιζοντας φωτογραφιες των ενυδρειων μου.

Μια χαρα που δυστυχως δεν κρατουσε για πολυ,αλλα παραμενει ως η πιο "απιθανη στιγμη" που εζησα σε ενυδρειο μου!

Δειτε το σε hd.

 

 

 

 

πώ πώ πώ!!!με πήγες πολλά χρόνια πίσω!!!!πρέπει να φτιάξω ένα ενυδρείο με ραμιρέζι ξανά!!!!!!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ένα Video από μία από τις γέννες των Oscar μου την ώρα που σκάνε τα αυγά, δείτε το σε υψηλή ανάλυση

 

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Πανέμορφα ζωντανά!!! Μπράβο! αυτές οι στιγμές κάνουν το χόμπυ μας εκπληκτικό, ασυναγώνιστο...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
πριν 3 ώρες, το μέλος thanos459 έγραψε:

 

 

 

Φιλαρακι τι φυτο ειναι αυτο που εχεις δεξια και αριστερα;

Link to comment
Share on other sites

πριν 15 ώρες, το μέλος Sturm έγραψε:

 

 

Φιλαρακι τι φυτο ειναι αυτο που εχεις δεξια και αριστερα;

 

 

γεια σου φιλε και καλη σαρακοστη,,φυλλοδεντρο

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω παιδες,,,ηρθαν 16-17 ποντους τα μεγαλυτερα,,τωρα καποια ξεπερνανε τους 20 χωρις υπερβολη

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

τον πέτυχα πάνω στην φούρια του, συνήθως δεν αυτά τα χρώματα όταν είναι χαλαρός.large.58b80736592c6_macropodusopercularis.jpg

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...