Jump to content

Προσφορές Που Πρέπει Να Λάβουμε Γνώση..


Recommended Posts

μιας και κατά καιρούς μπορεί να παίσει στην αντίληψη μας κάποια προσφορά που μπορεί να ενδιαφέρει τόσο εμάς αλλά και τους συμφορουμίτες μας προτείνω να την αναφέρουμε και όποιος ενδιαφέρετε ας ενημερωθεί.

η προσφορά ή η ευκαιρία μπορεί να είναι από εργαλείο , αναλώσιμο , ανταλλακτικό και γενικά οτι μπορεί να μας φανεί χρήσιμο.

επίσης για να μην πνιγούμε στην διαφήμιση προτείνω να αναφέρουμε τις ευκαιρίες και προσφορές που κάποιος αν δεν ενημερωθεί άμεσα θα την χάσει και όχι μια τιμή που θα υπάρχει μόνιμα σε κάποιο κατάστημα.

θα μπορούσε ίσως να είναι και ενα ελεγχόμενο τμήμα όπως οι αγγελίες..

anyways ... ξεκινώ και αν ειναι λάθος η κατηγορία ή επηρεάζω κανόνες λειτουργίας παρακαλώ να μεταφερθεί ή να εξαφανιστεί

απαραίτητο εργαλείο για τους χομπίστες και οχι μόνο σε πολύ καλή τιμή για περιορισμένα τεμάχια και μόνο για την πέμπτη 12/5

όποιος προλάβει τον κύριο είδε..

http://www.lidl-hellas.gr/cps/rde/SID-5B8B9396-C4446514/www_lidl_gr/hs.xsl/oi-prosfores-mas.htm?action=showDetail&id=11835

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ωραίος ο Αντώνης!!

Αν και δεν βλέπω να έχει δισκάκι κοπής το συγκεκριμένο εργαλείο για λεπτοδουλειές είναι αρκετά χρήσιμο!!

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος ο Αντώνης!!

Αν και δεν βλέπω να έχει δισκάκι κοπής το συγκεκριμένο εργαλείο για λεπτοδουλειές είναι αρκετά χρήσιμο!!

http://www.ebay.com/itm/6PCS-HSS-Rotary-Tool-Circular-Saw-Blades-Cutting-Discs-Mandrel-for-Dremel-Cutoff-/261474954134?pt=Power_Tools&hash=item3ce11f2b96

:bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Εννοείτε οτι υπάρχουν!!Άλλωστε δεν είναι λόγος αυτός για να μην το αγοράσει κάποιος ;)

Link to comment
Share on other sites

εγινε πόλεμος...ισα που το πρόλαβα..25€ 160w .. πετάει!

το πρόβλημα είναι οτι είδα ακριβώς στον απέναντι διάδρομο ενα ψυγειάκι φορητό 30lt....49€

ήταν ενα ζευγάρι δίπλα μου και έβλεπαν κρύα αναψυκτικά.....

εγω έβλεπα..diy chiller...!!!!!!

βλέπει κανείς άλλος chiller-άκι!?!

Link to comment
Share on other sites

το πρόβλημα είναι οτι είδα ακριβώς στον απέναντι διάδρομο ενα ψυγειάκι φορητό 30lt....49€

ήταν ενα ζευγάρι δίπλα μου και έβλεπαν κρύα αναψυκτικά.....

εγω έβλεπα..diy chiller...!!!!!!

βλέπει κανείς άλλος chiller-άκι!?!

Για πες τι σκέφτηκε το βρώμικο μυαλό σου φιλέ antonistt??? γιατί κάτι καλό είναι φαντάζομαι...

εκτός και αν έχεις κι εσύ παραισθήσεις σαν εμένα που φαντάζομαι το chiller σε τέτοια τιμή!!!

Link to comment
Share on other sites

Για πες τι σκέφτηκε το βρώμικο μυαλό σου φιλέ antonistt??? γιατί κάτι καλό είναι φαντάζομαι...

εκτός και αν έχεις κι εσύ παραισθήσεις σαν εμένα που φαντάζομαι το chiller σε τέτοια τιμή!!!

απο οτι καταλαβα ο φιλοσ antonistt εννοει κατι τετοιο

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

και έχω κάτι ακόμα καλύτερο στα ίδια χρήματα!!!!!!!!

http://www.guaranty.gr/product/997303/bomann-kb-9486-ilektriko-forito-psygeio-25l-12v.html

ΨΥΞΗ - ΘΕΡΜΑΝΣΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πατέντα στα μπουτον της ψυξης και θέρμανσης με καλώδια πανω στον stc1000 και voila

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μμμμμ... και εχω ενα και καθεται....

Link to comment
Share on other sites

πλακα κάνεις...

εαν έχεις χώρο να τι κρύψεις μην περιμένεις....

πες στην γυνή οτι χάλασε και ....τρυπάνι!!!

μονο κρύο ή ζεστη κρύο?

Link to comment
Share on other sites

Φορητο ψυγειακι!!! ψυξη μονο...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...