Jump to content

Lykourgos Reef!!!!!!!!


lykourgos

Recommended Posts

Οι φωτο ειναι φοβερες :w00t:  :w00t:

Το ενυδρειο ειναι ακομα πιο φοβερο!

Εχουν γινει ολοκληρα θηρια τα κοραλια και πραγματικα ειναι αξιο σεβασμου να μπορεις να δεις τα ιδια κοραλια,στις ιδιες θεσεις μεγαλωμενα χ10!

Και τα χρωματα ειναι πολυ καλα!

 

Ευγε ανεπροκοπε και τεμπελη χομπυστα! :bow:

 

Για το ειδωλο μη στεναχωριεσαι,ειναι μεσα στο προγραμμα δυστυχως κ οι απωλειες.

Το θεμα ειναι τι βαζεις τωρα,που οτι και να μπει βλεπω να το καταπινει ο φυλακας και συντηρητης του ενυδρειου!

Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πω πάλι εσένα !

Ελπίζω να μην βλέπουν αρχάριοι ...

Ένα τέτοιο αποτέλεσμα έρχεται με την πάροδο ετών ενός οριμου ενυδρείου !

Ξέρεις ότι είναι από τα αγαπημένα μου !

Έχω μια απορία που ήθελα να μου την λύσεις από καιρό : το sump σου που δεν εχει τίποτα μέσα (βράχο , διαμερίσματα κτλ ) πως βοηθάει εκτός από επιπλέον λύτρα ;;

Link to comment
Share on other sites

Εδω βλεπουμε φωτο απο ενα ενυδρειο που θα ελεγες οτι κανει μετρησεις καθε 2 -3 μερες,αλλαγη νερου καθε βδομαδα,συμπληρωματα κλπ.Οι περιγραφες λενε το αντιθετο.Οι φωτο τα σπανε νυχτιατικα,με εξαιρετικα χρωματα.Εξαιρετικο δειχνει ωριμοτερο και ησυχο.Μονο ο olivaceus εμεινε?τα αλλα που πηγαν?.Πολλα πολλα μπραβο Λυκουργο να το χαιρεσε.

Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια επίσης να πω και οτι οι λάμπες έχουν κλείσει 16 μήνες και θα κάνω κάποια στιγμή και την αλλαγή αυτήν

Link to comment
Share on other sites

Οι φωτο ειναι φοβερες :w00t::w00t:

Το ενυδρειο ειναι ακομα πιο φοβερο!

Εχουν γινει ολοκληρα θηρια τα κοραλια και πραγματικα ειναι αξιο σεβασμου να μπορεις να δεις τα ιδια κοραλια,στις ιδιες θεσεις μεγαλωμενα χ10!

Και τα χρωματα ειναι πολυ καλα!

Ευγε ανεπροκοπε και τεμπελη χομπυστα! :bow:

Για το ειδωλο μη στεναχωριεσαι,ειναι μεσα στο προγραμμα δυστυχως κ οι απωλειες.

Το θεμα ειναι τι βαζεις τωρα,που οτι και να μπει βλεπω να το καταπινει ο φυλακας και συντηρητης του ενυδρειου!

Και λίγα λες αδερφέ μου όσο για τον άλλων άγρυπνος φρουρός έχει γίνει!!

Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πω πάλι εσένα !

Ελπίζω να μην βλέπουν αρχάριοι ...

Ένα τέτοιο αποτέλεσμα έρχεται με την πάροδο ετών ενός οριμου ενυδρείου !

Ξέρεις ότι είναι από τα αγαπημένα μου !

Έχω μια απορία που ήθελα να μου την λύσεις από καιρό : το sump σου που δεν εχει τίποτα μέσα (βράχο , διαμερίσματα κτλ ) πως βοηθάει εκτός από επιπλέον λύτρα ;;

Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια φίλε μου στο σαμπ έχω τον εξοπλισμό σε αυτό βοηθάει

Link to comment
Share on other sites

Πολύ όμορφο Λυκούργο ακόμα και στον αυτόματο!!!

 

Κρίμα για το Idol στεναχωρήθηκα πολύ όταν το διάβασα.....

 

 

ευχαριστω φιλε μου τελικα στο αυτοματο παει καλυτερα οσο για το ψαρι μεγαλη απωλεια ειναι!!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Λυκούργο δεν υπάρχουν λόγια.....μιλάει από μόνο του....όσο για το ψάρι σε καταλαβαίνω διότι χτες μετά την γιορτή βρήκα τον regal μου off......οπότε μην στεναχωριέσαι!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λυκούργο δεν υπάρχουν λόγια.....μιλάει από μόνο του....όσο για το ψάρι σε καταλαβαίνω διότι χτες μετά την γιορτή βρήκα τον regal μου off......οπότε μην στεναχωριέσαι!!!!!!!

Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια! Κρίμα για το ψαράκι σου αλλά αυτά έχει το χόμπι μας...αυτό είπα και εγώ σε εμένα για να το ξεπεράσω!

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Λυκούργο φιλαράκι μουο ενυδρειο απο κοραλια ειναι super με μεγαλή ανάπτυξη και πολυ χρώμα αλλα του λείπουν ψαράκια..

Πρέπει να το πάρεις απόφαση και ζεστά και να δουμε τι θα μπει εκει μεσα να κάνει στον oli παρέα...

Link to comment
Share on other sites

Τοσο καιρο που ειναι μονος του αυτος εκει μονο καρχαριας μπορει να επιβιωσει απο το ξυλο :usd:  :usd:  :usd:

Παντως θα εδειχνε πολυ ομορφο με ενα κοπαδακι anthias που δεν θα τα πειραζε κιολας ο σατανας!

Link to comment
Share on other sites

Λυκούργο φιλαράκι μουο ενυδρειο απο κοραλια ειναι super με μεγαλή ανάπτυξη και πολυ χρώμα αλλα του λείπουν ψαράκια..

Πρέπει να το πάρεις απόφαση και ζεστά και να δουμε τι θα μπει εκει μεσα να κάνει στον oli παρέα...

ευχαριστώ φίλε μου για τα καλά σου λόγια πρέπει να μπει κανένα ψαράκι έχεις δίκιο...

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τοσο καιρο που ειναι μονος του αυτος εκει μονο καρχαριας μπορει να επιβιωσει απο το ξυλο :usd::usd::usd:

Παντως θα εδειχνε πολυ ομορφο με ενα κοπαδακι anthias που δεν θα τα πειραζε κιολας ο σατανας!

έχεις δίκιο έχει αγριεψει πολύ ο τύπος! για κοπάδι σκέφτομαι και εγώ για αρχή

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Εσυ ρε τεντυμποι θες να μας πεις πως εισαι ακομα στο χωριο και σουβλιζεις??????

Θα το πιστευα να ξερεις,γιατι με το φαγητο υπαρχει μια ιδιαιτερη σχεση αλλα ειπαμε,ποσες μερες αδεια να παρεις :usd:  :usd:  :usd:

Link to comment
Share on other sites

Χαχα έχω γυρίσει αύριο η μεθαύριο θα ανεβάσω

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ωρε ρε φιλε υφαλος αντε γεια εκπληκτικο μου φαινετε οτι αστο ησυχο μονο του ,ξερει τον τροπο.Respect Λυκουργο,αλλες δεν θα δουμε φωτο;

Link to comment
Share on other sites

Εχω καιρό να το δω και πραγματικά εντυπωσιάστηκα από την ανάπτυξη τους......

Link to comment
Share on other sites

Με εκνευρίζεις !!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...