Jump to content

Recommended Posts

Μπράβο σας για την προσπαθεια. Ειμαι νέος στο φορουμ, δεν κατάφερα να προσέλθω, αλλά είδα τις φωτογραφίες και πήρα μια ιδέα!

(να ρωτήσω κάτι off-topic : Στη φωτο Νο34 στο άλμπουμ, τι φυτό είναι (αυτό με τις ρίζες εννοω)????

Pistia Stratiotes

Αύριο τα comments :P . . .

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 119
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

λυκουργο σε κοβουν οι γραμμες στη μπλουζα.πουπουλο φαινεσαι...χεχε

μπραβο σε ολους παιδια για την οργανωση,και ολη την προσπαθεια.και του χρονου ακομα πιο πολλοι.!!

εχω κόψει ρε συ για αρχη εχω χάσει 6 κιλα!, χαχαχα!

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν μπόρεσα να παραβρεθώ και τώρα που είδα τις φωτογραφίες ζηλεύω. Και του χρόνου aquazone!

του χρόνου θα εισαι μαζι μας και σε ευχαριστούμε γιατι και εσυ βοηθησες αρκετα για την εκδήλωση!

Έγινε επεξεργασία - lykourgos
Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω

Με όλα τα παιδιά από πάνω

Ήταν μια πανέμορφη γιορτή

Που δεν έλλειψε απολύτως τίποτα

Χάρηκα.πολύ που γνώρισα

Κάποια μέλη (niknik,discos,mad23,++)

Που δεν τα είχα αναγνωρίσει

ΥΓ discos φραγκ από την euphyllia

οποτε είσαι έτοιμος στείλε να σου δώσω

Εσυ που ησουνα ρε φιλαρακι???Δεκα ατομα ρωτησα αν σε ξερουν και δεν σε βρηκα!!!!αχαχαχαχα!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν μπόρεσα να παραβρεθώ και τώρα που είδα τις φωτογραφίες ζηλεύω. Και του χρόνου aquazone!

Ξέρουμε οτι αν μπορουσες θα ήσουν μαζί μας...

Μέσα απο την καρδιά μου σου εύχομαι να έρθουν γρήγορα τα περαστικά για το άτομο σου

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστούμε όλους μα όλους που στηρίξατε αυτήν την επιτυχημένη εκδήλωση και μας δίνετε ψυχική δύναμη να το επαναλάβουμε στο μέλλον....

Πάμε γερά και τα καλύτερα έρχονται ......

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Κι εγω απο τη μεριά μου συγχαρητήρια σε ολα τα παιδιά που στήριξαν αυτη την προσπάθεια και ευχομαι του χρόνου ακομα πιο γερά!

( Ασχετο, αλλα ειναι ο μονος τρόπος που εχω εδω..παρακαλώ καποιον απο τους moderators να θυμηθεί το θεμα που εχω με το e-mail επιβεβαίωσης...ευχαριστώ! :bigemo_harabe_net-66: )

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω απο τη μεριά μου συγχαρητήρια σε ολα τα παιδιά που στήριξαν αυτη την προσπάθεια και ευχομαι του χρόνου ακομα πιο γερά!

( Ασχετο, αλλα ειναι ο μονος τρόπος που εχω εδω..παρακαλώ καποιον απο τους moderators να θυμηθεί το θεμα που εχω με το e-mail επιβεβαίωσης...ευχαριστώ! :bigemo_harabe_net-66: )

Έχει λυθεί το θέμα σου φίλε μου..

Link to comment
Share on other sites

Έχει λυθεί το θέμα σου φίλε μου..

ναι το ειδα, ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Να σας πω τωρα κι εγω τις δικες μου εντυπωσεις για την εκδηλωση. Ηταν η πρωτη μου φορα.

Πραγματικα δεν το περιμενα..

Ειμαι 35 χρονων με οικογενεια και παιδια, ειχα 10 φιλους που οι υποχρεωσεις με εκαναν και εχασα τους μισους, και μεγαλωνοντας ειχα καταληξει πως ολο και περισσοτερο θα "κλεινομαι" και οι γνωριμιες οι μελλοντικες θα γυρνανε παντα στην σφαιρα του επαγγελματικου και του ανουσιου.

Μπαινω πριν καιρο στο φορουμ να διαβασω να ενημερωθω, εντελως παθητικα και σιγα σιγα, δειλα δειλα, γραφω μια δυο κουβεντες.

Και να σου σημερα που ερχομαι στην εκδηλωση και συναντω μια ζωντανη παρεα, χαμογελα, ανθρωπους να μου σφιγγουν το χερι, ανθρωπους σαν εμενα, με τα ιδια προβληματα και ανησυχιες, να μιλαμε για ωρες σαν να γνωριζομαστε καιρο..

