Jump to content

ΕΡΩΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΓΓΕΛΟΨΑΡΟ


Recommended Posts

ΤΙ ΟΜΑΔΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΜΑΖΙ ΜΕ ΕΝΑ ΣΚΑΛΑΡΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ? ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΝΕΟΝ(ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ) ΑΛΛΑ ΑΝΤΕΞΑΝ ΜΟΝΟ 1-2 ΩΡΕΣ, ΔΕΝ ΕΜΕΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ.

Link to comment
Share on other sites

ποσα λίτρα είναι το ενυδρείο σου;

τα σκαλαρια δεν πρέπει να είναι μόνα τους, ζουν σε ομάδες και όταν ενηλικιωθούν και αν είσαι λίγο τυχερή δημιουργούν ζευγάρια.

Αρα αν τα λίτρα σου το επιτρέπουν θα πρέπει να προσθέσεις 2 με 3 ακόμα και μετα να δοκιμάσεις να βάλεις κάποιο κοπάδακι.

απο κοπάδι εχω δοκιμάσει ροδοστομους και δεν είχα κανένα προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ με τα αγγελόψαρά μου έχω αρλεκίνους και δεν έχω κανένα πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν είμαι ειδικός πιστεύω πως σε περίπτωση που δεν έχει γεννήσει δεν είναι επιθετικό... Και γενικά εμένα ποτέ δεν μου δημιούργησε πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

το ενυδρειο ειναι μικρο, 60 λιτρα, γι αυτο σκεφτομαι για μια μικρη ομαδουλα.Δυστυχως ο,τι εχει μπει μετα απο αυτο του επιτιθεται αμεσως.

Link to comment
Share on other sites

το ενυδρειο ειναι μικρο, 60 λιτρα, γι αυτο σκεφτομαι για μια μικρη ομαδουλα.Δυστυχως ο,τι εχει μπει μετα απο αυτο του επιτιθεται αμεσως.

Τα 60 λίτρα είναι λίγα, πολύ λίγα για να σκέφτεσαι ομαδούλες!

Link to comment
Share on other sites

το ενυδρειο ειναι μικρο, 60 λιτρα, γι αυτο σκεφτομαι για μια μικρη ομαδουλα.Δυστυχως ο,τι εχει μπει μετα απο αυτο του επιτιθεται αμεσως.

Κανε μια μικρη ομαδουλα και δωσε το Σκαλαρι καπου αλλου τα λιτρα σου ειναι λιγα.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...