Jump to content

Στήσιμο 900 Λιτρα Tanganyika


billartist

Recommended Posts

Να αλλάξουμε τον τίτλο σε Tanganyika ; :)

Link to comment
Share on other sites

Ναι!! πως γινεται?

Στάλθηκε από το GT-I8190 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι!! πως γινεται?

Στάλθηκε από το GT-I8190 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

οι moderators φροντιζουν για αυτο

Link to comment
Share on other sites

Ένα update παιδιά. Αφαίρεσα πέτρες στο aquascaping και μου φένεται πιο λειτουργικό τώρα για τα ψάρια. Οι φροντόζες έχουν γίνει διπλάσιες απο τότε που τισ πήρα και οι κάλβοι μου δώσαν την πρώτη γέννα. Εδώ και δύο βδομάδες πρόσθεσα και μια ομάδα μούλτι απο τις τρείς που έχω πειραματικά για να δω πωσ θα τα πάνε, μιας και οι φροντόζες είναι μικρές και ίσως τα συνηθίσουν. Μέχρι τώρα δεν έχω κανένα πρόβλημα και κανένας δεν ενοχλεί κανένα. Και αν συνεχίσουν να τα πηγένουν καλά σκέφτομαι να βάλω όλα τα μούλτι μου μέσα. Πήρα καινούριο ενυδρείο 1400 λιτρα και σκέφτομαι να μεταφέρω εκεί τα ψάρια μόλις τελειώσω με την ανακατασκευή

Ταιζετες να παρουν μεγεθος.Τους καλβους τους πηρες ετοιμο ζετγαρι η σου προεκυψε?

Για τα μουλτι ,ωραια ιδεα,αν και οταν με το καλο γινουν παντοφλες,δεν το βλεπω να ευδοκιμουν μεσα.

Αν θα πας για μεγαλυτερο,βαλε απο τωρα και αλλες φροντοζες,γιατι οποια αρσενικα βγουν μετα θα πεθανουν

Link to comment
Share on other sites

Μιλάμε για πολλά λίτρα! Και πολύ όμορφο στήσιμο. Πολύ ενδιαφέρον το εγχείρημά σου. Καλή συνέχεια. Α.....και επειδή είναι μικρό πήρες και ένα μεγαλύτερο...... :D

Άρχοντας!!!!

Link to comment
Share on other sites

Οταν πήρα το 900άρι είπα τέλος δεν ξαναπέρνω πιο μεγάλο είμαι οκ και μόλις ειδα το 1400 κακες σκεψεις άρχισαν να μπαίνουν στο μυαλο μου. Χεχεχεχε. Αμα τα δείς δίπλα δίπλα μιάζει ριο 400 το 900. Σε ευχαρηστω πολυ :)

Στάλθηκε από το GT-I8190 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραιο το ολο προτζεκτ φιλος!Αντε κ εις ανωτερα...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...