Πραγματικα παιδια ειμαι πολυ περηφανος που ειμαι μελος της ομαδας αυτης, ειμαι πολυ χαρουμενος που μπηκα στην παρεα σας..

Συγχαρητηρια στους διοργανωτες, η κουραση ηταν σιγουρα μεγαλη αλλα μας δωσατε μεγαλη χαρα, (η κορη μου ολο το απογευμα φωναζει "τα κοραλια μας τα εδωσε ο Μιχαλης")..

Καλη δυναμη να εχετε να συνεχιζετε να το κανετε, εμεις παντα θα ακολουθουμε, θα στηριζουμε και γιατι οχι αν μας ζητηθει θα βοηθαμε κιολας..

Να ειμαστε ολοι καλα και του χρονου με περισσοτερη αγαπη και παθος να το ξανακανουμε.

Πετρος.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Να σας πω τωρα κι εγω τις δικες μου εντυπωσεις για την εκδηλωση. Ηταν η πρωτη μου φορα.

Πραγματικα δεν το περιμενα..

Ειμαι 35 χρονων με οικογενεια και παιδια, ειχα 10 φιλους που οι υποχρεωσεις με εκαναν και εχασα τους μισους, και μεγαλωνοντας ειχα καταληξει πως ολο και περισσοτερο θα "κλεινομαι" και οι γνωριμιες οι μελλοντικες θα γυρνανε παντα στην σφαιρα του επαγγελματικου και του ανουσιου.

Μπαινω πριν καιρο στο φορουμ να διαβασω να ενημερωθω, εντελως παθητικα και σιγα σιγα, δειλα δειλα, γραφω μια δυο κουβεντες.

Και να σου σημερα που ερχομαι στην εκδηλωση και συναντω μια ζωντανη παρεα, χαμογελα, ανθρωπους να μου σφιγγουν το χερι, ανθρωπους σαν εμενα, με τα ιδια προβληματα και ανησυχιες, να μιλαμε για ωρες σαν να γνωριζομαστε καιρο..

Πραγματικα παιδια ειμαι πολυ περηφανος που ειμαι μελος της ομαδας αυτης, ειμαι πολυ χαρουμενος που μπηκα στην παρεα σας..

Συγχαρητηρια στους διοργανωτες, η κουραση ηταν σιγουρα μεγαλη αλλα μας δωσατε μεγαλη χαρα, (η κορη μου ολο το απογευμα φωναζει "τα κοραλια μας τα εδωσε ο Μιχαλης")..

Καλη δυναμη να εχετε να συνεχιζετε να το κανετε, εμεις παντα θα ακολουθουμε, θα στηριζουμε και γιατι οχι αν μας ζητηθει θα βοηθαμε κιολας..

Να ειμαστε ολοι καλα και του χρονου με περισσοτερη αγαπη και παθος να το ξανακανουμε.

Πετρος.

Τα είπες όλα !! :)

Link to comment
Share on other sites

χαρήκαμε και εμείς που σε γνωρίσαμε απο κοντά αλλα και τα αλλα παιδιά που έρχονται πρώτη φορά σας περιμένουμε και στις συναντήσεις που ειμαστε ποιο χαλαρή!

Link to comment
Share on other sites

Να σας πω τωρα κι εγω τις δικες μου εντυπωσεις για την εκδηλωση. Ηταν η πρωτη μου φορα.

Πραγματικα δεν το περιμενα..

Ειμαι 35 χρονων με οικογενεια και παιδια, ειχα 10 φιλους που οι υποχρεωσεις με εκαναν και εχασα τους μισους, και μεγαλωνοντας ειχα καταληξει πως ολο και περισσοτερο θα "κλεινομαι" και οι γνωριμιες οι μελλοντικες θα γυρνανε παντα στην σφαιρα του επαγγελματικου και του ανουσιου.

Μπαινω πριν καιρο στο φορουμ να διαβασω να ενημερωθω, εντελως παθητικα και σιγα σιγα, δειλα δειλα, γραφω μια δυο κουβεντες.

Και να σου σημερα που ερχομαι στην εκδηλωση και συναντω μια ζωντανη παρεα, χαμογελα, ανθρωπους να μου σφιγγουν το χερι, ανθρωπους σαν εμενα, με τα ιδια προβληματα και ανησυχιες, να μιλαμε για ωρες σαν να γνωριζομαστε καιρο..

Πραγματικα παιδια ειμαι πολυ περηφανος που ειμαι μελος της ομαδας αυτης, ειμαι πολυ χαρουμενος που μπηκα στην παρεα σας..

Συγχαρητηρια στους διοργανωτες, η κουραση ηταν σιγουρα μεγαλη αλλα μας δωσατε μεγαλη χαρα, (η κορη μου ολο το απογευμα φωναζει "τα κοραλια μας τα εδωσε ο Μιχαλης")..

