Jump to content

Spy74 Reef


Spy74

Recommended Posts

Σπυράκο χρονια πολλα φίλε μου πως παει το ενυδρειο γενικά; Για δώσε εικόνα!

Υγ.σημερα αυριο θα βαλω την μπάρα που μου έφτιαξες.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Χρόνια πολα καλη χρόνια με το Ενυδρειο αν και τον τελευταίο μήνα το εχω παραμέληση ολα ειναι μια χαρά νομίζω πλέον παει μονο του Λυκουργο sorry που δεν απάντησα νωρίτερα αλλα αυτόν τον καιρό εχω τρελαθεί στην δουλεια

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολα καλη χρόνια με το Ενυδρειο αν και τον τελευταίο μήνα το εχω παραμέληση ολα ειναι μια χαρά νομίζω πλέον παει μονο του Λυκουργο sorry που δεν απάντησα νωρίτερα αλλα αυτόν τον καιρό εχω τρελαθεί στην δουλεια

Ευχάριστα νεα να τρέχεις για την δουλεια αλλα και οτι ο ύφαλο σου παει καλα άντε οταν μπορεις ρίξε και καμία φωτογραφια για μας τους ματακιδες

Link to comment
Share on other sites

Σπύρο καλορίζικο, όσο πάει γίνεται και ποιο όμορφο !!!!

Link to comment
Share on other sites

Βαλε μια πλατη, μια αφισα, ενα χαρτονι, κατι τελος παντων, δεν φενεται τιποτα λεμε...

Link to comment
Share on other sites

Ειναι απο κινητό η φωτογραφίες όσο για την πλάτη μου αρέσει καλύτερα έτσι είχα βάλει μαύρο plexi και το έβγαλα γιατι σκοτείνιαζε πολυ σαν φόντο και δεν μου καθόταν καλα στην γωνία που το εχω

Link to comment
Share on other sites

Σπυρο με μπλε φοντο το ενυδρειο στις φωτο θα εδειχνε απιστευτο βαλτο στο προγραμμα,να το χαιρεσε γιατι η ομορφια του δεν κρυβετε.

Link to comment
Share on other sites

Μερικες νεες foto

Πολύ ωραίες φωτό, τα κλοουνάκια hostάρουν σαν παλαβά!! Πως τη βλέπεις τη goniopora είναι οκ με τα κλόουν?

Θα συμφωνήσω με τα παιδιά παραπάνω για το φόντο.

Έγινε επεξεργασία - Loukas Agelopoulos
Link to comment
Share on other sites

Μερικες νεες foto

Ομορφιες φιλε μου βλεπω τα ζωντανα οτι τα πάνε εξαιρετικά...

Link to comment
Share on other sites

Κατά Περιεργο τροπο παρά της ενοχλήσεις των κλόουν στην goniopora δεν φαίνεται να την επηρεάζει όσο Νίκο μου για το μπλε φόντο θα το δοκιμάσω μες την εβδομάδα αν και το προτιμώ έτσι όσο για τα κοραλακια μέχρι τώρα ολα καλα

Έγινε επεξεργασία - Spy74
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπερα στην παρεα αν και εχω καιρο να γραψω στο Aquazone δεν σας εχω ξεχασει και μετα απο προτροπη καπιον φιλων χθες στην συναντηση μερικες νεες foto

post-60016-0-57114300-1426426330_thumb.jpg

post-60016-0-73151400-1426426351_thumb.jpg

post-60016-0-11954400-1426426371_thumb.jpg

post-60016-0-68709300-1426426412_thumb.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην παρεα αν και εχω καιρο να γραψω στο Aquazone δεν σας εχω ξεχασει και μετα απο προτροπη καπιον φιλων χθες στην συναντηση μερικες νεες foto

 

 

Βλέπω οτι τα κοραλλακια σου πανε πολύ καλά και η monti εχει αρκετή ανάπτυξη...

Βάλε βρε Σπυρακο μια μαύρη η μπλε άφησα στην πλάτη θα δείξει πολύ καλύτερα....

Link to comment
Share on other sites

Αυτο με την πλατη το υπογραφω οπως σου ειπε και ο TAN.Μια χαρα παει το μονο που θα πρεπει να κανεις ειναι να μετρας που και που Σπυρο.

Έγινε επεξεργασία - niknik
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν θα βάλω πλάτη αφού μου το λέει και ο Φιλος Θανασης αλλα μάλλον κατάλαβα ποιος σας έβαλε να με βάλλεται σε δουλειές . Για ολα φταίει ο akridas66.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν θα βάλω πλάτη αφού μου το λέει και ο Φιλος Θανασης αλλα μάλλον κατάλαβα ποιος σας έβαλε να με βάλλεται σε δουλειές . Για ολα φταίει ο akridas66.

και ο niknik μαζί τους ειναι ωραία συμμορία κάνατε ρε παλικάρια χαχαχαχα
Link to comment
Share on other sites

Αυτο με την πλατη το υπογραφω οπως σου ειπε και ο TAN.Μια χαρα παει το μονο που θα πρεπει να κανεις ειναι να μετρας που και που Σπυρο.

Νικόλα φίλε μετράω τουλάχιστον 3 φορές την εβδομάδα
Link to comment
Share on other sites

Νικόλα φίλε μετράω τουλάχιστον 3 φορές την εβδομάδα

 

:thumbsu:

 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...