Jump to content

Αποριες Για Ψαρια Guppy


kostas-servetas@hotmail.com

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 54
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ζητα μεσω μιας αγγελιας... μπορει να βρεις και σαν χαρισμα... δεν ειναι δα και κανενα δυσκολο ή σπανιο φυτο.

Link to comment
Share on other sites

εγω στο ενυδρειο μου να το αφησω να επιπλεει?γιατι βλεπω καποιους που το εχουν φυτεμενο στο πατο του ενυδρειου!!!

(κανω εδω τις ερωτησεις για να μην σας τρελανω και εχω 50 θεματα στο τελος)

Link to comment
Share on other sites

εγω στο ενυδρειο μου να το αφησω να επιπλεει?γιατι βλεπω καποιους που το εχουν φυτεμενο στο πατο του ενυδρειου!!!

(κανω εδω τις ερωτησεις για να μην σας τρελανω και εχω 50 θεματα στο τελος)

Ναι. :)

Link to comment
Share on other sites

αν θελεις να το βαλεις καθετα, δεστο σε μια πετρα ή ριζα με πετονια..

αν το φυτεψεις , το φυτεμενο τμημα θα σαπισει

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορεις να ερθεις μετρο ηλιουπολης ή αλιμου σου δινω εγω κερατοφυλλο.

Link to comment
Share on other sites

αα κατι τελευταιο τα μικρα με τι τροφη θα ταιζονται? να πεταω περισσοτερο ωστε να μενει και κατω?

Θα τρίβεις πολύ καλά αυτήν που δίνεις στα μεγάλα. Τα μικρά θα βρουν τρόπο. Στις αρχές τρώνε σχεδόν από την επιφάνεια.

Link to comment
Share on other sites

Θα τρίβεις πολύ καλά αυτήν που δίνεις στα μεγάλα. Τα μικρά θα βρουν τρόπο. Στις αρχές τρώνε σχεδόν από την επιφάνεια.

οκ σε ευχαριστω πολυ!!!

Link to comment
Share on other sites

επειδη τωρα με αυτην την ιδεα σκεφτομαι να βαλω τερμα στο πισω τζαμι του ενυδρειου καλαμακια (ξυλινα) και με 2 βαριδια να τα αφησω στον πατο και εκει να δενω το κερατοφυλλο!!!

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν θέλεις να το αφήσεις ελεύθερο ;

Link to comment
Share on other sites

Ίσως είναι από ενυδρεία με χαμηλά νιτρικά , γι αυτό φαίνεται έτσι το φυτό ταλαιπωρημένο. :)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν είμαι σίγουρος ότι είναι μεταλλαγμένα θηλυκά πάντως. Αν μπορούσες να βγάλεις μια πιο καθαρή φωτογραφία θα μπορούσαμε να πούμε με μεγαλύτερη σιγουριά.

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω οτι ειναι ασχετο αλλα μηπως μπορει καποιος να μου πε πως να φτιαξω περιεχόμενο?

Link to comment
Share on other sites

επειδη τωρα με αυτην την ιδεα σκεφτομαι να βαλω τερμα στο πισω τζαμι του ενυδρειου καλαμακια (ξυλινα) και με 2 βαριδια να τα αφησω στον πατο και εκει να δενω το κερατοφυλλο!!!

Πάρε μια μικρή βεντούζα και με λίγη μπετονιά δέσε το κερατοφυλλο και κόλησε το στο τζάμι

Το ξέρω οτι ειναι ασχετο αλλα μηπως μπορει καποιος να μου πε πως να φτιαξω περιεχόμενο?

Αν είναι άσχετο καλύτερα άνοιξε ένα θεματακι στην αντίστοιχη κατηγορία του forum για να μην χαλάμε και το θέμα του φίλου.

Αν είναι σχετικό εξήγησε μας λίγο καλύτερα τι εννοείς . . .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αν είναι άσχετο καλύτερα άνοιξε ένα θεματακι στην αντίστοιχη κατηγορία του forum για να μην χαλάμε και το θέμα του φίλου.

Αν είναι σχετικό εξήγησε μας λίγο καλύτερα τι εννοείς . .

ενοω, πως να ανοιξω θεματακι?

Link to comment
Share on other sites

ενοω, πως να ανοιξω θεματακι?

Πηγαίνεις στην κατηγορία που θέλεις , πατάς επάνω δεξιά το Νέο Θέμα , γράφεις τίτλο και κείμενο και είσαι έτοιμος.

Link to comment
Share on other sites

και μια τελευτεα τι ενοεις κατηγορια και πως πηγαινεις ειμαι καινουριος στο φορουμ αλλα εμπειρος με τα ψαρια

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...