Jump to content

Έκθεση Pets In Action 2014 !!


Discos

Recommended Posts

Μερικές φωτογραφίες από τις ετοιμασίες για την έκθεση που το Aquazone έχει δικό του χώρο και σκοπεύουμε να περάσουμε πολύ καλά!!

9f1df1eb9d1d827d0c6d9a93999be118.jpg

5fc97a98cc78daa63644419ad5ddf291.jpg

bad87ddbe87bd7a7c2895e1e6f058e0c.jpg

9764a82cf4701ee62dfd232da000d36b.jpg




Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Την παρασκευη θα ειμαι εκει!

1)Τι εισοδο εχει?

2)τι ωρα την παρασκεθη ξεκιναεθ η προσελευση?

Link to comment
Share on other sites

Έχε χάρη που δεν έχω

χρόνο , ειδάλλως θα με είχατε

κάθε μέρα εκεί

Τυχεροιιι

Link to comment
Share on other sites

Και μια ζέστη καληνύχτα με μερικες ακομα

0dea5e89d26ecfeb4be904aaf179f38d.jpg

Τι νομίζετε, η άμμος μόνη της πλένετε;

1a33f6f256a332e092ccc1273a3fd955.jpg

Στο κλείσιμο.. Ωραιο γινεται ;)

2abbd294da01983aaeb5d1b8c4b5ef80.jpg

Μετα τις μπύρες και τα σχετικα εδέσματα μια selfie έξω απο το χωρο

e2952284f4a990e0410edcb91db7dee5.jpg

Η είσοδος ειναι δωρεάν. Σας περιμένουμε ολους!! :) :) :jig: :jig:!

Έγινε επεξεργασία - Discos
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Νομιζω δεν εχει ειδοσο...

Περισσοτερες πληροφοριες στο www.petsinaction.gr

Link to comment
Share on other sites

Το ειχα δει το σιτε τωρα βρηκα τα ωραρια!

Παρασκευη 12:00-22:00

Σαβ-Κυρ 10:00-20:00

Link to comment
Share on other sites

Σας περιμένουμε όλους τόσο το Σάββατο που η καθιερωμένη συνάντηση θα γίνει στο περίπτερο του Aquazone οσο και τις υπόλοιπες μέρες,θα ειναι μεγαλη μας χαρα.....

Το Aquazone είστε ολοι εσείς..............

Υ.Γ Αύριο το απόγευμα θα στήσουμε τα ενυδρεία και το aquascape τους,όποιος θελει μπορει να ερθει και αν περισσεύουν κλαδέματα απο φυτά ειναι καλοδεχούμενα....

post-3-0-87875400-1412804441_thumb.jpg

post-3-0-91527700-1412804448_thumb.jpg

post-3-0-39996800-1412804460_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

αρε AQUAZONE.grθα μας τρελανεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Έγινε επεξεργασία - lykourgos
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μερικες και απο εμενα...

Δημοσιευμένη  εικόναΔημοσιευμένη  εικόναΔημοσιευμένη  εικόνα

Sent from the crossroad of starway to heaven and highway to hell....

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω επαθα πλακα σε πολλους τομεις!!!! :bigemo_harabe_net-143:

Ο χωρος της εκθεσης ειναι απλα απιστευτος!

Ειναι τεραστιος και πραγματικα νοιωθεις ενα δεος!Καμια σχεση με την προηγουμενη εκθεση!Ειναι ατελειωτος και πραγματικα υπαρχει μια αυρα αγαπης για τα κατοικιδια γενικοτερα,η οποια ειναι αισθητη με το που μπαινεις στα κτιρια!

Ολοι οι ανθρωποι εκει δειχνουν μια απιστευτη αλληλεγγυη μεταξυ τους,που λες ειμαι στο σωστο χωρο,εδω αγαπανε ολοι τα κατοικιδια και γενικα το χομπυ!

Ολοι να μιλανε,να βοηθανε ο ενας τον αλλο σε οτι χρειαστει σαν να ειναι ολοι ΕΝΑ,απο κατσαβιδια μεχρι και μπετονια .

Αυτο μου αρεσε παρα πολυ!

Και μεσα σε ολα αυτα τα κορυφαια κομματια και ανθρωπους του χομπυ και των κατοικιδιων....το αγαπαπημενο μας aquazone!!!! :bigemo_harabe_net-143:

Σαν αναποσπαστο κομματι αυτης της τεραστιας αλυσιδας που εχει να κανει με τα ζωακια που φιλοξενουμε στα σπιτια μας!

Αυτο ειναι ενα ΤΕΡΑΣΤΙΟ φορουμ με πολυ μεγαλο ειδικο βαρος και που πραγματικα σε κανει να νοιωθεις πολυ τυχερος να εισαι μελος του!

Ανεξαρτητα απο την παρουσια του αγαπημενου μας φορουμ στην εκθεση,αξιζει να ερθετε παιδια!

Πραγματικα θα ειναι τρομερη η εκθεση :jig:

Καλη δυναμη στο στησιμο/προετοιμασιεςκαι καλα να περασουν ολοι οσοι συμμετεχουν σε αυτη :thumbsu:

Ε και εμειςσαν φορουμ εχουμε και τη συναντηση μας εκει,να πιουμε και το καφεδακι μας και μετα να παμε να χαζεψουμε την υπολοιπη εκθεση!

