Jump to content

Δισκοι. Υπερεκτιμημενοι Ή Οχι;


Recommended Posts

Γιατι δαγκωνουν :Ρ

Πλακα πλακα και εκενα μου αρεσουν πολυ τα οσκαρ!

Link to comment
Share on other sites

Σωστος. Γιατι λοιπον δεν εχουμε ξεχωρη κατηγορια για τα οσκαρ; Ή γιατι δεν γινεται διαγωνισμος οσκαρ;

Γιατί ο Δίσκος είναι Ο Βασιλιάς :) :)

Link to comment
Share on other sites

Το ολο θεμα πιστευω ειναι θεμα πρόληψεις για ολα τα ειδη ψαριων.

Εγω προσωπικα ( αρχες φθινοπωρου και αρχες ανοιξης ) κανω προληπτικα θεραπεια με χαιχαμιτα.

Link to comment
Share on other sites

Σωστος. Γιατι λοιπον δεν εχουμε ξεχωρη κατηγορια για τα οσκαρ; Ή γιατι δεν γινεται διαγωνισμος οσκαρ;

Γιατί θα βγω πρώτος :lolu: :lolu:

Εάν δεν παινέψεις το σπίτι σου.

Πέρα από την πλάκα όλα τα ψάρια είναι όμορφα και γιαυτό ο κάθε ένας επιλέγει τι ενυδρείο θα φτιάξει

Έγινε επεξεργασία - Force
Link to comment
Share on other sites

Γιατί ο Δίσκος είναι Ο Βασιλιάς :) :)

Πφφφφφφ

Αφιερωμενο και ελπιζω να μην παρεξηγηθει η μεγαλειοτητα σας εσεις οι δισκαδες! :lolu:

http://youtu.be/K4gPyz94nIA

Α και μια ακομη ερωτηση. Εγω που εχω σκαλαρια δηλαδη ειμαι σκαλαρας κι ο αλλος που εχει πλατυ ειναι πλατας;;;;;; :devil:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έχει τεθεί λάθος το δίλημμα.

Τα ψάρια διαλέγουν εσάς. Αν δεν σας πανε θα σας βγάλουν την πίστη ανάποδα. Χί Χί χι :)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έχει τεθεί λάθος το δίλημμα.

Τα ψάρια διαλέγουν εσάς. Αν δεν σας πανε θα σας βγάλουν την πίστη ανάποδα. Χί Χί χι :)

Ενω εσενα και του Δημητρη απο πανω που σας διαλεξανε σας εχουν στο ρελαντι! :D

Link to comment
Share on other sites

Στην τσίτα μας έχουν και γουστάρουμε :)

Link to comment
Share on other sites

Πφφφφφφ

Αφιερωμενο και ελπιζω να μην παρεξηγηθει η μεγαλειοτητα σας εσεις οι δισκαδες! :lolu:

http://youtu.be/K4gPyz94nIA

Α και μια ακομη ερωτηση. Εγω που εχω σκαλαρια δηλαδη ειμαι σκαλαρας κι ο αλλος που εχει πλατυ ειναι πλατας;;;;;; :devil:

Ωρε πλατεεες, εχει κανει μποτι μπιλτινκ?

Παντος πολυ ωραιο το τραγουδι.

Link to comment
Share on other sites

Στην τσίτα μας έχουν και γουστάρουμε :)

Τελικα μηπως ο τιτλος επρεπε να λεει: Δισκαδες μαζοχες ή οχι;

Link to comment
Share on other sites

Μ αρεσειιιιιιιιιιιι! :bow::bow::bow::bow:

Link to comment
Share on other sites

Εγω που εχω χρυσοψαρα(φανσυ-κομετ), νεον, γκαπις και φυσικα το θαλασσινο πως λεγομαι;!

Αχταρμας!

(Μονος μου τα λεω μονος γελαω :P )

Link to comment
Share on other sites

Απλα ας πουμε πως οι δισκαδες ειναι χιλιαδες ενω φροντοζαδες κλπ ειναι μετρημενοι. Μην το παρεξηγητε, το οποιο ζωντανο εχειτην ιδια αξια με αναλογες παραλλαγες απλα η κατηγορια των δισκων εχει παρα πολυ κοινο απο μονη της. Αυτη ειναι η αληθεια αρεσει δεν αρεσει. :-)

Link to comment
Share on other sites

Η αληθεια ειναι πως ειναι απο τα ομορφότερα αν οχι τα πιο όμορφα ψαρια γλυκού νερου. Θα ηθελα χαμηλότερες τιμες αλλα απο την αλλη εκει που ειναι η τιμη τους τα προφυλάζει σε μεγαλο βαθμό απο βέβαιο θάνατο...σκεφτείτε να στοίχιζαν οσο τα χρυσοψαρα ας πούμε και να πηγαινε ο καθένας, ή παιδάκια με τους γονείς τους και να παίρναν εναν για τη γυάλα ή το ενυδρειακι........ Τωρα οτι το καθε πετ σοπ θα πρεπει να ειναι υπεύθυνο στο τι πουλάει και σε ποιον ειναι αλλο θεμα...

Έγινε επεξεργασία - hms
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Απλα ας πουμε πως οι δισκαδες ειναι χιλιαδες ενω φροντοζαδες κλπ ειναι μετρημενοι. Μην το παρεξηγητε, το οποιο ζωντανο εχειτην ιδια αξια με αναλογες παραλλαγες απλα η κατηγορια των δισκων εχει παρα πολυ κοινο απο μονη της. Αυτη ειναι η αληθεια αρεσει δεν αρεσει. :-)

Κι ομως Ρικ σε αυτην εδω την κουβεντα πιο πολλοι ειναι οι ανθρωποι που λενε οχι στους δισκους ( σαν διαφημιση απεξαρτησης ακουστηκε ) , απ οτι εχω καταλαβει!

