Jump to content

Κερατοφυλλο Αλγη?


Recommended Posts

μια ερωτηση και σε αυτο το θεμα εχω κανει σε ολα κατανταω κουραστικος ^_^ Για το κερατοφυλλο μια απορια εχω . Εχει καλυψει σχεδον τι μιση επιφανεια του ενυδρειου απλως σε σιμια που δεν το χτυπαει το φως πιανει πανο κατι σαν χνουδι ενο στη μεση που εχει φουλ φως δεν εχει τιποτα και ετσι αναγκαζωμαι να το φερνω ολο στη μεση για να το χτυπαει το φως.Μηπως ειναι απο λιγο φως ? μια λαμπα 15W 8 ωρες τη μερα

Link to comment
Share on other sites

Βαλε μια φωτο να το δουμε.

Θα σε παρακαλεσω ομως να κανεις τις ερωτησεις σου σε ενα θεμα για να μη μπερδευομαστε.:)

Link to comment
Share on other sites

οκ. τωρα το καθαρισα δυστυχως και το εχω βαλει ολο στη μεση αλλα οταν το αφηνω λιγο παει στα πλαγια και εκει γινεται η δουλεια και γεμιζει ολο το ενυδρειο σε χρονο 0 μετα χνουδια μεχρι και στα τζαμια παντου . γιαυτο ειμαι συνεχεια απο πανω να βλεπω τι γινεται. Ισως σε βοηθησει αυτη http://prntscr.com/3kmsvo ετσι γινεται και χειροτερα οταν το αφηνω.Δεν φαινεται το κερατοφυλλο αλλα ετσι ειναι και εκεινο γεματο οπως τα τζαμια το ξυλο τα παντα μεχρι και στο χαλικι. Οταν το προσεχω δεν εχω προβλημα αλλα δεν γινεται συνεχεια αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...