Jump to content

Τί Υλικό Ανάμεσα Στην Βάση Και Το Ενυδρείο ?


Recommended Posts

Φίλοι μου μιά ερώτηση ακόμη :
Πάνω στην βάση του ενυδρείου έχω δει να βάζουν κόντρα πλακέ ή νοβοπάν και από πάνω για να πατήσει το ενυδρείο βάζουν φελιζόλ ή dow (το μπλέ ή πράσινο υλικό που μοιάζει με φελιζόλ αλλά είναι πιό σκληρό ) ή ένα μαύρο σπογγώδες υλικό πού πουλάνε τα ενυδρειομάγαζα. Εσείς τι προτείνετε ?

Link to comment
Share on other sites

Εγω πήγα σε κατάστημα που πουλάνε τάπερ σάρκες και επισκευάζουν καναπέδες, καθίσματα αυτοκινήτου κτλ. και πήρα στις διαστάσεις που ήθελα, επένδυση καπνίσματος αυτοκινήτου. Ειναι σα στρωματακι, λεπτο, περίπου μισό εκατοστό. Σα σφουγγάρι απο τη μια πλευρα και απο την άλλη ύφασμα μαλακό σα βελουδο. Με κάλυψε απίστευτα και πολυ φθηνό. Μπορείς να βάλεις και στρωματακι γυμναστικής (αυτα που τα πουλάνε σα ρολό), επίσης πολυ καλη λύση.

Link to comment
Share on other sites

Εγω πήγα σε κατάστημα που πουλάνε τάπερ σάρκες και επισκευάζουν καναπέδες, καθίσματα αυτοκινήτου κτλ. και πήρα στις διαστάσεις που ήθελα, επένδυση καπνίσματος αυτοκινήτου. Ειναι σα στρωματακι, λεπτο, περίπου μισό εκατοστό. Σα σφουγγάρι απο τη μια πλευρα και απο την άλλη ύφασμα μαλακό σα βελουδο. Με κάλυψε απίστευτα και πολυ φθηνό. Μπορείς να βάλεις και στρωματακι γυμναστικής (αυτα που τα πουλάνε σα ρολό), επίσης πολυ καλη λύση.

Οπου "τάπερ σάρκες" γράψε ταπετσαρίες ........ καταραμένο Τ9!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Φίλοι μου μιά ερώτηση ακόμη :

Πάνω στην βάση του ενυδρείου έχω δει να βάζουν κόντρα πλακέ ή νοβοπάν και από πάνω για να πατήσει το ενυδρείο βάζουν φελιζόλ ή dow (το μπλέ ή πράσινο υλικό που μοιάζει με φελιζόλ αλλά είναι πιό σκληρό ) ή ένα μαύρο σπογγώδες υλικό πού πουλάνε τα ενυδρειομάγαζα. Εσείς τι προτείνετε ?

Ότι κα να βάλεις κάνει μια χαρά. Καλή λύση είναι και το στρώμα γυμναστικής που σου είπε ο Πάνος καθώς και τα υποστρώματα που βάζουμε στις σκηνές κάτω από τους υπνόσακους.

Link to comment
Share on other sites

dow δαγκωτό...να πάρει τις πιέσεις...

+1

Link to comment
Share on other sites

Εγω πήγα σε κατάστημα που πουλάνε τάπερ σάρκες και επισκευάζουν καναπέδες, καθίσματα αυτοκινήτου κτλ. και πήρα στις διαστάσεις που ήθελα, επένδυση καπνίσματος αυτοκινήτου. Ειναι σα στρωματακι, λεπτο, περίπου μισό εκατοστό. Σα σφουγγάρι απο τη μια πλευρα και απο την άλλη ύφασμα μαλακό σα βελουδο. Με κάλυψε απίστευτα και πολυ φθηνό. Μπορείς να βάλεις και στρωματακι γυμναστικής (αυτα που τα πουλάνε σα ρολό), επίσης πολυ καλη λύση.

χαχαχχαχ φαντάζομαι εννοείς καθίσματος!!!

Link to comment
Share on other sites

χαχαχχαχ φαντάζομαι εννοείς καθίσματος!!!

Οχι ρε φίλε ΚΑΠΝΙΣΜΑΤΟΣ εννοούσα!

.....παρεμπιπτόντως, ξέρεις ποιος μαδαφάκα ανακάλυψε το Τ9;

Link to comment
Share on other sites

Οχι ρε φίλε ΚΑΠΝΙΣΜΑΤΟΣ εννοούσα!

.....παρεμπιπτόντως, ξέρεις ποιος μαδαφάκα ανακάλυψε το Τ9;

Ο Cliff Kushler, εφευρέτης του Τ9 συστήματος εισαγωγής κειμένου για να ξέρεις πιον να ........

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...