Jump to content

Lykourgos Reef!!!!!!!!


lykourgos

Recommended Posts

Σιγα ρε....photoshop εχεις κανει,βγαζει ματι :hehe  :hehe

Και τι εγινει που τα εχεις κανει σαν μπαλες τα κοραλια,δεν παιζει απολυτως κανενα ρολο αν δεν εχεις τις αντιγραμμενες και κοπιαρισμενες γνωσεις των τρολλ και γκουρου κτλ που παρεμπιπτοντως εχουν 10 φορες καλυτερο ενυδρειο απο το δικο σου.....noooot  :usd:  :usd:  :usd:

 

Μπραβο ρε συ και μονο μπραβο για την πορεια αυτη του ενυδρειου σου!Και μαλιστα σε τοσο συντομο χρονικο διαστημα :bow:

Εσυ κανεις μοδα,το παρατηστε τα ενυδρεια σας και αυτα θα πανε καλυτερα :usd:

Έγινε επεξεργασία - mad23
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πωωωωωωωωωωωωω! ζημια!!!!!......... :bow:  :bow:  :bow:

Link to comment
Share on other sites

Μου φαίνεται θα καταργήσω τα ζουμιά,τα ταίσματα, και άντε στο τσακίρ κέφι να κάνω καμιά αλλαγή.    Καλά τα λέει ο Mad23.   

 

Λύκε μιά χαρά είναι το ενυδρείο.  

Link to comment
Share on other sites

Τουμπανο Λυκουργο!!!!!

 

Εχεις αλγες ε;;;;

Link to comment
Share on other sites

Λυκούργο μου έπεσε το σαγόνι!! :jawdrop: Ζούγλα, υπέροχο!!

Link to comment
Share on other sites

Παίδες ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια από άλγες δεν έχω πρόβλημα λίγο κυανό έχω βγάλει αλλά τίποτα σημαντικό

Αυτό που σκέφτομαι τώρα είναι ο φωτισμός δηλαδή η αλλάζω λάμπες και βάζω λίγα λεντ η πάω σε άλλη κατασκευή με τ5 και λεντ αλλά ποιο κοντά είμαι σε 2 μεταλου 150αρες και 2 τ5 σύντομα θα έχω νέα περισσότερα

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πολύ όμορφο και με τρομερή ανάπτυξη. :bigemo_harabe_net-117:

Link to comment
Share on other sites

Παίδες ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια από άλγες δεν έχω πρόβλημα λίγο κυανό έχω βγάλει αλλά τίποτα σημαντικό

Αυτό που σκέφτομαι τώρα είναι ο φωτισμός δηλαδή η αλλάζω λάμπες και βάζω λίγα λεντ η πάω σε άλλη κατασκευή με τ5 και λεντ αλλά ποιο κοντά είμαι σε 2 μεταλου 150αρες και 2 τ5 σύντομα θα έχω νέα περισσότερα

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αγόρι αν πας σε μέταλλο με Τ5 οπως λες τα κοραλια θα βγουν απ εξω!! Αν δε σκέφτεσαι τη κατανάλωση καντο χτες !!

Link to comment
Share on other sites

Ρε φίλε γιατί πας να αλλάξεις μια πετυχημένη συνταγή ;;;

Link to comment
Share on other sites

'Ελα μου ντε???

Link to comment
Share on other sites

Ρε φίλε γιατί πας να αλλάξεις μια πετυχημένη συνταγή ;;;

'Ελα μου ντε???

Έλα ντε απλά με τρώει!

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

αυτό που μας "τρώει" μας έχει καταστρέψει! χαχαχα :hehe

Link to comment
Share on other sites

Άλλοι βγάζουν pellets, άλλοι βάζουν leds, τελικά είναι κουραστική η τελειότητα..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Λυκουργο το ξερεις οτι δεν χαλαρωνουμε ποτε ,φωτο θελουμε.

Link to comment
Share on other sites

07ebbae3006f225b47ae0fb2ee0da0b5.jpg590ef8c6e56b5e740e0d23c94393abdb.jpg

Έτσι είναι σήμερα!

