Jump to content

Lykourgos Reef!!!!!!!!


lykourgos

Recommended Posts

Οντως ρε Λυκουργο αυτο ειναι για screensaver!!!Να το χαιρεσαι!!!Και ο ψαρης σου απιστευτος!

Ευχαριστώ φίλε μου. Όντως το ψαρι ειναι λατρεία!!

Link to comment
Share on other sites

:w00t: :w00t: :w00t:

:bigemo_harabe_net-160: :bigemo_harabe_net-160: :bigemo_harabe_net-160: :bigemo_harabe_net-160:

καλά, αστο καλύτερα το videακι που ζήτησα.. μας αρώστησες μόνο με τις φώτο, άστο μη πάθουμε καμιά ζημιά βραδιάτικα..

Χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Καλα το αβαταρ τα σπαει :bigemo_harabe_net-122: :bigemo_harabe_net-122: :bigemo_harabe_net-122:

Έπρεπε να το Κανω εδω και καιρό αλλα έλεγα θα το κανω ποιο μετα...

Link to comment
Share on other sites

2015-03-15%2019.31.30_zpsqbgi2saj.png

 

 

PhotoEditor-1426441170026_zps9ku9n9og.jp

 

Τι ψαρουκλα ειναι αυτή!!!!!

 

Οσο για το ενυδρειο το μονο που εχω να πω ειναι οτι μηνα με τον μηνα δείχνει ολο και καλύτερο....

Μπράβο σου φίλε....

 

Link to comment
Share on other sites

Λυκουργο πανεφορφο...

Μου αρεσει πολυ που δεν ειναι πνιγμενο απο βραχο και κοραλια...

Link to comment
Share on other sites

Πωωωω ρε συ χρωμααααα!! Μπραβο Λυκο! 

Link to comment
Share on other sites

υπεροχος υφαλος!!! :bow: :bow: :bow:

Link to comment
Share on other sites

Τι ψαρουκλα ειναι αυτή!!!!!

Οσο για το ενυδρειο το μονο που εχω να πω ειναι οτι μηνα με τον μηνα δείχνει ολο και καλύτερο....

Μπράβο σου φίλε....

Ευχαριστώ αδερφε!

Λυκουργο πανεφορφο...

Μου αρεσει πολυ που δεν ειναι πνιγμενο απο βραχο και κοραλια...

Ευχαριστώ πολύ φιλαρακι

Πωωωω ρε συ χρωμααααα!! Μπραβο Λυκο!

φιλε Θοδωρή να σε καλα σ ευχαριστώ πολύ

υπεροχος υφαλος!!! :bow: :bow: :bow:

Ευχαριστώ φιλε μου!!
Link to comment
Share on other sites

Φιλε τελειο το ενυδρειο σου και ο Ψαρης τα σπαει πρωτη μουρη.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε για τις υπέροχες φωτό!! :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Αν και στο είπα από κοντά !

ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΜΑΣ ΚΟΜΠΛΑΡΕΙΣ!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω λογια, απλα

  :bigemo_harabe_net-117:  :bigemo_harabe_net-117:  :bigemo_harabe_net-117:  :bigemo_harabe_net-117: και :bigemo_harabe_net-122:  :bigemo_harabe_net-122:  :bigemo_harabe_net-122:  :bigemo_harabe_net-122:

Link to comment
Share on other sites

Ο Θεός, η μοίρα, το έφερε να περάσω χθες βράδυ απο το σπιτι του Λυκου και να δω αυτο που λενε μερικοι.....ΤΟΝ ΥΦΑΛΟ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΣΟΥ!!!

 

Παιδιά όσοι δεν το έχετε δει από κοντά δεν θα μπορέσετε να καταλάβετε για τι πράγμα μιλάμε. 

 

Το είχα γράψει πριν κάμποσο καιρό εδω σε αυτο το θεμα, οτι το συγκεκριμενο ενυδρειο, για μενα προσωπικα ειναι μακραν το καλυτερο απο ολες τις αποψεις.

Χθες που το ειδα και απο κοντα δικαιωθηκα!

Link to comment
Share on other sites

Ο Θεός, η μοίρα, το έφερε να περάσω χθες βράδυ απο το σπιτι του Λυκου και να δω αυτο που λενε μερικοι.....ΤΟΝ ΥΦΑΛΟ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΣΟΥ!!!

 

Παιδιά όσοι δεν το έχετε δει από κοντά δεν θα μπορέσετε να καταλάβετε για τι πράγμα μιλάμε. 

 

Το είχα γράψει πριν κάμποσο καιρό εδω σε αυτο το θεμα, οτι το συγκεκριμενο ενυδρειο, για μενα προσωπικα ειναι μακραν το καλυτερο απο ολες τις αποψεις.

Χθες που το ειδα και απο κοντα δικαιωθηκα!

 

Γιώργο συμφωνώ απόλυτα μαζί σου....αν και δεν το έχω δει από κοντά, πιστεύω πως το ενυδρείο του Λυκούργου είναι ο ορισμός του reef ενυδρείου σύμφωνα με τα τελευταία πρότυπα, απόψεις και ιδέες για το θαλασσινό τροπικού υφάλου.

Πολλά μα πολλά μπράβο Λυκούργε!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Φιλε τελειο το ενυδρειο σου και ο Ψαρης τα σπαει πρωτη μουρη.

  

Ευχαριστούμε για τις υπέροχες φωτό!! :thumbsu:

  

Αν και στο είπα από κοντά !

ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΜΑΣ ΚΟΜΠΛΑΡΕΙΣ!!!!!!!

  

δεν εχω λογια, απλα

  :bigemo_harabe_net-117:  :bigemo_harabe_net-117:  :bigemo_harabe_net-117:  :bigemo_harabe_net-117: και :bigemo_harabe_net-122:  :bigemo_harabe_net-122:  :bigemo_harabe_net-122:  :bigemo_harabe_net-122:

  

Γιώργο συμφωνώ απόλυτα μαζί σου....αν και δεν το έχω δει από κοντά, πιστεύω πως το ενυδρείο του Λυκούργου είναι ο ορισμός του reef ενυδρείου σύμφωνα με τα τελευταία πρότυπα, απόψεις και ιδέες για το θαλασσινό τροπικού υφάλου.

Πολλά μα πολλά μπράβο Λυκούργε!!!

Ευχαριστώ πολυ ολους για τα υπέροχα λόγια σας!!!

Link to comment
Share on other sites

Ο Θεός, η μοίρα, το έφερε να περάσω χθες βράδυ απο το σπιτι του Λυκου και να δω αυτο που λενε μερικοι.....ΤΟΝ ΥΦΑΛΟ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΣΟΥ!!!

Παιδιά όσοι δεν το έχετε δει από κοντά δεν θα μπορέσετε να καταλάβετε για τι πράγμα μιλάμε.

Το είχα γράψει πριν κάμποσο καιρό εδω σε αυτο το θεμα, οτι το συγκεκριμενο ενυδρειο, για μενα προσωπικα ειναι μακραν το καλυτερο απο ολες τις αποψεις.

Χθες που το ειδα και απο κοντα δικαιωθηκα!

Να σε καλα φιλαρακι μου ευχαριστω για τα ωραία και κολακευτικά λόγια αλλα και για το φραγκακι που μου έφερες!

Link to comment
Share on other sites

Λυκουργο μπορεις να πειραξεις τις λάμπες?

Αν μπορεσεις να βγαλεις φωτος μονο με λευκες λαμπες και οχι με τις μπλέ να δουμε λιγο τα χρωματα στα κοραλια... :)

Link to comment
Share on other sites

Οσο περισσότερα ενυδρεία μελών βλέπω καταλαβαίνω γιατί μπαίνει στον κόπο να ξεκινήσει κάποιος ένα θαλασσινό από το 0 και σιγά σιγά να αποκτάει ζωή και να μεγαλώνουν τα ζωντανά σου...πιστεύω ότι δίνεις ένα κίνητρο με τον κόπο που έχεις ρίξει για εμάς τους καινούριους να ανεβάσουμε το επίπεδο και στα δικά μας ενυδρεία για να φτάσουμε σε ένα τέτοιο ωραίο αποτέλεσμα...πολλά μπράβο...

Link to comment
Share on other sites

Λυκουργο μπορεις να πειραξεις τις λάμπες?

Αν μπορεσεις να βγαλεις φωτος μονο με λευκες λαμπες και οχι με τις μπλέ να δουμε λιγο τα χρωματα στα κοραλια... :)

Θα ανεβασω φωτογραφιες με διαφορετικούς συνδυασμούς οι λάμπες που εχω δεν βγάζουν καθαρό λευκό η μια βγάζει λευκό προς το κίτρινο και η άλλη μωβ πολυ ανοιχτό όλες οι άλλες ειναι blue plus

Δες και εδω

20150316_235353_zpsmyhlvj0i.jpg

Έγινε επεξεργασία - lykourgos
Link to comment
Share on other sites

Οσο περισσότερα ενυδρεία μελών βλέπω καταλαβαίνω γιατί μπαίνει στον κόπο να ξεκινήσει κάποιος ένα θαλασσινό από το 0 και σιγά σιγά να αποκτάει ζωή και να μεγαλώνουν τα ζωντανά σου...πιστεύω ότι δίνεις ένα κίνητρο με τον κόπο που έχεις ρίξει για εμάς τους καινούριους να ανεβάσουμε το επίπεδο και στα δικά μας ενυδρεία για να φτάσουμε σε ένα τέτοιο ωραίο αποτέλεσμα...πολλά μπράβο...

Να σε καλα φίλε μου σ ευχαριστω το θαλασσινο ενυδρειο ειναι ενα ταξίδι που δεν εχει τέλος....

Link to comment
Share on other sites

Να σε καλα φίλε μου σ ευχαριστω το θαλασσινο ενυδρειο ειναι ενα ταξίδι που δεν εχει τέλος....

 

Φίλε πολύ όμορφο και καθαρό....Στις αλλαγές του νερού βάζεις σκούπα βυθού?

Link to comment
Share on other sites

Φίλε πολύ όμορφο και καθαρό....Στις αλλαγές του νερού βάζεις σκούπα βυθού?

Ευχαριστώ να σε καλά...

Οχι δεν εχω κάνει ποτε σκουπα στον βυθό

Link to comment
Share on other sites

οτι και να πω θα ειναι λιγο οι εικονες του ενυδρειου σου απλα υπεροχες το αποτελεσμα τελειο μπραβο και απο εμενα και σου ευχομαι να ειναι παντα ετσι και καλητερο

Link to comment
Share on other sites

οτι και να πω θα ειναι λιγο οι εικονες του ενυδρειου σου απλα υπεροχες το αποτελεσμα τελειο μπραβο και απο εμενα και σου ευχομαι να ειναι παντα ετσι και καλητερο

Σε ευχαριστω πολυ φίλε μου!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...