Jump to content

Έχει Αυγα ??


Aleri14

Recommended Posts

Καλησπερα παιδια,μια ερωτηση αν το ψαρακι στις φωτο αν εχει αυγα στο στωμα του?? Δεν τρωει ενω ειναι ζωηρο ολη μερα και δειχνει μπουκομενο οπως φαινεται..

post-58737-0-50173600-1402426293_thumb.jpg

post-58737-0-28907700-1402426306_thumb.jpg

post-58737-0-90153100-1402426316_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Για μπουκωμενο μου φαινεται!

Έγινε επεξεργασία - Sturm
Link to comment
Share on other sites

δεν εχω εμπειρια .. αλλα κι εμενα μπουκωμενο μου φαινεται!

Link to comment
Share on other sites

Μπουκομενη 100% φιλε μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

ωωωωωωωωω ευχαριστω παιδες !!!! Θα ενημερωσω οταν εχω νεα !!!

Link to comment
Share on other sites

Καλως τα δεχτηκες!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Με το καλο να σου βγάλει το γόνο, πολυ γουστάρω τις αφρικανες και την όλη τους διαδικασία. Ειναι πάντως μπουκωμένη με τα μπουνια. :)

Link to comment
Share on other sites

Αντε με το καλο τα φτυσει! :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

αρσενικο εχεις για να τα γονιμοποιησει?γιατι βλεπω μια περιεργη μιξη στο ενυδρειο..

Link to comment
Share on other sites

αρσενικο εχεις για να τα γονιμοποιησει?γιατι βλεπω μια περιεργη μιξη στο ενυδρειο..

Καλημερα ναι υπαρχει και ο αντρας,εβοσκε λιγο πιο μακρια, γινεται λιγο χαμος αλλα τα πανε καλα για την ωρα,ηθελα να το κανω κοινωνικο με διαφορα ειδη αφρικανων οποτε δεν ειχα υπολογισει γεννα..

Link to comment
Share on other sites

αρσενικο εχεις για να τα γονιμοποιησει?γιατι βλεπω μια περιεργη μιξη στο ενυδρειο..

Εφοσον τα εβαλε στο στομα,εχουν ηδη γονιμοποιηθει κατα την διαρκεια του αφρικανικου χορου, :)

Link to comment
Share on other sites

Συμβουλη για το πως να πιασω σε 450 λιτρα ενυδρειο γεματο πετρες τα μικρα οταν βγουν για να μη γινουν γευμα ??

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα οκ nature will find the way !!

Link to comment
Share on other sites

Εφοσον τα εβαλε στο στομα,εχουν ηδη γονιμοποιηθει κατα την διαρκεια του αφρικανικου χορου, :)

και πως οι δικες μου θυληκες ειχαν αυγα στο στομα χωρις να εχω αρσενικο στο ενυδρειο?

Link to comment
Share on other sites

και πως οι δικες μου θυληκες ειχαν αυγα στο στομα χωρις να εχω αρσενικο στο ενυδρειο?

Ναι δεν ειναι απαραιτητο να ειναι γονιμοποιημενα φιλαρακι μου!

Link to comment
Share on other sites

Οι παραξενιες της φυσης?η ειχες αρσενικο και δεν το ηξερες,η υβριδισαν με αλλο αρσενικο :)

Link to comment
Share on other sites

Ή την ειχες παρει αυγωμενη!

Link to comment
Share on other sites

Ή την ειχες παρει αυγωμενη!

μαλλον αυτο,αλλα ας μας πει ο φιλος,αν του εχει ξανασυμβει ξανα με το ιδιο ψαρι,να μουκωσει δυχως αρσενικο,για δευτερη φορα.

Link to comment
Share on other sites

μαλλον αυτο,αλλα ας μας πει ο φιλος,αν του εχει ξανασυμβει ξανα με το ιδιο ψαρι,να μουκωσει δυχως αρσενικο,για δευτερη φορα.

Eμενα μου την ειχε κανει 2-3 φορες αφοτου ειχε ζευγαρωσει και την ειχα βγαλει απο το κυριως ενυδρειο. Συμβαινει.. αν και πιστευω ειναι αρκετα σπανιο. Δεν ειναι απαραιτητο παντως να ειναι γονιμοποιημενα ειδικα τις πρωτες φορες κυριως λογω ελλειψης εμπειριας τα περισσοτερα αυγα ειναι ''τζουφια''.

Link to comment
Share on other sites

Συμβουλη για το πως να πιασω σε 450 λιτρα ενυδρειο γεματο πετρες τα μικρα οταν βγουν για να μη γινουν γευμα ??

Υπαρχει το stripping αλλα δεν στο συνιστω!! Ασε τη φυση να κανει τη δουλεια της! :)

Link to comment
Share on other sites

Eμενα μου την ειχε κανει 2-3 φορες αφοτου ειχε ζευγαρωσει και την ειχα βγαλει απο το κυριως ενυδρειο. Συμβαινει.. αν και πιστευω ειναι αρκετα σπανιο. Δεν ειναι απαραιτητο παντως να ειναι γονιμοποιημενα ειδικα τις πρωτες φορες κυριως λογω ελλειψης εμπειριας τα περισσοτερα αυγα ειναι ''τζουφια''.

Τι σου ειχε κανει?δυχως αρσενικο τα εβαλε στο στομα της?Αν ειναι ετσι,θα μαθουμε κατι καινουργιο για την Αφρικη.Ποτε δεν λεω ποτε ,στην Αφρικη :) Παντος σε μενα ποτε δεν συνεβει κατι τετοιο.Που εδω και 1,5 χρονο εχω θηλυκα δυχως αρσενικο

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...