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

ΡΕ ΦΙΛΕ ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑΑΑ;;;;;;;;;;;;;;

:bow: :bow:

Link to comment
Share on other sites

Νικο σκοπευει αλλαγες τωρα :bling:

Δεν ειμαι περιεργος αλλα για πειτε...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Συγνώμη για την καθυστέρηση αλλά τρέχω πολύ με την δουλειά λοιπόν οι αλλαγές θα είναι στο φωτισμό αφού αλλάξω σήμερα η αύριο τις λάμπες θα προσθέσω 30watt 3×10 δηλαδή ακτινικα και ίσως και λίγα μπλε και λευκά αλλά αυτά θα το δω βάση του αρχικού αποτελεσματος στην συνέχεια θα βγάλω σταδιακά των αραγωνιτη δεν ξέρω αν βάλω πάλι και επίσης θα βγάλω κάποια κοράλλια που δεν τα θέλω αλλα θα κρατήσω λίγα και θα προσθέσω 3-4 και το ποιο σημαντικό θα βγάλω πρώτα τον ένα βράχο να το νεκρωσω γιατί έχω γεμίσει με σταρ πολυπς και μια μοντιπορα που ότι και να κάνω δεν πεθαίνουν με τίποτα!!!!(τα νεύρα μου με έχουν πιάσει με αυτά) γενικά θα γίνει μια αλλαγής- ανανέωση του ενυδρείου και τέλος θα βγάλω τα ψάρια αυτά τα 2 που έχω να βάλω κάποια άλλα τι ακόμα το σκέφτομαι

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Έγινε επεξεργασία - lykourgos
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη για την καθυστέρηση αλλά τρέχω πολύ με την δουλειά λοιπόν οι αλλαγές θα είναι στο φωτισμό αφού αλλάξω σήμερα η αύριο τις λάμπες θα προσθέσω 30watt 3×10 δηλαδή ακτινικα και ίσως και λίγα μπλε και λευκά αλλά αυτά θα το δω βάση του αρχικού αποτελεσματος στην συνέχεια θα βγάλω σταδιακά των αραγωνιτη δεν ξέρω αν βάλω πάλι και επίσης θα βγάλω κάποια κοράλλια που δεν τα θέλω αλλα θα κρατήσω λίγα και θα προσθέσω 3-4 και το ποιο σημαντικό θα βγάλω πρώτα τον ένα βράχο να το νεκρωσω γιατί έχω γεμίσει με σταρ πολυπς και μια μοντιπορα που ότι και να κάνω δεν πεθαίνουν με τίποτα!!!!(τα νεύρα μου με έχουν πιάσει με αυτά) γενικά θα γίνει μια αλλαγής- ανανέωση του ενυδρείου και τέλος θα βγάλω τα ψάρια αυτά τα 2 που έχω να βάλω κάποια άλλα τι ακόμα το σκέφτομαι Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ωραιες οι αλλαγες αλλα νομιζω οτι τον συγκεριμενο βραχο τον αντικαθιστας απο το να τον νεκρωσεις,ποιο ευκολα γλιτωνεις απο τις μοντι απο οτι τα star polyps,χαχαχα,Μπλε βαλε θα με θυμηθεις,με το καλο.

Link to comment
Share on other sites

Εχω καμια 15 κιλα βραχω νεκρο, αμα θελεις ελα παρε οτι σου κανει...

Με τον καινουργειο φωτισμο θα παει τρενο...

Link to comment
Share on other sites

Ωραιες οι αλλαγες αλλα νομιζω οτι τον συγκεριμενο βραχο τον αντικαθιστας απο το να τον νεκρωσεις,ποιο ευκολα γλιτωνεις απο τις μοντι απο οτι τα star polyps,χαχαχα,Μπλε βαλε θα με θυμηθεις,με το καλο.

ΜΠΛΕ θα βάλω σίγουρα

Link to comment
Share on other sites

Εχω καμια 15 κιλα βραχω νεκρο, αμα θελεις ελα παρε οτι σου κανει...

Με τον καινουργειο φωτισμο θα παει τρενο...

Ευχαριστώ φίλε μου αν χρειαστώ θα σου πω

Link to comment
Share on other sites

Τις λάμπες τις άλλαξα έκανα και μια αλλαγή και έβγαλα και αραγωνιτη αν και εχει ακόμα πολυ επίσης βγήκε και το ένα νησί

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...