Jump to content

Lykourgos Reef!!!!!!!!


lykourgos

Recommended Posts

Που χαθηκες καλε?εξαιρετικες φωτο πολλα μπραβο.Του ταιριαζει ο αυτοματος.

Έγινε επεξεργασία - niknik
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα φαινονται ολα Λυκουργο!!Ακομη και στον αυτοματο τελειο ειναι το ενυδρειο σου!!Να το χαιρεσαι φιλε!!

Link to comment
Share on other sites

Λυκούργο πάντα απίθανο το ενυδρείο σου! Παρ' όλο που δεν ασχολείσαι ιδιαίτερα, έχει βρει τον δρόμο του και πάει μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά φαίνεται Λύκε. 

 

Αυτόματος και άγιος ο θεός :)  

 

 

Το καλοκαίρι και γω στον αυτόματο το είχα και τα κοράλια ήταν τούμπανο :)    Άμα ποιά....συνέχεια απο πάνω τους. Θέλουν και αυτά ησυχία :P 

Link to comment
Share on other sites

αλήθεια, με εκείναι τη "μαγειρική" τι θα κάνουμε?? μήπως να οργανωθούμε?? :)

Link to comment
Share on other sites

Πανο,αν ισχυει το οτι βαζεις σπιτι,πες ποιες μερες σε βολευουν να το κανουμε σ'εσενα ρε!

Ο λυκ εχει λίωσει στη δουλεια :thumbsu:

Απλα να δουμε πως θα το κανονισουμε για να βρουμε φρεσκα υλικα.Και να ξερουμε και ποσοι θα μαζευτουμε για να παρουμε την αναλογη ποσοτητα.

Εκει προς τα μερη σου εχει πολυ καλες και πολλες επιλογες για να προμηθευτουμε φρεσκα :jig:

 

Link to comment
Share on other sites

Πανο,αν ισχυει το οτι βαζεις σπιτι,πες ποιες μερες σε βολευουν να το κανουμε σ'εσενα ρε!

Ο λυκ εχει λίωσει στη δουλεια :thumbsu:

Απλα να δουμε πως θα το κανονισουμε για να βρουμε φρεσκα υλικα.Και να ξερουμε και ποσοι θα μαζευτουμε για να παρουμε την αναλογη ποσοτητα.

Εκει προς τα μερη σου εχει πολυ καλες και πολλες επιλογες για να προμηθευτουμε φρεσκα :jig:

 

Κανονίστε γιατι εγω ειμαι παντρεμενος !

 

Θα φέρω και γαντακια γιατι δεν την ξαναπατάω να βρωμάω μια βδομάδα :thumbsd:  ! 

Link to comment
Share on other sites

:hysterical:  :hysterical:

Και δεν σε ειχα για "παντοφλατο" τυπο :usd:  :usd:

Φερε και την ολοσωμη στολη ρε,σαν το ολοσωμο προφυλακτικο που φοραγε ο ασπρομαλλης σε εκεινη την ταινια ρε :usd: (πωωωω θα σκασω αν δεν τη θυμηθω) :death:

 

Να σου φερω και την χαζομαρα που λεγαμε ρε,αφου δεν τα καταφερα το προηγουμενο σαββατο.Ακομα διπλα στα κλειδια το εχω για να μην το ξεχασω :wacko:

Link to comment
Share on other sites

:hysterical:  :hysterical:

Και δεν σε ειχα για "παντοφλατο" τυπο :usd:  :usd:

Φερε και την ολοσωμη στολη ρε,σαν το ολοσωμο προφυλακτικο που φοραγε ο ασπρομαλλης σε εκεινη την ταινια ρε :usd: (πωωωω θα σκασω αν δεν τη θυμηθω) :death:

 

Να σου φερω και την χαζομαρα που λεγαμε ρε,αφου δεν τα καταφερα το προηγουμενο σαββατο.Ακομα διπλα στα κλειδια το εχω για να μην το ξεχασω :wacko:

 

Steve Martin????

Link to comment
Share on other sites

οχι ρε αυτον απο το τρελλες σφαιρες,τον λεσλι νιλσεν :hysterical:  :hysterical:  :hysterical:

Το θυμηθηκα φιλε,θα εσκαγα!Τι γελιο ειχε ρε συ!

 

Τωρα τι σχεση εχουν αυτα με το ενυδρειο του λυκουργου δεν ξερω.....αλλα δεν με νοιαζει κιολας :D  :D

Link to comment
Share on other sites

οχι ρε αυτον απο το τρελλες σφαιρες,τον λεσλι νιλσεν :hysterical:  :hysterical:  :hysterical:

Το θυμηθηκα φιλε,θα εσκαγα!Τι γελιο ειχε ρε συ!

 

Τωρα τι σχεση εχουν αυτα με το ενυδρειο του λυκουργου δεν ξερω.....αλλα δεν με νοιαζει κιολας :D  :D

 

 

Θεοςχωρεστον :angel:  !!!

 

 

 

 

Το κάναμε κουρείο το θέμα του Λυκου.....

 

Αλλα τι μας νοιάζει .... αφου δεν γραφει αυτος ας γεμίσουμε καμια σελίδα εμεις :jig:  :jig:  :jig: !

Link to comment
Share on other sites

:hysterical:  :hysterical:

Και δεν σε ειχα για "παντοφλατο" τυπο :usd:  :usd:

Φερε και την ολοσωμη στολη ρε,σαν το ολοσωμο προφυλακτικο που φοραγε ο ασπρομαλλης σε εκεινη την ταινια ρε :usd: (πωωωω θα σκασω αν δεν τη θυμηθω) :death:

 

Να σου φερω και την χαζομαρα που λεγαμε ρε,αφου δεν τα καταφερα το προηγουμενο σαββατο.Ακομα διπλα στα κλειδια το εχω για να μην το ξεχασω :wacko:

 

 

:hysterical: :hysterical: :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

ΣΚ βολεύει καλύτερα. καθημερινές μετα τις 6:30 ..

 

άντε πείτε (pm me)

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα έχετε πλάκα ρεεεε! Κυριακή σίγουρα δεν μπορώ θα είμαι εκτός Αθηνών και Σάββατο δεν ξέρω τι ωρα θα γυρίσω για καθημερινές χλωμό το βλέπω!

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν σε υπολογίζαμε !

Απλά βρήκαμε χώρο για να πούμε καμία βλ@κια !!!

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν σε υπολογίζαμε !

Απλά βρήκαμε χώρο για να πούμε καμία βλ@κια !!!

Χαχα κάντε δουλειάς σας εσείς άσε να γράφω στο βρόντο!

Link to comment
Share on other sites

Εγω για σαββατο μεσημερακι η' απογευματακι ειμαι μεσα :thumbsu:

 

Για να μη χαλαμε το θεμα παμε σε π.μ τα υπολοιπα παιδες :jig:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...