Jump to content

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 119
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλή επιτυχία .... σαν να βλέπω καλύτερη οργάνωση από το περσινό !!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ενα τραπεζακι παραδιπλα θα ηταν καλο να υπαρχει, καθως τα "ζωακια" που θα φερω αυριο θα ειναι σε 3 Χ 12 λτ δοχεια. ;) (Αρκει να πανε ολα καλα καθως τα εχω απο τωρα συσκευασει και περιμενουν)

Έγινε επεξεργασία - submarine1981
Link to comment
Share on other sites

Ενα τραπεζακι παραδιπλα θα ηταν καλο να υπαρχει, καθως τα "ζωακια" που θα φερω αυριο θα ειναι σε 3 Χ 12 λτ δοχεια. ;) (Αρκει να πανε ολα καλα καθως τα εχω απο τωρα συσκευασει και περιμενουν)

σε εχω ετοιμο!!!

Link to comment
Share on other sites

Εχω μια εγω με δυο εξοδους ρυθμιζομενη....

Την φερνω εαν θελετε.... Αυριο θα αδειασω και την καραντηνα μου, εαν θελετε την φερνω αλλα θελει φως....

Link to comment
Share on other sites

Με δύο σωληνάκια δεν κάνει?

Στάλθηκε από το Haier HW-W910 Elbuit v5.2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γιατι δεν ενημερωθηκα; Γιατι δεν μου ειπε κανεις τιποτα; Γιατι με αφηνετε στο σκοταδι;

Λυκοοοοοοο!!! Θανασηηηηηηηη!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ειδατε σας ακουσε και θα ερθει τωρα!!!!

Χοχοχοχοοχοοοοο!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εχω μια εγω με δυο εξοδους ρυθμιζομενη....

Την φερνω εαν θελετε.... Αυριο θα αδειασω και την καραντηνα μου, εαν θελετε την φερνω αλλα θελει φως....

Με δύο σωληνάκια δεν κάνει?

Στάλθηκε από το Haier HW-W910 Elbuit v5.2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ειναι καλοδεχουμενες ολες.... για την ιστορια ο φιλος ευγενιος θα φερει ζωντανες τροφες για reef.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Γιατι δεν ενημερωθηκα; Γιατι δεν μου ειπε κανεις τιποτα; Γιατι με αφηνετε στο σκοταδι;

Λυκοοοοοοο!!! Θανασηηηηηηηη!!!!!

πλακα κανεις εχουμε ανακοινωση εδω και μερες!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Οχι ρε συ για αυριο! Για αυριο ειμαι ετοιμος! Για σημερα λεω! Γιατι να χασω αυτη την ευκαιρια να βαλω τα μπρατσακια μου και να ρθω;

Link to comment
Share on other sites

Ακριδα 3 παγουρακια θα ειναι των 12 λιτρων. Καλο θα ηταν να εχουν μια αναδευση για οξυγονο ΡΗ κλπ. Αν θες να την φερεις (εστω και με 2 σωληνακια) μια χαρα θα ειναι. Το πολυ πολυ να εναλασουμε το ενα σωληνακι για λιγο ισα ισα για αναδευση στο φυτοπλακτον(το οποιο δεν εχει και τοσο αναγκη για αναδευση σε σχεση με τα αλλα)

Link to comment
Share on other sites

Ακριδα 3 παγουρακια θα ειναι των 12 λιτρων. Καλο θα ηταν να εχουν μια αναδευση για οξυγονο ΡΗ κλπ. Αν θες να την φερεις (εστω και με 2 σωληνακια) μια χαρα θα ειναι. Το πολυ πολυ να εναλασουμε το ενα σωληνακι για λιγο ισα ισα για αναδευση στο φυτοπλακτον(το οποιο δεν εχει και τοσο αναγκη για αναδευση σε σχεση με τα αλλα)

ευγενιε νομιζω οτι ειμαστε ενταξει δυο ατομα θελουν!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...