Καλη δυναμη να εχετε να συνεχιζετε να το κανετε, εμεις παντα θα ακολουθουμε, θα στηριζουμε και γιατι οχι αν μας ζητηθει θα βοηθαμε κιολας..

Να ειμαστε ολοι καλα και του χρονου με περισσοτερη αγαπη και παθος να το ξανακανουμε.

Πετρος.

+1000

Link to comment
Share on other sites

Στα 2 προηγούμενα meeting δεν το χάρηκα γιατί λόγο υποχρεώσεων έκατσα πολύ λίγο, αλλά το σημερινό με αποζημίωσε.

Αυτό το κλίμα επικρατεί και στα meetings, καφές, ψαροκουβεντες, διαπροσωπικές γνωριμίες , χαβαλές, ανταλλαγές φυτών (και όχι μόνο), μπύρες, διάθεση και γέλιο.

Αυτό που το ξεχώρισε σε "γιορτή του χόμπι " είναι η προσφορά και η προσέλευση, οσοι περισσότεροι τόσο καλύτερα.

Ένα μπράβο λοιπόν σε όλους που είχαν κάτι να προσφέρουν. Έγινε η ανταλλαγή και φτάσανε να πάρουν ολοι , άτομα καινούριοι στο χόμπι που δεν είχαν να φέρουν κάτι και αυτοί να φύγουν με χαμόγελα.

Ένα μπράβο στη συνεισφορά του καθένα που είτε πήγε από τη προηγούμενη για το στήσιμο , είτε στο τέλος για το μάζεμα , είτε γιατί λειπει από όλες της φάσεις λόγο ότι ήταν πίσω από ενα φακό, είτε γιατί δε θα έχει φωνή να μιλήσει αύριο, είτε γιατί παπαριασαν τα χέρια του μέσα στα νερά χωρίς να προλάβει να πιεί ένα καφέ......και να οργανωθεί έτσι η εκδήλωση και να τα βρούμε όλα έτοιμα.

Ένα μπράβο στα μαγαζιά και στις εταιρίες που στηρίζουν τον θεσμό είτε με την διάθεση υλικών (ενυδρεία- φίλτρα-φωτιστικά ) για την διεξαγωγή της εκδήλωσης ,είτε με την μορφή δώρων.

Όλα ήταν τέλεια.

Μακάρι και του χρόνου να συνεχιστεί ο θεσμός.

Μπράβο σε όλους !!!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ένα μεγάλο μπράβο και από μένα σε όλους οσους αγωνίστηκαν για να βγει αυτό το υπέροχο αποτέλεσμα και χάρηκα ιδιαίτερα που για άλλη μια φορά όλοι ήταν χαμογελαστοι και τόσο πολύ χαρούμενοι.Ελπιζω του χρόνου όπως και σε όλες τις υπόλοιπες διοργανώσεις να υπάρχει πιο πολύ κόσμος ώστε να ξεχνιέται από τα προβλήματα της καθημερινοτητας και να περνάει υπέροχα κατά την διάρκεια της διοργάνωσης.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Εχω ξενερωσει τερμα.. :( Δυστυχος δεν καταφερα χθες να ειναι στο swap επειδη δουλευα.

Ειδα τις φωτο και ξενερωσα τελειως!

Μπραβο ρε παιδια για την οργανωση,αν και ειμουν σιγουρος οτι ολα θα πηγαιναν τελεια οπως παντα!

Αντε και του χρονου φιλοι μου!:)

Link to comment
Share on other sites

Επισεις να μην ξεχναμε και το μελος submarine και φιλο Ευγενιο που εφερε rotifer,fhytoplacton και gamarus για ολους τους παρευρισκομενους.

Link to comment
Share on other sites

Βιντεο δεν εχουμε; Εεεε; Εεεε;

Link to comment
Share on other sites

Όμορφα πράγματα!!!!!!

Του χρόνου δεν τη γλιτώνετε, θα έρθω κι εγώ!! :D

Link to comment
Share on other sites

Βιντεο δεν εχουμε; Εεεε; Εεεε;

Ανυπομονο αγορι!

Μεχρι το τελος τις εβδομαδος θα ειναι ετοιμο!

Link to comment
Share on other sites

Ανυπομονο αγορι!

Μεχρι το τελος τις εβδομαδος θα ειναι ετοιμο!

Η καλη δουλεια αργει να γινει

Επαγγελματικη οπως παντα απ τον Δημητρη

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε θερμά τον φωτογράφο να σε καλά και του χρόνου!!!!!!!!!

Σε ευχαριστώ. Εύχομαι την ίδια και καλύτερη επιτυχία την επόμενη φορά.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...