Jump to content

New Tsip Reef


Tsipouras

Recommended Posts

Ευχαριστω φιλαρακι λιγο που τα δοκιμασα ειναι οντως εργαλεια!βλεπεις δυο χρονια σε 100 λιτρα εκανα δουλεια μου με 2 sunsun...

Link to comment
Share on other sites

Μεγειές, άντε καλοδούλευτες !!!!

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω Ακριδα,ευχαριστω Παυλο!Θα σας πω γνωμες συντομα!λιγο που τις δοκιμασα σε κουβα παντω ειδα δυναμη!και τα προγραμματα ενδιαφεροντα...βασικα το w2 δεν καταλαβα ακριβως τι διαφορα εχει απο το Η αλλα θα το ανακαλυψω στην πραξη...

Link to comment
Share on other sites

Το H με το W απ οτι εχω καταλαβει ειναι πτι στο πρωτο ειναι μεγαλη και σταθερη η ροη ενω στο αλλο ανεβωκατεβαινει...

Αντε με το καλο να βραχουν :)

Link to comment
Share on other sites

a615a63653db9012463debdc99d8d4a1.jpg

Ατσα! Νατα τα μωράκια.. Καλοδουλευτα!!

Έγινε επεξεργασία - Discos
Link to comment
Share on other sites

Μπηκε σπιτι επιτελους.θελει λιγο καθαρισμα απο σιλικονες και σκεψη για το πως θα γινει η μετακομηση οταν ερθει εκεινη η ωρα.θελω ιδεες...Δημοσιευμένη  εικόνα

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω...μου χει βγαλει λιγο το λαδι με το καθαρισμα βεβαια...

Link to comment
Share on other sites

Μολις φτιαχτει θα μπει και το σεμεδακι που βλέω διπλα!!!!!???

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα ναι κλασικο ελληνικο ενυδρειο!!!λοιπον ακουστε το project να πειτε ιδεες!το ενυδρειο που εχς ηδη ειναι πανω στο επιπλο που θα μπει και αυτο στο δωματιο μου!και θελω να μεταφερω και το επιπλο στο σαλονι οπου θα μπει το καινουριο ενυδρειο!στο δεξι ντουλαπι του επιπλου υπαρχει το σαμπ!και στο αριστερο ντουλαπι υπαρχει ενας κυβος που ειναι μεσα η αναπληρωση!

Link to comment
Share on other sites

Καλως σου ηρθε φιλε μου και καλοβρεχτο/καλογεμιστο!! :jig:

Εχω αναπτηρα....εχεις σεμεδακι?? :usd::usd:

Κάτι τέτοια λες και χαλάς την ελληνική παράδοση. Τώρα με το σεμεδάκι θυμήθηκα την μάνα μου όταν πρώτο βγήκαν η τηλεοράσεις τύπου TFT, plasma κτλ. Η απογοήτευσή της δεν περιγράφεται.

Το ξέρεται ότι τα καινούρια ψυγεία που πλέον έχουν τον καταψύκτη κάτω, είναι σχέδιο ελληνίδας νοικοκυράς. Βαρέθηκε να βγάζει το μισό σεμεδάκι κοκαλωμένο από την κατάψυξη.

Γιάννη όλο το ενυδρείο το παλιό άδειασμα σε βαρέλια κουβάδες κτλ Ανεβάζουμε το καινούριο στην βάση και ξανά γέμισμα. Ότι περισσέψει στο σαμπ.

Link to comment
Share on other sites

Σε 3 μερες μου ερχεται η αντλια επιστροφης (jebao dc6000) θα δω ποσο καιρο θα παρει να γινει κ το ενα φωτιστικο και θα το δουμε γιατι να βαλω μονο τα δυο glo με τις 4 t5 μου φαινεται λιγο εστω και για λιγες μερες!τι λενε και οι παλιοτεροι??

Link to comment
Share on other sites

Κάτι τέτοια λες και χαλάς την ελληνική παράδοση. Τώρα με το σεμεδάκι θυμήθηκα την μάνα μου όταν πρώτο βγήκαν η τηλεοράσεις τύπου TFT, plasma κτλ. Η απογοήτευσή της δεν περιγράφεται.

Το ξέρεται ότι τα καινούρια ψυγεία που πλέον έχουν τον καταψύκτη κάτω, είναι σχέδιο ελληνίδας νοικοκυράς. Βαρέθηκε να βγάζει το μισό σεμεδάκι κοκαλωμένο από την κατάψυξη.

Γιάννη όλο το ενυδρείο το παλιό άδειασμα σε βαρέλια κουβάδες κτλ Ανεβάζουμε το καινούριο στην βάση και ξανά γέμισμα. Ότι περισσέψει στο σαμπ.

:hysterical::hysterical::hysterical::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Κάτι τέτοια λες και χαλάς την ελληνική παράδοση. Τώρα με το σεμεδάκι θυμήθηκα την μάνα μου όταν πρώτο βγήκαν η τηλεοράσεις τύπου TFT, plasma κτλ. Η απογοήτευσή της δεν περιγράφεται.

Το ξέρεται ότι τα καινούρια ψυγεία που πλέον έχουν τον καταψύκτη κάτω, είναι σχέδιο ελληνίδας νοικοκυράς. Βαρέθηκε να βγάζει το μισό σεμεδάκι κοκαλωμένο από την κατάψυξη.

Γιάννη όλο το ενυδρείο το παλιό άδειασμα σε βαρέλια κουβάδες κτλ Ανεβάζουμε το καινούριο στην βάση και ξανά γέμισμα. Ότι περισσέψει στο σαμπ.

:hysterical::hysterical::hysterical::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Φιλε tsip δεν νομιζω να υπαρχει ιδιαιατερο προβλημα να μεινουν με αυτο το φωτισμο για μερικες μερες!

Περιπου για ποσες το υπολογιζεις και τι λαμπες εχει πανω?39αρες η' 54αρες?

Με το καλο να ερθει και η επιστροφη! :jig:

Link to comment
Share on other sites

Ειναι 4 χ 24 watt.δεν το υπολογιζω γιατι ακομα ουτε τα λεντακια δεν εχουν ερθει.

Link to comment
Share on other sites

Σε 3 μερες μου ερχεται η αντλια επιστροφης (jebao dc6000) θα δω ποσο καιρο θα παρει να γινει κ το ενα φωτιστικο και θα το δουμε γιατι να βαλω μονο τα δυο glo με τις 4 t5 μου φαινεται λιγο εστω και για λιγες μερες!τι λενε και οι παλιοτεροι??

Μου αρέσει που δεν βιαζόσουν !!!

Το καθάρισες ωρέ ;

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα δε βιαζομαι.ετσι κ αλλιως περιμενω την αντλια επιστροφης ακομα.πρεπει να παρω βραχο και αραγωνητη...εχω ακομα....το καθαρισα σταματη αλλα θα το ξαναδω σημερα!

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραια αυτη η επιστροφή. Δουλευει ρολόι, με το καλο να σου ελθει. :)

Μια και ειδα σεμεδάκια..

http://youtu.be/Gs_52TPZbt8

Link to comment
Share on other sites

Μπηκε σπιτι επιτελους.θελει λιγο καθαρισμα απο σιλικονες και σκεψη για το πως θα γινει η μετακομηση οταν ερθει εκεινη η ωρα.θελω ιδεες...9c31d168a74bc43722e4d5c73f681cfc.jpg

Με το καλο φιλε μου να γεμισει και να το δεις οπως εσυ το φανταζεσαι!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...