Jump to content

Νεος Κατοικος!ο Ερικος Το Σαλαχι!


velos

Recommended Posts

Ο Ερρικος εν ωρα φαγητου!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ωραιο αν και δεν ξερω καθολου απο αυτα τα ειδη

Link to comment
Share on other sites

Καλως δεχτηκες τον νεο κατοικο,κουκλος !

Οπως ειπες τα λιτρα ειναι λιγα,και να εισαι ετοιμος για πολυ μεγαλες αλλαγες διαστασεων στο μελλον.Δεν θελω να σε αγχωσω,αλλα μοτορο κατω απο 200χ70 δεν θα ειναι καλα.Στο μελλον βεβαια.

Απο τροφη μονο γαριδα κατ. δινεις;Δωσε ποικιλια,οπως γεωσκολυκα(μην το κακομαθεις ομως αφου τρωει κατεψυγμενο,απλα μεζεδακι), και δωσε και ξηρα σιγα σιγα.Πολυ καλη επιλογη ειναι της hikari-sinking carnivore pellets. Μικρη στο μεγεθος και δελεαστικη για τα ψαρια,απ'οσο εχω δει.Αλλωστε το στομα στα σαλαχια,ειναι πιο στενο απ'οσο δειχνει.

Κρατα και χαμηλα νιτρικα.

:)

Link to comment
Share on other sites

Για ολα εχω πληροφορηθει κ ακομα μαθενω κ παντα θα μαθενω!ειναι μοναδικο πλασμα κ ειμαι διατεθημενος να του παρεχω τα καλητερα'ευχαριστω για τις ευχες κ τις πολυτιμες ιδεες!

Στάλθηκε από το Galaxy Nexus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Ο ερρικος μεταφερθηκε σε μεγαλητερο ενυδρειο φιλου μ γτ αποφασησα να ασχοληθω με δισκους!ειναι υγιεστατος κ απολαμβανει 600 λιτρα!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tελειος τελειος τελειος :bow: :bow: :bow::thumbsu: :thumbsu: :thumbsu::bigemo_harabe_net-117: :bigemo_harabe_net-117: :bigemo_harabe_net-117::bigemo_harabe_net-64: :bigemo_harabe_net-64: :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...