Jump to content

Έχει Αυγα ??


Aleri14

Recommended Posts

Υπαρχει το stripping αλλα δεν στο συνιστω!! Ασε τη φυση να κανει τη δουλεια της! :)

Οχι τετοια πραγματα,η φυση θα κανει πραγματι δουλεια της :)

Link to comment
Share on other sites

Ναι δεν ειναι απαραιτητο να ειναι γονιμοποιημενα φιλαρακι μου!

ναι αυτο εννοω οι θυληκες βαζουν αυγα στο στομα και χωρις να υπαρχει αρσενικο στο ενυδρειο.ειχα συνεχεια μπουκωματα χωρις την παρουσια αρσενικου,και σε 3 μερες τα εφτυναν

Link to comment
Share on other sites

Τι σου ειχε κανει?δυχως αρσενικο τα εβαλε στο στομα της?Αν ειναι ετσι,θα μαθουμε κατι καινουργιο για την Αφρικη.Ποτε δεν λεω ποτε ,στην Αφρικη :) Παντος σε μενα ποτε δεν συνεβει κατι τετοιο.Που εδω και 1,5 χρονο εχω θηλυκα δυχως αρσενικο

Eαν εχει γονιμοποιησει 1-2 φορες με αρσενικο και μετα την βγαλεις κατα πασα πιθανοτητα θα στο κανει και εσενα αδερφε ;) Βγαζουν τα αυγα, αυτο μπουκωνονται χωρις να ειναι γονιμοποιημενα!!! Ανεμογκαστρι! χαχαχαχαχαχαχα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Τι σου ειχε κανει?δυχως αρσενικο τα εβαλε στο στομα της?Αν ειναι ετσι,θα μαθουμε κατι καινουργιο για την Αφρικη.Ποτε δεν λεω ποτε ,στην Αφρικη :) Παντος σε μενα ποτε δεν συνεβει κατι τετοιο.Που εδω και 1,5 χρονο εχω θηλυκα δυχως αρσενικο

Τα θηλυκα αυτα ειχαν γονιμοποιησει παλαιοτερα?

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως λελεουπακια και τζουλιντοχρωμακια απο το ενυδρειο που γεννηθηκαν τα εβγαλα με παγιδα(μπουκαλακι νερου)τωρα για μαλαουη............................i don't know!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...