Jump to content

Ερωτηση


Recommended Posts

θα στειλω ιο τωρα σε ολους μην με προκαλητε ειμαι χακερ

Εγω όμως είμαι φάκερ, μη με προκαλείς και πολυ!
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πετρακη,δεν παει να εισαι και ο Ζουκενμπεργκ,εδω δεν ειναι facebook αγορι μου.

Μη με προκαλεις να το κλειδωσω το θεμα..

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά νομίζω οτι ανοίγεις θέματα μονο και μονο για να προκαλέσεις άτομα σαν εμένα να σε πειράξουν. Απο τη στιγμή που ανοίγεις τέτοια θέματα, εγω θα απαντάω αναλόγως. Σοβαρέψου εσυ πρώτα για να σοβαρευτώ κι εγω μετά.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά νομίζω οτι ανοίγεις θέματα μονο και μονο για να προκαλέσεις άτομα σαν εμένα να σε πειράξουν. Απο τη στιγμή που ανοίγεις τέτοια θέματα, εγω θα απαντάω αναλόγως. Σοβαρέψου εσυ πρώτα για να σοβαρευτώ κι εγω μετά.

Αυτοτο τελευταιο "...για να σοβαρευτω και εγω μετα" πες μου ...υπαρχει τετοια περιπτωση!!???
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτοτο τελευταιο "...για να σοβαρευτω και εγω μετα" πες μου ...υπαρχει τετοια περιπτωση!!???

Οταν παίρνω κανονικά τα χάπια μου; Βεβαίως!
Link to comment
Share on other sites

Don't feed the troll ρε παιδιά :)

Link to comment
Share on other sites

Πλάκα πλάκα μήπως πρεπει ο διαχειριστής να κατέβει απο τον τρίτο και να ασχοληθεί λίγο σοβαρά με το θέμα; Εγω πάντως το δηλώνω ξεκάθαρα οτι θα συνεχίσω να "feed the troll" όσο το βλέπω μπροστά μου, με συγχωρείτε αλλα δε μπορω να κρατήσω. Είχα υποσχεθεί και στον Κώστα (Rasta) οτι θα το κόψω το χούι αλλα δε τα καταφέρνω. Ας ασχοληθεί κάποιος σοβαρά με το θέμα (με όποιο τροπο), για να με σταματήσει αναγκαστικά κι εμένα.

Link to comment
Share on other sites

ειχα βρει ενα φακελακι με αρτεμιες sera artemia mix δεν ξερω που βρεθηκε μεσα σε ενα κουτι απο φιλτρο.ηταν να παω εκδρομη και το πηρα μαζι και της ερηξα στην θαλασσα στον καλαμο.ηταν ιουνιος.πιστευετε οτι θα ζησαν;καπου στις 2 εκατ.θα ηταν και απο οτι ξερω εκολλαπτονται καπου στο ενα τεταρτο.ζησαν λετε;

Οχι
Link to comment
Share on other sites

ειχα βρει ενα φακελακι με αρτεμιες sera artemia mix δεν ξερω που βρεθηκε μεσα σε ενα κουτι απο φιλτρο.ηταν να παω εκδρομη και το πηρα μαζι και της ερηξα στην θαλασσα στον καλαμο.ηταν ιουνιος.πιστευετε οτι θα ζησαν;καπου στις 2 εκατ.θα ηταν και απο οτι ξερω εκολλαπτονται καπου στο ενα τεταρτο.ζησαν λετε;

Πέτρο, εγώ θα παρακάλαγα να μη ζήσουν, γιατί όσο και "Οικολογικά" και αν σκέφτεσαι, κάτι τέτοιο πιο πολύ κακό μπορεί να κάνει παρά καλό, και θα σου πω τον λόγο, έριξες σε ένα μέρος (συγκεκριμένα στη θάλασσα) ένα είδος που δεν πρόκειται ποτέ να υπάρξει σε αυτό το μέρος, και αν καταφέρει να ζήσει, τότε σημαίνει πως δεν έχει εχθρούς, με αποτέλεσμα να αναπαραχθεί και να αυξηθεί ο πληθυσμός του εις βάρος των ενδημικών ειδών , αυτό μπορεί να είναι καταστροφικό για τα είδη που υπάρχουν στη περιοχή, γιατί εσύ μπορεί να έσωσες μερικά από αυτά που έριξες αλλά μπορεί να καταστρέψεις με αυτό το τρόπο ότι άλλο είδος υπάρχει, για αυτό μη το ξανακάνεις, είναι προτιμότερο να πεθάνουν αυτά τα λίγα που έχεις παρά να ξεκληριστούν όλα τα υπόλοιπα που υπάρχουν στη περιοχή εδώ και εκατομμύρια χρόνια.