Οι δισκοι ομως, νομιζω, ειναι σαν την ομαδα που φοραει κοκκινα σε αυτη τη χωρα! Οταν ολος ο κοσμος βλεπει αυτη την ομαδα να παιρνει πρωταθληματα ε αυτη θα ακολουθησει! Το ιδιο και με τους δισκους! Οταν πεφτει πολλη διαφημιση για αυτα τα ψαρια ε ολοι εκει πανε!

Link to comment
Share on other sites

Κι ομως Ρικ σε αυτην εδω την κουβεντα πιο πολλοι ειναι οι ανθρωποι που λενε οχι στους δισκους ( σαν διαφημιση απεξαρτησης ακουστηκε ) , απ οτι εχω καταλαβει!

Οι δισκοι ομως, νομιζω, ειναι σαν την ομαδα που φοραει κοκκινα σε αυτη τη χωρα! Οταν ολος ο κοσμος βλεπει αυτη την ομαδα να παιρνει πρωταθληματα ε αυτη θα ακολουθησει! Το ιδιο και με τους δισκους! Οταν πεφτει πολλη διαφημιση για αυτα τα ψαρια ε ολοι εκει πανε!

Δεν μιλαμε για τα ψονια φιλε μου. Αυτοι παντου υπαρχουν και θα υπαρχουν. Αλλα εσυ γιατι εχεις φαει τετοιο κολλημα με τους δισκους;
Link to comment
Share on other sites

Δεν μιλαμε για τα ψονια φιλε μου. Αυτοι παντου υπαρχουν και θα υπαρχουν. Αλλα εσυ γιατι εχεις φαει τετοιο κολλημα με τους δισκους;

Γιατι του εβγαζαν συνεχως προβληματα.

Δεν αναρωτηθηκε ομως μηπως, λεω μηπως εκανε εκεινος καποιες λαθος κινησεις.

Link to comment
Share on other sites

Κι ομως Ρικ σε αυτην εδω την κουβεντα πιο πολλοι ειναι οι ανθρωποι που λενε οχι στους δισκους ( σαν διαφημιση απεξαρτησης ακουστηκε ) , απ οτι εχω καταλαβει!

Οι δισκοι ομως, νομιζω, ειναι σαν την ομαδα που φοραει κοκκινα σε αυτη τη χωρα! Οταν ολος ο κοσμος βλεπει αυτη την ομαδα να παιρνει πρωταθληματα ε αυτη θα ακολουθησει! Το ιδιο και με τους δισκους! Οταν πεφτει πολλη διαφημιση για αυτα τα ψαρια ε ολοι εκει πανε!

Πιστευεις οτι αν ηταν διαφορετικες οι οικονομικες συνθηκες δεν θα το εκαναν?

Link to comment
Share on other sites

Η αληθεια ειναι πως ειναι απο τα ομορφότερα αν οχι τα πιο όμορφα ψαρια γλυκού νερου. Θα ηθελα χαμηλότερες τιμες αλλα απο την αλλη εκει που ειναι η τιμη τους τα προφυλάζει σε μεγαλο βαθμό απο βέβαιο θάνατο...σκεφτείτε να στοίχιζαν οσο τα χρυσοψαρα ας πούμε και να πηγαινε ο καθένας, ή παιδάκια με τους γονείς τους και να παίρναν εναν για τη γυάλα ή το ενυδρειακι........ Τωρα οτι το καθε πετ σοπ θα πρεπει να ειναι υπεύθυνο στο τι πουλάει και σε ποιον ειναι αλλο θεμα...

Ναι ναι γιαυτο ειναι ακριβοι οι δισκοι, για να προστατευονται απο τους "ασχετους" ,ΣΟΒΑΡΕΥΤΕΙΤΑΙ ρε!!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι γιαυτο ειναι ακριβοι οι δισκοι, για να προστατευονται απο τους "ασχετους" ,ΣΟΒΑΡΕΥΤΕΙΤΑΙ ρε!!!

Σε ευχαριστουμε πολυ για την φιλοφρονηση! :bow::bow:

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει και τα χρυσοψαρα ψυχη εχουν, αλλα αυτα την πληρωνουν την νυφη.

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει και τα χρυσοψαρα ψυχη εχουν, αλλα αυτα την πληρωνουν την νυφη.

Γιατι? Γιατι ειναι φθηνα γι αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Άλλα είναι τα ψάρια που είναι βασιλιάδες και κοστίζουν χιλιάδες ευρώ το κομμάτι και είναι για πραγματικά για λίγους, τα υπόλοιπα είναι λόγια για να περνάμε την ώρα μας σε κουβέντα <_<

Link to comment
Share on other sites

Γιατι? Γιατι ειναι φθηνα γι αυτο?

εννοείτε..... :)

Link to comment
Share on other sites

Γεια ενα φεγγαρι ειχα και εγω φιλοξενήσει μια τριπλετα στο 180αρι μου και η αληθεια ειναι πως σαν κιχλυδα ειναι απο τις ποιο ευαισθητες. Μπορει στην Αθηνα να μπορουν να παιξουν χωρις οσμωση αλλα στο Βολο ειναι πολυ δυσκολο. Κανενας δισκας δεν εγινε αυτο που ειναι απο την πρωτη στιγμη και η απογοητευση στην αρχη ειναι μεσα στο παιχνιδι.Γενικος ενας καλος ακουαριστας ωριμαζει με το χρονο, διαβαζοντας, δοκιμαζοντας με ολα τα πανω και τα κατω.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...