Jump to content

Ένα Τεράστιο Μπράβο Στον Ιγνάτιο Και Στο Igna.gr Για Τον Επαγγελματισμό Του !


Recommended Posts

Πριν 1 χρόνο , όταν έφτιαχνα το θαλασσινό μου, μπήκα στο δίλημμα να επιλέξω κυκλοφορητή.

Ο τότε συνφορουμίτης που με βοήθησε ( και χωρίς αυτόν δεν θα υπήρχε θαλασσινό) μου πρότεινε τον jebao wp40 όπως και τον Ιγνάτιο και το κατάστημα www.igna.gr ..Έτσι και έγινε ..και παρέλαβα τον jebao..( αν και είχα αμφιβολίες για το αν επρεπε να τον πάρω από κατάστημα ή να τον παραγγείλω από τον κινέζο κατευθείαν)

Πριν 2 μήνες, ο jebao σταμάτησε να δουλεύει .. Επικοινώνησα με τον εξυπηρετικότατο Ιγνάτιο, του έστειλα τον jebao πίσω ..και σήμερα , παρέλαβα τον καινούριο μου jebao , έτοιμο για χρήση . ( προφανώς και είχα back up κυκλοφορητές .. ), οπότε του οφείλω ένα τεράστιο ευχαριστώ "δημόσια" τόσο για την προθυμία του όσο και για την εξυπηρέτηση !!

P.s Ελπίζω να μην παραβιάζω κανεναν κανόνα περί διαφήμισης.

Link to comment
Share on other sites

Για να μην ανοίξω άλλο θέμα και επειδή είναι κάπως σχετικό να ρωτήσω τι γνώμη έχετε για αυτό το ενυδρείο; http://www.igna.gr/index.php/eshop/enydreia-1/enydreia-me-eksoplismo-13/1893-bg01-0083-enydreio-rs120b-120x40x63-250lt-detail

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραια πρωτοβουλια να ακουστουν και καποια καλα λογια.

Link to comment
Share on other sites

Για να μην ανοίξω άλλο θέμα και επειδή είναι κάπως σχετικό να ρωτήσω τι γνώμη έχετε για αυτό το ενυδρείο; http://www.igna.gr/index.php/eshop/enydreia-1/enydreia-me-eksoplismo-13/1893-bg01-0083-enydreio-rs120b-120x40x63-250lt-detail

Μου μιαζει με τα sun sun που φερνει το petsupermarket. Αντε δες το απο κοντα καλυτερα....Εμενα δεν μου πολυαρεσε....ειδικα αυτο το φιλτρο οροφης......
Link to comment
Share on other sites

Το φίλτρο οροφής με προβληματίζει κι εμένα... Δυστυχώς δεν γίνεται να πάω!

Link to comment
Share on other sites

Ψαξε στο φορουμ. Υπηρξε καποια κουβεντα για αυτα τα ενυδρεια ....

Link to comment
Share on other sites

Περίμενε να το δει ο safarpn και θα σου πει για το συγκεκριμένο φίλτρο.

Καλό θα είναι να ανοίξεις ένα νέο θέμα όμως για να συζητηθεί εκεί :)

Link to comment
Share on other sites

Περίμενε να το δει ο safarpn και θα σου πει για το συγκεκριμένο φίλτρο.

Καλό θα είναι να ανοίξεις ένα νέο θέμα όμως για να συζητηθεί εκεί :)

Μπραβο ρε Βασιλη....τι θυμητικο ειναι αυτο που εχεις!
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Περίμενε να το δει ο safarpn και θα σου πει για το συγκεκριμένο φίλτρο.

Καλό θα είναι να ανοίξεις ένα νέο θέμα όμως για να συζητηθεί εκεί :)

ok θα ανοίξω... έτσι κουβέντα να γίνεται!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πριν 1 χρόνο , όταν έφτιαχνα το θαλασσινό μου, μπήκα στο δίλημμα να επιλέξω κυκλοφορητή.

Ο τότε συνφορουμίτης που με βοήθησε ( και χωρίς αυτόν δεν θα υπήρχε θαλασσινό) μου πρότεινε τον jebao wp40 όπως και τον Ιγνάτιο και το κατάστημα www.igna.gr ..Έτσι και έγινε ..και παρέλαβα τον jebao..( αν και είχα αμφιβολίες για το αν επρεπε να τον πάρω από κατάστημα ή να τον παραγγείλω από τον κινέζο κατευθείαν)

Πριν 2 μήνες, ο jebao σταμάτησε να δουλεύει .. Επικοινώνησα με τον εξυπηρετικότατο Ιγνάτιο, του έστειλα τον jebao πίσω ..και σήμερα , παρέλαβα τον καινούριο μου jebao , έτοιμο για χρήση . ( προφανώς και είχα back up κυκλοφορητές .. ), οπότε του οφείλω ένα τεράστιο ευχαριστώ "δημόσια" τόσο για την προθυμία του όσο και για την εξυπηρέτηση !!

P.s Ελπίζω να μην παραβιάζω κανεναν κανόνα περί διαφήμισης.

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στον Ιγναντιο που σου άλλαξε την αντλία σου αλλα γι αυτό τον λόγο ειναι η εγγύηση .Βαση ευρωπαϊκής διαταγής ολα τα προϊόντα που έχουν νόμιμη άδεια για χώρες μέλη της ΕΕ καλύπτονται απο 2 χρόνια εγγύηση και όχι απο 1 που μας λένε στα ποιο πολλά προϊόντα που αγοράζουμε .Η προσωπική μου εμπειρία παντός ειναι ότι αγόρασα μια jembao δοσομετρικη απο την κινα στην τιμη των 53€ ,την παρέλαβα πριν περίπου 2 μήνες ,και πριν 1 μήνα περίπου την ανέλαβε η τρίχρονο κορούλα μου και μου την έκανε βίδες.Στην προσπάθεια μου να την επισκευάσω χρειάστηκα κάποια Ανταλακτικα και εποικοινωνησα με τον πωλητή να μου τα στείλει περιγράφοντας του τι είχε γίνει .Ο πωλητής μου την αντικατέστησε ΔΩΡΕΑΝ και μου είπε να κρατήσω αυτή που χάλασε η Κορη μου για Ανταλακτικα . Φίλε μου δεν θελω να θίγω ούτε εσένα ούτε τον συνεργάτη σου αλλα 2 μήνες που περιμένεις ειναι παρά μα παρά πολύς χρόνος .με το που την επεστρεφες η υποχρέωση του πωλητή ήταν να στην αντικαταστήσει άμεσα και να περιμένει αυτός την νεα απο την κινα αλλοστε γι αυτο τον λόγο της πληρώνουμε 40-50%παραπανω χρήματα στην Ελλαδα

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...