Σε κάλυψα ;

Έγινε επεξεργασία - takis_gt
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αν και όπως έγραψε και ο dpap δεν θα ζήσουν , σίγουρα όμως συμφωνώ απόλυτα με τον takis_gt , ότι έχουμε στα ενυδρεία μας δεν το επιστρέφουμε στη φύση αν δεν είναι ενδημικό το είδος .

Και στη συγκεκριμένη περίπτωση ξέρουμε οτι τα κελύφη τις Αρτέμιας δεν πρέπει να καταναλωθούν από τα ψάρια .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

τακη ομως αν το παμε ετσι αν ενα παιδι της αφρικης για παραδημα πεσει στη θαλασσα και κολυμπηση στην ελλαδα π.χ δεν πρεπει να το πανε στην οικογενεια του γιατι η φιλανρωποι ελληνες μπορει να εχουν καποιο μικροβιο που να μην υπαρχει στην αφρικη και για να το σωσουν μπορει να αρρωστησουν πολλοι ανθρωποι.

Έγινε επεξεργασία - bloodworms
Link to comment
Share on other sites

τακη ομως αν το παμε ετσι αν ενα παιδι της αφρικης για παραδημα πεσει στη θαλασσα και κολυμπηση στην ελλαδα π.χ δεν πρεπει να το πανε στην οικογενεια του γιατι η φιλανρωποι ελληνες μπορει να εχουν καποιο μικροβιο που να μην υπαρχει στην αφρικη και για να το σωσουν μπορει να αρρωστησουν πολλοι ανθρωποι.

Αυτο ακριβως συνεβη οταν οι Ισπανοι εφτασαν στην Αμερικη!

Αν ενα παιδι πεσει στην Αφρικη δεν θα φτασει μεχρι την Ελλαδα για πολλους και διαφορους λογους οπως υποθερμια, καρχαριες και αλλοι θηρευτες, εξαντληση κτλ!

Ο ανθρωπος ειναι ενδημικο ειδος ολης της γης! Κανονικα θα πρεπει να γυρισει στην οικογενεια του αλλα οχι οτι δεν θα μπορεσει να ζησει εδω!

Γιατι ανφερεις τοσο ακραιο παραδειγμα ενω εμεις σου αναφερουμε ενα παραδειγμα αμεσα υπαρκτο;

Link to comment
Share on other sites

τακη ομως αν το παμε ετσι αν ενα παιδι της αφρικης για παραδημα πεσει στη θαλασσα και κολυμπηση στην ελλαδα π.χ δεν πρεπει να το πανε στην οικογενεια του γιατι η φιλανρωποι ελληνες μπορει να εχουν καποιο μικροβιο που να μην υπαρχει στην αφρικη και για να το σωσουν μπορει να αρρωστησουν πολλοι ανθρωποι.

Η να μας κολλήσει Εμπολα αυτό και δεν θα αρρωστήσουμε τότε όλοι, θα δούμε τα μαρούλια ανάποδα πολλοί

Link to comment
Share on other sites

Η να μας κολλήσει Εμπολα αυτό και δεν θα αρρωστήσουμε τότε όλοι, θα δούμε τα μαρούλια ανάποδα πολλοί

Δεν κολλάει έτσι απλά ο συγκεκριμένος ιός. :)

Link to comment
Share on other sites

Η να μας κολλήσει Εμπολα αυτό και δεν θα αρρωστήσουμε τότε όλοι, θα δούμε τα μαρούλια ανάποδα πολλοί

Δεν κολλάει έτσι απλά ο συγκεκριμένος ιός. :)

Λέμε τώρα :)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...