Jump to content

Lykourgos Reef!!!!!!!!


lykourgos

Recommended Posts

Ρε ανθρωπε τρομερη η μοντα με τα στολιδια αλλα ποιο τρομερο το ενυδρειο ,δεντρα εγιναν μπραβο σου μην σταματας κουκλι.Η στυλοφορα τα σπαει.Αργει το συντομα?

Link to comment
Share on other sites

Ρε ανθρωπε τρομερη η μοντα με τα στολιδια αλλα ποιο τρομερο το ενυδρειο ,δεντρα εγιναν μπραβο σου μην σταματας κουκλι.Η στυλοφορα τα σπαει.Αργει το συντομα?

 

 

ευχαριστω φιλε μου οχι δεν θα αργήσει θα προσπαθησω απο δευτερα 

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα ρεεεεεε καλα να μας μπει κιολας :jig:

Ωραιο το στολιδακι στο ενυδρειο,να το αφησεις ετσι :usd:  :usd:

millepora ειναι?Του γκουρου?Αυτη που αντεχει και εκτος νερου και μπαινει και σε δεντρα?

Εεεεμ ετσι ειναι...εχει πατησει το ποδι του και στο δικο σου σπιτι ο γκουρου.Πως να μην εχεις τετοια αναπτυξη στο ενυδρειο ε?

 

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω φιλε μου οχι δεν θα αργήσει θα προσπαθησω απο δευτερα 

Μετα το σαββατο ειναι η κυριακη και μετα η δευτερα και μετα η τριτη.....σημερα ειναι τριτη και υποσχεθηκες φωτο τη δευτερα :wacko:

Να σου παρω ενα ημερολογιο? :usd:  :usd:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μετα το σαββατο ειναι η κυριακη και μετα η δευτερα και μετα η τριτη.....σημερα ειναι τριτη και υποσχεθηκες φωτο τη δευτερα :wacko:

Να σου παρω ενα ημερολογιο? :usd:  :usd:

 

Τι δεν καταλαβαινεις Λυκουργο ε? :hysterical: :hysterical: :hysterical:

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μετα το σαββατο ειναι η κυριακη και μετα η δευτερα και μετα η τριτη.....σημερα ειναι τριτη και υποσχεθηκες φωτο τη δευτερα :wacko:

Να σου παρω ενα ημερολογιο? :usd::usd:

Ναι να μου πάρεις! Μήπως και σε δω!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ωωωωωω μου εκανες σκηνη? :usd:  :usd:  :usd:  :usd:

Τετοια λογια δεν μου εχουν πει ολες οι γυναικες που ειχα στη ζωη μου ρε....και ειναι κ 4.000 γιατι ειμαι κ ομορφοπαιδο :bigemo_harabe_net-141:

 

Θα τα πουμε αν ειναι αυριο για καμια σουζα :bigemo_harabe_net-117:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ωωωωωω μου εκανες σκηνη? :usd::usd::usd::usd:

Τετοια λογια δεν μου εχουν πει ολες οι γυναικες που ειχα στη ζωη μου ρε....και ειναι κ 4.000 γιατι ειμαι κ ομορφοπαιδο :bigemo_harabe_net-141:

Θα τα πουμε αν ειναι αυριο για καμια σουζα :bigemo_harabe_net-117:

Καλώς τον Γαρδελη !

Ρόδα Τσάντα και Κοπάνα !

Τι ;;;;;; Και ΕΣΥ 4000!!!

Και εγώ που νόμιζα πως μόνο εγώ έχω τόσες μαζί με το φίλο μου τον σπαλιαρακο!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Που να ξερει αυτος ρε συ?

Τα ειχε δωσει ολα να εκπαιδευσει τον olivaceus να κανει αλλαγες νερου,μετρησεις και να ταιζει και τα αλλα ψαρακια :usd:

Πιο πολλα θα σου πει το ψαρακι αλλα δεν ξερω αν το εχει μαθει να μιλαει η' να γραφει :geek:

 

Σε προκαλω να τον ρωτησεις ποτε εκατσε 10 συνεχομενα λεπτα μπροστα στο ενυδρειο :bleh:

Link to comment
Share on other sites

Το ενυδρείο πάει μια χαρά σήμερα έκανα μετρήσεις μετά από μήνες και ήταν άστα να πάνε ασβέστιο 500 μαγνήσιο 1150 kh 9.6 αλλαγή νερού έγινε στα μέσα Δεκέμβρη σίγουρα μέσα στο Μάρτιο κάτι θα κάνω

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εδω βλεπουμε φωτο απο ενα ενυδρειο που θα ελεγες οτι κανει μετρησεις καθε 2 -3 μερες,αλλαγη νερου καθε βδομαδα,συμπληρωματα κλπ.Οι περιγραφες λενε το αντιθετο.Οι φωτο τα σπανε νυχτιατικα,με εξαιρετικα χρωματα.Εξαιρετικο δειχνει ωριμοτερο και ησυχο.Μονο ο olivaceus εμεινε?τα αλλα που πηγαν?.Πολλα πολλα μπραβο Λυκουργο να το χαιρεσε.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ναι δεν ανέφερα τα ψάρια δυστυχώς το moorish το έχασα τον Δεκέμβρη τσιμπήσε την τραχυφιλλια εκείνη πετάει μια μοβ πηχτη βλεννα και μόλις την έφαγε τούμπα σε 3 δευτερόλεπτα και όλα αυτά μπροστά στα μάτια μου ήμουν έτοιμος να τραβήξω πρίζες και να πάρω την βαριά να το κάνω κομμάτια όσο για το ένα κλόουν και ένα magnifica βάλανε τέλος μόνα τους στην ζωή τους με βουτιά θανάτου σκέφτομαι για κάποιες προσθήκες αλλά δεν βιάζομαι

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...