Jump to content

Ebay Φωτιστικο


paris soroni

Recommended Posts

ρευμα Παρη.......................στο θεο,με υπογραφη,αλλα φωτισμος σουπερ.

Το ξερω φιλε αλλα οπως ειπες και συ ειναι σουπερ
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 62
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Με τοσες επιλογες πια γιατι να πας σε μεταλου....

Πολυ μεγαλη καταναλωσει ρευματος, μεγαλες θερμοκρασιες στο ενυδρειο που μεταφραζωνται και σε λειτουργεια του ψυκτικου ή των ανεμιστηρων, ακριβες λαμπες...

Γενικοτερα εχουν πολλα μειων...

Link to comment
Share on other sites

Με τοσες επιλογες πια γιατι να πας σε μεταλου....

Πολυ μεγαλη καταναλωσει ρευματος, μεγαλες θερμοκρασιες στο ενυδρειο που μεταφραζωνται και σε λειτουργεια του ψυκτικου ή των ανεμιστηρων, ακριβες λαμπες...

Γενικοτερα εχουν πολλα μειων...

Συμφωνο απολυτα φιλαρακι με τα κατα που μου λες αλλα νομιζω οτι το φως που παραγει δεν υπαρχει σε αλλη λαμπα
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνο απολυτα φιλαρακι με τα κατα που μου λες αλλα νομιζω οτι το φως που παραγει δεν υπαρχει σε αλλη λαμπα

Οι μεταλου ειναι εκπληκτικές λάμπες, αδυναμίες μου για πολλα χρονια αλλα... Δυστηχως σου ζεστάνουν πολυ το νερο στο ενυδρειο σου θέλοντας και μη. Ειναι η φύση τους και πως δουλεύουν. Αν δεν εχεις πρόβλημα με αυτο εισαι οκ απο αυτη τη παράμετρο.

Αλλη σοβαρή παράμετρος ειναι οτι οι μεταλου θέλουν προσοχη. Λογο της δυναμης τους και της διαπερατοτητας τους οσο ακομα εισαι αρχάριος, μια τιμή, κατι να σου παει στραβά απο το ιδανικό θα γεμίσεις αλγες για πλάκα. Θελει προσοχη και εμπειρια η ΜΗ.

Αυτα ειναι τα δυο σοβαρά μείων που εχει, απο εκει και περα ειναι ενας εκπληκτικός τρόπος φωτισμού, οχι πως δεν υπαρχουν και άλλοι εκπληκτικοι, αλλα οι αδυναμίες (τις λατρεύω) δεν κρύβονται .:)

Εαν τελικά πας σε αυτο τον φωτισμό, προσοχη τι λάμπες θα παρεις. Ειναι πολυ σημαντικό για ουσιαστικός αλλα και αισθητικούς λόγους.

Έγινε επεξεργασία - Discos
Link to comment
Share on other sites

Οι μεταλου ειναι εκπληκτικές λάμπες, αδυναμίες μου για πολλα χρονια αλλα... Δυστηχως σου ζεστάνουν πολυ το νερο στο ενυδρειο σου θέλοντας και μη. Ειναι η φύση τους και πως δουλεύουν. Αν δεν εχεις πρόβλημα με αυτο εισαι οκ απο αυτη τη παράμετρο.

Αλλη σοβαρή παράμετρος ειναι οτι οι μεταλου θέλουν προσοχη. Λογο της δυναμης τους και της διαπερατοτητας τους οσο ακομα εισαι αρχάριος, μια τιμή, κατι να σου παει στραβά απο το ιδανικό θα γεμίσεις αλγες για πλάκα. Θελει προσοχη και εμπειρια η ΜΗ.

Αυτα ειναι τα δυο σοβαρά μείων που εχει, απο εκει και περα ειναι ενας εκπληκτικός τρόπος φωτισμού, οχι πως δεν υπαρχουν και άλλοι εκπληκτικοι, αλλα οι αδυναμίες (τις λατρεύω) δεν κρύβονται .:)

Εαν τελικά πας σε αυτο τον φωτισμό, προσοχη τι λάμπες θα παρεις. Ειναι πολυ σημαντικό για ουσιαστικός αλλα και αισθητικούς λόγους.

Τελικα το αποφασισα και πηρα τηλ σημερα να μου το στειλουν σε δυο μερες θα τοχω ειναι κομπλε με τις λαμπες του
Link to comment
Share on other sites

Θερμοκρασια χρώματος και μάρκα οι λάμπες;

Link to comment
Share on other sites

Μαριε απο οτι εισα στις φωτο οι λαμπες ειναι τις ατι λεπτομεριες θα σου πω αυριο που θα το χω στα χερια μου

Link to comment
Share on other sites

Εννόουσα τις MH :)

Link to comment
Share on other sites

Το φωτιστικο ηρθε και μπηκε στη θεση του μερικες φωτο λεπτομεριες αργοτερα που θα εχω χρονοpost-58762-0-69628800-1406437273_thumb.jpgpost-58762-0-19713300-1406437307_thumb.jpgpost-58762-0-36292900-1406437425_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ασπρο το βλεπω

Έγινε επεξεργασία - niknik
Link to comment
Share on other sites

Οταν ειναι πλα αναμενα ειναι οι mh πολυ δυνατες γιαυτο φαινετε ασπρο

Έγινε επεξεργασία - paris soroni
Link to comment
Share on other sites

Θερμοκρασίες οι λάμπες; Τι μάρκα ειναι; Πιέζουν πολυ σημαντικό ρόλο αυτα, δεν βάζουμε ενα φωτιστικό ετσι χωρις να ξέρουμε τα αλλα.

Να το χαιρεσε και καλες αναπτύξεις στα κοραλακια σου :)

Link to comment
Share on other sites

Θερμοκρασίες οι λάμπες; Τι μάρκα ειναι; Πιέζουν πολυ σημαντικό ρόλο αυτα, δεν βάζουμε ενα φωτιστικό ετσι χωρις να ξέρουμε τα αλλα.

Να το χαιρεσε και καλες αναπτύξεις στα κοραλακια σου :)

Ευχαριστω μαριε νασε καλα
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...