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Σας περιμένουμε όλους τόσο το Σάββατο που η καθιερωμένη συνάντηση θα γίνει στο περίπτερο του Aquazone οσο και τις υπόλοιπες μέρες,θα ειναι μεγαλη μας χαρα.....

Το Aquazone είστε ολοι εσείς..............

Υ.Γ Αύριο το απόγευμα θα στήσουμε τα ενυδρεία και το aquascape τους,όποιος θελει μπορει να ερθει και αν περισσεύουν κλαδέματα απο φυτά ειναι καλοδεχούμενα....

attachicon.gifIMG_6557.JPG

attachicon.gifIMG_6558.JPG

attachicon.gifIMG_6560.JPG

Το Aquazone είστε ολοι εσείς..............

Θαναση τα ειπες ολα φιλε σε αυτη τη φραση!

Παιδια κρατηστε αυτη τη προταση και το συναισθημα που θα σας προκαλεσει οταν μπειτε σε αυτο το χωρο :bow:

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο που έχω να πώ είναι ότι οι φωτογραφίες του Μάριου (discos) είναι ανάποδες και από ποιότητα χάλια γιατί της τράβηξε με iphone!!!!! πάρε android ρέέέέέέέέέέέέέέέέ!!!!!!!!!!!!!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Το μόνο που έχω να πώ είναι ότι οι φωτογραφίες του Μάριου (discos) είναι ανάποδες και από ποιότητα χάλια γιατί της τράβηξε με iphone!!!!! πάρε android ρέέέέέέέέέέέέέέέέ!!!!!!!!!!!!!!

6146489803_ba0520b488_s.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ποιες ειναι ανάποδες; Ανάποδος εισαι εσυ, μια χαρα της βλεπω! Άντε στείλε και εκείνο το adroid mail να εχει και τις φωτο, γιατι ειναι αδειοοοοο απο όπου και αν ανοιχτεί!!

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο που έχω να πώ είναι ότι οι φωτογραφίες του Μάριου (discos) είναι ανάποδες και από ποιότητα χάλια γιατί της τράβηξε με iphone!!!!! πάρε android ρέέέέέέέέέέέέέέέέ!!!!!!!!!!!!!!

6146489803_ba0520b488_s.jpg

:lolu::lolu::lolu::lolu:

:hysterical::hysterical::hysterical:

:lmao::lmao::lmao::lmao::lmao:

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο παιδια για την δουλεια που κανετε!

Φτιαξτε ομορφα πραγμματα να χαζεψουμε την Κυριακη!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλή δύναμη και καλό κουράγιο σε όλα τα παιδιά που θα στήσουν το περίπτερο.

Μάριε δεν ήξερα ότι είσαι τόσο καλός φωτογράφος, Την άλλη εβδομάδα έχω ένα γάμο, νομίζω αν σε κρεμάσουμε ανάποδα θα έχουμε φανταστικές φωτογραφίες.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο παιδια για την δουλεια που κανετε!

Φτιαξτε ομορφα πραγμματα να χαζεψουμε την Κυριακη!!!!

Θα προσπαθήσουμε άν και είναι δύσκολο μιάς και δέν υπήρχε διαθεσιμότητα στα ψάρια και φυτά που θέλουμε αλλά πιστεύω θα έχουμε ένα ωραίο αποτέλεσμα!!!!

Καλή δύναμη και καλό κουράγιο σε όλα τα παιδιά που θα στήσουν το περίπτερο.

Μάριε δεν ήξερα ότι είσαι τόσο καλός φωτογράφος, Την άλλη εβδομάδα έχω ένα γάμο, νομίζω αν σε κρεμάσουμε ανάποδα θα έχουμε φανταστικές φωτογραφίες.

Μπαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα κλαίωωωωωωω

Link to comment
Share on other sites

Καλή δύναμη και καλό κουράγιο σε όλα τα παιδιά που θα στήσουν το περίπτερο.

Μάριε δεν ήξερα ότι είσαι τόσο καλός φωτογράφος, Την άλλη εβδομάδα έχω ένα γάμο, νομίζω αν σε κρεμάσουμε ανάποδα θα έχουμε φανταστικές φωτογραφίες.

Χαχαχα χαχαχα ελεος,.... Έλιωσα!! Υποθέτω οτι καποιες φωτο τις βλέπετε ανάποδα.

(Παντως απο εδω πλευρα και σωστα μπήκαν και σωστα τις βλεπω.. )

Edit

** λοιπον check. Παντού μου βγαινουν μια χαρα, σε tapatalk μια βγαινει χωρις λογο ανάποδα

Έγινε επεξεργασία - Discos
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα χαχαχα ελεος,.... Έλιωσα!! Υποθέτω οτι καποιες φωτο τις βλέπετε ανάποδα.

(Παντως απο εδω πλευρα και σωστα μπήκαν και σωστα τις βλεπω.. )

Edit

** λοιπον check. Παντού μου βγαινουν μια χαρα, σε tapatalk μια βγαινει χωρις λογο ανάποδα

Όταν σταματήσεις να κάνεις κατακόρυφο και να βλέπεις την οθόνη σου ανάποδα θα καταλάβεις τι λέμε………..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σταμάτη μήν το συνεχίζεις...δέν βλέπεις....χρησιμοποιεί την τακτική της Apple..."Δέν φταίει το iphone που λυγίζει, φταίτε εσείς που το βάζετε στην τσέπη"...τα ρίχνει στο tapatalk τώρα....αχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχ

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...