Jump to content

Ερωτηση


Recommended Posts

ειχα βρει ενα φακελακι με αρτεμιες sera artemia mix δεν ξερω που βρεθηκε μεσα σε ενα κουτι απο φιλτρο.ηταν να παω εκδρομη και το πηρα μαζι και της ερηξα στην θαλασσα στον καλαμο.ηταν ιουνιος.πιστευετε οτι θα ζησαν;καπου στις 2 εκατ.θα ηταν και απο οτι ξερω εκολλαπτονται καπου στο ενα τεταρτο.ζησαν λετε;

Link to comment
Share on other sites

Η συσκευασία έγραφε 2 εκατ. ή τις μετρήσεις στο περίπου;

Μια μια..αρτεμια,αρτεμια με το χερι! :P

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω στο 1.574.704 θα κουραζόμουν και θα τα παρατούσα. Τις άλλες θα τις υπολόγιζα με το μάτι.

Πετράν, αν τελικά έζησαν κάποιες, σίγουρα θα σε ευγνωμονούν. Μπράβο κολλητέ. Τα κουνουπάκια πως πανε, μεγαλώνουν;

Link to comment
Share on other sites

Εγω στο 1.574.704 θα κουραζόμουν και θα τα παρατούσα. Τις άλλες θα τις υπολόγιζα με το μάτι.

Πετράν, αν τελικά έζησαν κάποιες, σίγουρα θα σε ευγνωμονούν. Μπράβο κολλητέ. Τα κουνουπάκια πως πανε, μεγαλώνουν;

Ξερεις ποσες μικρες τσιπουρες μεγαλωσαν μ αυτες τις αρτεμιες? αχαχαχαχαχα :P

Link to comment
Share on other sites

Είσαι πολυ κακός. Πριν ενα μήνα πήγα Κάλαμο για χειμερινό κολύμπι και είδα μια να περνάει μπροστά μου. Είχε στο στόμα ενα ραδίκι, σίγουρα του Πετράν ηταν αυτή.

....σταματάω εδώ. Συγνώμη αλλα το σηκώνει!

Έγινε επεξεργασία - Safarpn
Link to comment
Share on other sites

Η συσκευασία έγραφε 2 εκατ. ή τις μετρήσεις στο περίπου;

οχι οχω διαβασει οτι 1 γρ.εχει περιπου 180.000 αυγα και ηταν 18 γραμμαρια

Link to comment
Share on other sites

οχι οχω διαβασει οτι 1 γρ.εχει περιπου 180.000 αυγα και ηταν 18 γραμμαρια

Ρε Πετραν, τότε μιλάμε για 3.240.000 αρτέμιες. Ε, σίγουρα δυο-τρεις, βαριά τέσσερις θα εχουν επιζήσει. Αν ηταν 2 εκατ. δε νομίζω να τα κατάφερνε καμία.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ειχα βρει ενα φακελακι με αρτεμιες sera artemia mix δεν ξερω που βρεθηκε μεσα σε ενα κουτι απο φιλτρο.ηταν να παω εκδρομη και το πηρα μαζι και της ερηξα στην θαλασσα στον καλαμο.ηταν ιουνιος.πιστευετε οτι θα ζησαν;καπου στις 2 εκατ.θα ηταν και απο οτι ξερω εκολλαπτονται καπου στο ενα τεταρτο.ζησαν λετε;

Αν έζησαν ισχύουν οι νόμοι της φύσης και οι αρτέμιες είναι πολύ κάτω στην τροφική αλυσίδα. Το πιθανότερο είναι να έγιναν τροφή για τα ψάρια τριγύρω, όπως έχει ορίσει η φύση.

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

%CF%86%CE%B3%CF%86.PNG

Βασικά εμένα περίμενα να μπανάρεις αλλα κι αυτο το παλιόπαιδο καλα το έκανες. Μου έσπαγε κι εμένα τα νεύρα μερικές φορές και του την είχα φυλαγμένη!
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει ενας ανθρωπος να μηλησω;

Πες μου καλό μου παιδι, τι θέλεις; Μην αρχίσουμε όμως πάλι τις χαζομάρες, αυτη τη φορά να πούμε κάτι σοβαρό, ναι;
Link to comment
Share on other sites

Πες μου σε μενα! Εγω ειμαι εδω!

Εσυ δεν είσαι ανθρωπος, εσυ είσαι χιονάνθρωπος......πρόλαβα εγω!
Link to comment
Share on other sites

μιας με σφαγειο της εφτιαξα ψεφτικα προφιλ στο fb εβριζα τους χασαπισες της μετα το εσβησα και πληρωσε εκεινη

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...