Jump to content

Eπιχείρηση Ενυδρείο


nasaki

Recommended Posts

Γειά σας, ονομάζομαι Νάσια, είμαι 24 και κατάγομαι από την φΛΏρινα.

Στην επιχείρηση μου ( κατι λογιστικα) που ειμαι γραμματεας σκεφτομαστε να βαλουμε ενυδρειο

τα φωτα σας!

Link to comment
Share on other sites

καλός ήρθες! Δώσε μας λεπτομέρειες.... ας πούμε διαστάσεις που χωράνε, τι είδους ψάρια σας αρέσουν....κλπ

Link to comment
Share on other sites

εχετε καποια προτιμηση σε κατι , στο λεω γιατι ετσι γενικα δεν θα βγει ακρη

μπορουμε να προτεινουμε απειρους συνδυασμους που το μονο θα κανουν ειναι να σας κουρασουν και να σας μπερδεψουν και στο τελος να μην φτιαξεται τιποτα

γιαυτο σκεφτειται και διαβαστε λιγο τι περιπου θελετε και πιστευω οτι επι συγκεκριμενω θεματων ολοι θα σας βοηθησουν να καταληξετε στην καλυτερη λυση

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στην παρέα !

Link to comment
Share on other sites

:welcomeXL:

Link to comment
Share on other sites

:welcome::welcome::welcome:

Link to comment
Share on other sites

:welcome: και από εμένα.

Ωραία ιδέα το ενυδρείο στον χώρο εργασίας!

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν μας πεις πόσο χώρο διαθέτεις και πόσα λεφτά θες να δώσεις δεν βλέπω να γίνετε προκοπή

Link to comment
Share on other sites

εχουμε τοποθετησει το ενυδρειο απο πιο παλια, τωρα ειναι σκετο, ειχαμε βαλει 2 χρυσόψαρα και κάτι ψεύτικα φυτα και μας εχουν μεινει τα φυτα

ειναι 440 λιτρα νομιζω

λεφτα θα μαζεψουμε ολοι μαζι για οσα χρειαστουν, να ειναι ομορφη κατασκευη

Link to comment
Share on other sites

βάλε διαστάσεις και δες στο προφίλ των ψαριών τι σας αρέσει.....αν τα λίτρα σου είναι αυτά, έχεις πάρα πολές επιλογές!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες στο φορουμ μας.

Επειδη εδω ειναι η ενωτητα του καλωσορισματος και μετα απο μερικες μερες το θεμα κλειδωνει,θα σε παρακαλεσω να ανοιξεις ενα θεμα στη κατηγορια γενικα γλυκου νερου να συζητησουμε ολες τις αποριες σου εκει.

Και παλι καλως ηρθες! :)

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες

Με 440 lt κάνεις θαύματα, δώσε τα στοιχεία που σου ζήτησαν για να εχουμε μια εικόνα του ενυδρείου.

Link to comment
Share on other sites

Αν προσλαβετε συντηρητη ενυδρειου ενδιαφεδομαι...Πλακα κανω.Καλως ηρθες κ απο μενα!

Link to comment
Share on other sites

Καλως ήρθες συντοπίτισσα !!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...